Čtvrtek, 2 února, 2023
spot_img

Nová kolekce Longchamp je v rytmu rock’n’rollu

Objevování vlastní cesty a nezávislosti je tématem nové kolekce Longchamp’s Fall / Winter 2019. V New Yorku, v rámci Fashion Weeku, zachytila Sophie Delafontaine nespoutanost cestovatelek. Žen, které se pohybují po světě jak s rock’n’roll  přístupem k životu, tak i k šatníku. Povedené modely jste mohli vidět například na Kendall Jenner nebo Kate Moss. 

Kendall Jenner a Kate Moss,
Foto: archiv společnosti

V nové kolekci značky Longchamp je zvláštní pozornost věnována destinaci mezi Paříží a New Yorkem, kterou představuje runway inspirovaná slavnou architektkou a scénografkou Andree Putman. Celá kolekce pak kombinuje výrazné aury těchto měst. Na první pohled je tak zřetelná nenucená pařížská ženskost zrcadlící se v hedvábných šatech, skládaných sukních, vyšívaném tylu nebo vlněných modelech. Ty jsou pak kombinovány například s ostře černými koženými vršky a architektonickými kabáty s různými typy potisků,  které znázorňují newyorský urbanismus. Dokonce i detaily, jako jsou grogrénové stuhy s jasně stříbrnými cvočky, dokazují bezproblémovou kombinaci elegance a drsnějšího rock stylu . Toto míchání kontrastů, textur, siluet a vzorů dává každému looku individualitu a dynamiku.

Nové logo i kolekce kabelek 

Tyto atributy vyvrcholí kousky, které představují “LGP” – nové logo pro značku Longchamp, které je rozptýleno po celé linii a vidět ho můžete například na kolekci kabátů a bund. Zajímavá je i nová řada kabelek  s názvem La Voyageuse – cestovatelka. Ta byla inspirována přenosnými kufříky “vanity cases” , její kompaktní silueta je plná dámského šarmu a jak sám název napovídá, je přímo stvořená k tomu býti dokonalou společnicí na cesty. La Voyageuse bude k dispozici také ve větší variantě pro cestování na delší vzdálenosti a také ve skládací verzi, ideální pro ty, kteří jsou stále na cestách. Všechny kabelky a brašny budou představeny v různých barvách a kombinacích , od potištěné krokodýlí kůže až po leopardí vzor s logem LGP – vždy elegantním a zároveň vzrušujícím způsobem. V neposlední řadě pak nesmíme opomenout novou kolekci bot, které se procházejí mezi grafičností a ženskostí. Patchwork a vibrující python style nebo černé bikerové boty, které svádějí k flirtování, se skvěle doplňují s psychedelickými šaty a sukněmi.

Pro koho kolekce je? 

Kvalita této kolekce tedy osloví zejména silné ženy, které jsou neustále připraveny vstříct novým dobrodružstvím, mají cestování v krvi, nadšeně kombinují styly a tvoří tak svůj vlastní, osobitý look. 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Další země se loučí s plastovými brčky. V Česku už chybí...

Program OSN pro životní prostředí uvádí, že od 50. let 20. století se vyrobilo asi 8,3 miliard tun plastů. Z nich pak 60 % končí na skládkách a v přírodě.

Keto a paleo recepty: Oslňte s medailonky z panenky nebo salátem s halloumi

Paleo nebo keto stravě přichází na chuť stále více lidí. Jako u každého jiného vaření je ale občas těžké...

Průměrně si koupíme dvacet a vyhodíme osm kilogramů oblečení za rok. Sestavte si sofistikovaný šatník, kterým se řídí nejstylovější lidé světa

Jaký vztah máte s tričkem, které dnes nosíte? Čím lépe a déle se znáte, tím by měla být vaše...

Zrychlený metabolismus může vést ke zdravotním komplikacím. Jaké jsou jeho příznaky a jak nad ním vyzrát?

„Ty můžeš sníst všechno, a nepřibereš.“ Výhra? Pro mnohé možná ano, pro jiné představuje zrychlený metabolismus frustrující záležitost. Může...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu