Pondělí, 5 června, 2023
spot_img

Daniela Písařovicová se představuje v roli modelky a vrací se k dětskému snu

Moderátorka se stala jednou z tváří nové kolekce designérky Lenky Mulabegovič, která se při navrhování nechala inspirovat Sicílií. Její modely jsou vzdušné, barevné a plné energie –⁠ stejně jako italský ostrov.

Lenka Mulabegovič už osm let pod značkou Mi fashion label experimentuje a propojuje různé styly. Pro na letošní jaro a léto našla inspiraci při svých cestách po Sicílii. Vedle typicky středomořských barev –⁠ modré a bílé využila také svěží odstíny lososové, levandulové či pistáciové. Modely jsou šité z chladivých materiálů jako viskóza nebo umělé hedvábí a část látek nese návrhářčiny autorské tisky, pro něž hledala náměty v umění, architektuře i street stylu.

Pro Danielu Písařovicovou, která stála při focení kolekce Siciliana před objektivem fotografky Adély Havelkové společně s modelkou Evou Zedníčkovou, to nejsou první modelingové zkušenosti. Po kariéře modelky toužila už jako malá, zúčastnila se několika soutěží krásy, finále Miss ČR jí však nevyšlo. Až poté se stala známou moderátorkou z televizních obrazovek.

Vychází 29. května

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Pelyněk je v kosmetickém průmyslu zásadním objevem posledních měsíců. Na co...

Vlna pandemie převrátila kosmetický svět naruby. S delším pobytem v domácím prostředí zcela logicky prudce klesl zájem o dekorativní kosmetiku a zvýšila se poptávka...

Jak šetřit vodou a co uvařit bez masa? Nova vyhlašuje Zelený týden

Televize Nova chce v době od 5. do 10. června prostřednictvím akce Zelený týden inspirovat své zaměstnance i diváky k udržitelnějšímu způsobu života. Co všechno chystá?

5 pozitivních zpráv, které vám zvednou náladu

Víte, že nastává nejdelší zatmění Měsíce století? A že na rýmu vám pomůže orgasmus? Pojďte se na chvíli začíst...

Pozitivní covídky: Bahenní žena

Life koučka Erika Bach začala psát v době covidu humorně laděné povídky, aby sobě i ostatním zlepšila náladu. Každý měsíc si na našich stránkách budete moct přečíst jednu z jejích pozitivních covídek, jak je nazvala. Tady je první z nich.
Zavří­t reklamu