Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Herec Ryan Reynolds získal cenu, která ho rozbrečela

Ryan Reynolds obdržel prestižní ocenění za přínos pro rodnou Kanadu. Cenu provází hudební video, které oblíbeného hollywoodského idola dojalo k slzám. Podívejte se na něj.

Herec narozený ve Vancouveru ctí své kořeny a snaží se Kanadě pomáhat, jak to jen jde. O svůj majetek nabytý díky filmovým úspěchům se neváhá podělit s četnými charitativními organizacemi. S manželkou, herečkou Blake Lively například letos věnovali čtvrt milionu dolarů na podporu a mentoring studentů a mládeže z řad původních obyvatel Kanady v jejich cestě k zaměstnání. Dva miliony rozdělili mezi kanadskou potravinovou banku a další organizace, které zajišťují jídlo potřebným.

Naposledy Ryan Reynolds projevil solidaritu s lidmi, které postihly tragické povodně v Britské Kolumbii, jeho rodné provincii. Herec přispěl Červenému kříži, který v zasažené oblasti pomáhá, a v pátek na sociálních sítích vyzval veřejnost k finanční pomoci.

Facebook Ryana Reynoldse

Jeho dlouhodobá filantropická činnost a podpora kanadské kultury byla důvodem, proč v pátek obdržel speciální cenu kanadského Národního uměleckého centra, která se udílí v rámci GGArts – cen kanadského generálního guvernéra za přínos v kultuře, médiích a umění. Reynoldsův kamarád hudebník Steven Page při té příležitosti nazpíval děkovnou píseň a vy se zde můžete podívat na video. Ryan se při sledování neubránil slzám, ale pak tvrdil: „Já nebrečím, to je jen javorový sirup.“

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kalendář Proměny odhaluje první osobnosti pro rok 2023

Nadace Archa Chantal už třicet let pomáhá zpříjemnit dětským pacientům pobyt v nemocnicích. K tomuto výročí připravila speciální vydání charitativního kalendáře Proměny, ve kterém známé osobnosti podstupují překvapivé proměny.

Modelka Pavlína Němcová: Chci si zachovat své přirozené já

Modelka, podnikatelka a designérka Pavlína Němcová se po 30 letech vrátila z Paříže zpět do své rodné země. Jak...

Trápí vás ekzémy na pokožce hlavy nebo padající a lámavé vlasy? Možná v noci děláte jednu z těchto chyb

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Ráno to tak ale mnohdy rozhodně nevypadá. Často se totiž budíme se...

Vánoční dárky od A do Z: tipy na dárky pro každého

Z jako zlaté prasátko... Máme pro vás dárkovou abecedu - každé písmeno přináší nápad, co zabalit letos pod stromeček.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu