Středa, 31 května, 2023
spot_img

Velká vánoční soutěž pokračuje. Tentokrát můžete vyhrát pleťové sérum od Kiehl’s

Jelikož nás přepadla touha potěšit vás v této nelehké době, připravili jsme vánoční speciál, v němž můžete od 6. do 18. 12. soutěžit o produkty 12 skvělých značek. Další z výjimečných společností, které nám do naší soutěže věnovaly dárky pro vás, čtenáře What, je Kiehl’s. Nezapomeňte se tedy zapojit na našem Instagramu a pokuste se pro vás nebo pro vaše blízké získat pleťové sérum Vital Skin-Strengthening Super Serum.

Pokud máte soutěživou povahu, nebo prostě jen chcete potěšit ty, na kterých vám záleží, určitě oceníte naší Whatnočku, kterou jsme pro vás upekli ze 12 pramenů. Každý den rozplétáme jeden z nich, tedy jednu výjimečnou společnost, která do naší soutěže věnovala dárky a postarala se o to, že pod stromečkem budete mít možná o něco bohatší nadílku. Tentokrát se bude soutěžit s oblíbenou značkou péče o pleť, tělo a vlasy s lékárenskou tradicí Kiehl’s. Tři z vás, kteří se zapojí do vánoční soutěže na našem Instagramu, tak mohou vyhrát ultra lehké a biokompatibilní sérum Vital Skin-Strengthening Super Serum v hodnotě 1430 korun. To je určeno především pro ty, kteří chtějí posílit odolnost, poddajnost a plnost pleti. Viditelně totiž působí proti známkám stárnutí a již po čtyřech týdnech by tvář měla vypadat zdravěji a mladistvěji. Používá se po vyčištění pleti a před nanesením oblíbeného hydratačního krému.

Do soutěže se můžete zapojit na našem Instagramu.

Více o produktu si můžete přečíst zde.

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

„Co nám voní, to nám pomáhá.“ Rozhovor o aromaterapii v paliativní...

Aromaterapeutka a školitelka Jana Urbanová v sobotu vystoupí na mezinárodní Aromakonferenci v Brně, na niž naváže největší domácí festival věnovaný vůním a bylinkám.

Petra Hlaváčková: Prales nám dává možnost prožít, že vše je vzájemně propojeno

Po první benefiční akci Forest.ink koupili čeští ochránci přírody v ekvádorské Amazonii první pozemky. Nyní vrací tamní krajinu do...

Grafika roku: Výstava představí nejlepší autorské knihy i počítačovou grafiku

Ještě do konce ledna je možné přihlásit své výtvarné dílo na největší přehlídku současné domácí grafické tvorby.

Dýně na talíři – zázrak proti nachlazení

Zkuste některý náš oblíbený recept z dýní. Jsou zásobárnou vitaminu A, který hraje významnou roli v boji proti infekcím. Tělo tak dostává dostatek obranných látek proti virům i bakteriím, a to je přesně to, co na podzim potřebujeme.
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu