Neděle, 5 února, 2023
spot_img

Herec Ryan Reynolds získal cenu, která ho rozbrečela

Ryan Reynolds obdržel prestižní ocenění za přínos pro rodnou Kanadu. Cenu provází hudební video, které oblíbeného hollywoodského idola dojalo k slzám. Podívejte se na něj.

Herec narozený ve Vancouveru ctí své kořeny a snaží se Kanadě pomáhat, jak to jen jde. O svůj majetek nabytý díky filmovým úspěchům se neváhá podělit s četnými charitativními organizacemi. S manželkou, herečkou Blake Lively například letos věnovali čtvrt milionu dolarů na podporu a mentoring studentů a mládeže z řad původních obyvatel Kanady v jejich cestě k zaměstnání. Dva miliony rozdělili mezi kanadskou potravinovou banku a další organizace, které zajišťují jídlo potřebným.

Naposledy Ryan Reynolds projevil solidaritu s lidmi, které postihly tragické povodně v Britské Kolumbii, jeho rodné provincii. Herec přispěl Červenému kříži, který v zasažené oblasti pomáhá, a v pátek na sociálních sítích vyzval veřejnost k finanční pomoci.

Facebook Ryana Reynoldse

Jeho dlouhodobá filantropická činnost a podpora kanadské kultury byla důvodem, proč v pátek obdržel speciální cenu kanadského Národního uměleckého centra, která se udílí v rámci GGArts – cen kanadského generálního guvernéra za přínos v kultuře, médiích a umění. Reynoldsův kamarád hudebník Steven Page při té příležitosti nazpíval děkovnou píseň a vy se zde můžete podívat na video. Ryan se při sledování neubránil slzám, ale pak tvrdil: „Já nebrečím, to je jen javorový sirup.“

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Jane Goodall má vlastní panenku Barbie z recyklovaných materiálů

Britská bioložka a ochránkyně přírody se zařadila k dalším hrdinkám a inspirativním ženám, které oslavuje sběratelská edice Barbie. Plast na výrobu panenky pochází z oceánů.

Františka Plamínková – zapomenutá vizionářka, která musela volit mezi láskou a posláním

Zasadila se o zrušení celibátu učitelek, otevřela ženám přístup ke vzdělání a vybojovala pro ně volební právo. Jenže neměla děti. A tak její poprava nevzbudila tolik emocí jako poprava Milady Horákové a téměř se na ni zapomnělo. Neprávem. Připomeňme si její dramatický život a zásluhy.

Emma Smetana & Jordan Haj: První společný koncert byl „velkej punk“

Emma a Jordan dnes vypustili do éteru desku By Now a nový klip Higher. A protože je to jejich...

Pandemie ohrožuje i psychiku odolných jedinců. S bezmocí a stresem se ale můžete zdravě vypořádat, radí terapeutka

Během nouzového stavu přibývá lidí, kteří trpí úzkostmi, depresemi, pocity bezmoci a propadají stresu. Jako nejčastější příčina psychických problémů...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu