Pátek, 3 února, 2023
spot_img

Nejedete do Varů? Vary přijdou až k vám do obýváku

Videa ze zákulisí, živé přenosy, ale taky přes pět set filmů to všechno nabízí streamovací platforma Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který startuje už zítra 1. července.

Na adrese Kviff.tv najdete bohatě zásobenou videotéku. Část z ní je přístupná zdarma. Můžete si v ní připomenout třeba festivalové znělky od roku 1995, ve kterých vystupovaly velké osobnosti domácí i zahraniční filmové scény jako Miloš Forman, Zdeněk Svěrák nebo Harvey Keitel a John Malkovich. Při zítřejším zahájení ve velkém sálu hotelu Thermal bude mít premiéru nová znělka, kterou natočil Ivan Zachariáš s Ivou Janžurovou.

Sekce věnovaná letošnímu 56. ročníku nabídne trailery soutěžních filmů, rozhovory i přímý přenos důležitých událostí, takže vám nic neuteče, i když nebudete přímo na místě.

Další část platformy obsahuje 548 filmů, které vybral tým pořadatelů festivalu. Jsou mezi nimi artové chuťovky i kinohity. Všechny filmy je možné shlédnout jednotlivě za poplatek, přes čtyři stovky z nich jsou dostupné v rámci předplatného.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Den české animace má program pro děti i dospělé

Pražské Bio Oko zve ve čtvrtek 20. října na přehlídku filmů a také na animátorský swap – výměnný trh výtvarných pomůcek, komiksů nebo DVD.

Evropská Unie potvrdila zákaz jednorázových plastů. Zmizí vatové tyčinky i míchátka

Evropská unie před třemi dny konečně formálně potvrdila novou směrnici zakazující plastové výrobky na jedno použití. Cílem je snižování...

Vyzkoušejte lahodný bezinkový tart s květy

Odhalte tajemství jedlých květů, které nám příroda a květinové farmy nabízejí. Jejich široká škála chutí a vůní je totiž...

Iva Pazderková: Celý život jsem chtěla být někdo jiný

Iva Pazderková je herečka, nikoli komička, to označení nesnáší, přestože dokáže lidi pořádně rozesmát. Jaká je ve skutečnosti? Netají...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu