Čtvrtek, 8 června, 2023
spot_img

Nejedete do Varů? Vary přijdou až k vám do obýváku

Videa ze zákulisí, živé přenosy, ale taky přes pět set filmů to všechno nabízí streamovací platforma Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který startuje už zítra 1. července.

Na adrese Kviff.tv najdete bohatě zásobenou videotéku. Část z ní je přístupná zdarma. Můžete si v ní připomenout třeba festivalové znělky od roku 1995, ve kterých vystupovaly velké osobnosti domácí i zahraniční filmové scény jako Miloš Forman, Zdeněk Svěrák nebo Harvey Keitel a John Malkovich. Při zítřejším zahájení ve velkém sálu hotelu Thermal bude mít premiéru nová znělka, kterou natočil Ivan Zachariáš s Ivou Janžurovou.

Sekce věnovaná letošnímu 56. ročníku nabídne trailery soutěžních filmů, rozhovory i přímý přenos důležitých událostí, takže vám nic neuteče, i když nebudete přímo na místě.

Další část platformy obsahuje 548 filmů, které vybral tým pořadatelů festivalu. Jsou mezi nimi artové chuťovky i kinohity. Všechny filmy je možné shlédnout jednotlivě za poplatek, přes čtyři stovky z nich jsou dostupné v rámci předplatného.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kupte si karafiát a pomozte bojovat proti sexuálnímu obtěžování

Karafiátem pořízeným 14. a 15. února podpoříte činnost nezávislé organizace Konsent, která s heslem „Když to nechce, tak to nechce“ šíří osvětu a soustředí se na prevenci sexuálního násilí.

Chcete posílit svou imunitu? Vyzkoušejte přírodní červenou řasu

Podzim a zima jsou již tradičně obdobími, která znamenají pořádnou zatěžkávací zkoušku pro náš organismus i obranyschopnost. Nejrůznější virózy,...

Oslavte Den Země na Ekofestu v Malešickém parku

Přednášky o recyklaci textilu nebo o ekologickém pěstování květin, tvoření pro děti či lekce jógy pro zdravá záda. To vše a mnohem víc vás čeká na Ekofestu, který se koná 22. 4. jako oslava Dne Země.

Kultura ovíněných matek: Taky si po náročném dni dáte skleničku? Nebo radši dvě?

U nás se domácí popíjení alkoholu toleruje, ve světě má ale tento trend znepokojivou pachuť. Proč vlastně mají ženy...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu