Pátek, 2 června, 2023
spot_img

Zapojte se do naší velké vánoční soutěže a vyhrajte koženou kabelku answear.LAB

Ještě jste nesehnali všechny dárky na Vánoce? Tak to vás určitě potěší náš vánoční speciál, v němž můžete od 6. do 18. 12. soutěžit o produkty 12 skvělých značek. Další z výjimečných společností, které nám do naší soutěže věnovaly dárky pro vás, čtenáře What, je answear.cz. Nezapomeňte se tedy zapojit na našem Instagramu a pokuste se pro vás nebo pro vaše blízké získat elegantní koženou kabelku answear.LAB.

Pokud si stále lámete hlavu, čím udělat radost svým blízkým, zúčastněte se naší Whatnočky, kterou jsme pro vás upekli ze 12 pramenů. Každý den rozplétáme jeden z nich, tedy jednu výjimečnou společnost, která do naší soutěže věnovala dárky a postarala se o to, že pod stromečkem budete mít vy, nebo ti, na nichž vám záleží, možná o něco bohatší nadílku. Tentokrát se na našem Instagramu bude soutěžit se společností answear.cz. Ta si pro vás připravila koženou kabelku nové značky věnované moderním a nezávislým ženám answear.LAB. Elegantní kousek v hodnotě 2 399 Kč je inspirovaný 30. lety a pochází z limitované kolekce, která se vyrábí ve střední Evropě. K dostání je pak exkluzivně na answear.cz.

Zúčastnit soutěže se můžete na našem Instagramu.

Ilustrace: Šárka Samcová

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Nejedete do Varů? Vary přijdou až k vám do obýváku

Videa ze zákulisí, živé přenosy, ale taky přes pět set filmů – to všechno nabízí streamovací platforma Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který startuje...

Krásné a voňavé: beauty dárky pod stromeček

Chybí vám inspirace pro vánoční dárky? Vybrali jsme zářivé „limitky“, které potěší vás i vaše blízké a navodí tu správnou sváteční atmosféru.

Myšlením proti stresu i stárnutí. Co je to vůbec mindfulness?

Internet se hemží nabídkami kurzů mindfulness. K čemu a pro koho je tahle metoda vhodná? A jaké aplikace vám pomohou začít?

Design z Vysočiny inspirovaný Středomořím a Skandinávií

Karolína Stryková je ilustrátorka a grafička, která se svým mužem Teodorikem Menšlem založila značku In August Company. Inspiraci často čerpají na cestách, hlavně u moře.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu