Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Šaty s duší, které pomáhají

Podzim je v plném proudu a právě teď je ten nejlepší čas udělat si pořádek v šatníku a pořídit si něco nového na sebe. Navštivte druhý ročník charitativního bazárku s názvem Šaty s duší, které pomáhají.


Najděte si styl, ve kterém se cítíte dobře. Když budete vědět, co rádi nosíte, bude se vám lépe žít. Na bazárku seženete zajímavé kousky z druhé ruky nejen od známých osobností a svým nákupem podpoříte vybrané neziskové organizace.

Foto: Milan Vopálenský

Dítě v srdci podporuje rodiny po ztrátě miminka v jakékoliv fázi těhotenství, během porodu i těsně po něm, NF Vrba pomáhá ovdovělým ženám i mužům a jejich dětem a NF Propolis 33 podporuje služby porodních asistentek pro ženy v nouzi.

Lilia Khousnoutdinova a Dagmar Havlová, foto: Milan Vopálenský

Přijďte si udělat radost a pomoct někomu dalšímu.

Kdy: 31. října 2023 od 10 hodin

Kde: Vnitroblock, Tusarova 791/31, Praha 7

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

„Lékař bez hranic“ Tomáš Šebek ví, jak prodloužit život ve zdraví

Léčba nemocí je drahá. Prevence je daleko levnější, ale spousta lidí ji odkládá nebo zanedbává. Změna v téhle oblasti je jedním z cílů projektu...

Jiří Mádl: S Terezou Ramba jsme v Laponsku spali venku pod stromy a jedli sobí maso

Když jsem Jiřímu Mádlovi loni v létě volala kvůli rozhovoru, byl zrovna v Itálii, kam jezdí odmala rok co...

Petra Nesvačilová a Michal Bačák: Skutečně neskuteční

Petra Nesvačilová teď pomáhá k vysoké sledovanosti seriálu Osada komediální rolí rázné a nekomplikované kadeřnice Heleny, která jí snad...

Vojta Dyk: „Mám rád místa spojená s vínem a historií.“

Do kin dorazil výpravný životopisný snímek Il Boemo. K hlavní roli českého skladatele Josefa Myslivečka, který v 18. století dosáhl velkého úspěchu v Itálii, přišel Vojta Dyk dle svých slov jako „slepý k houslím“.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu