Pátek, 2 června, 2023
spot_img

Mornštajnová, Lednická, Hartl nebo Kmenta s podpisem pro Šatník

Oblíbená charitativní knižní burza Ježíšek z La Fabriky se přesouvá do online prostředí. Knihy různých žánrů s vlastnoručními podpisy autorů nebo osob s knihami spřízněných si tak můžete vybírat z tepla svých domovů. Startuje se dnes ve 14 hodin.

Předvánoční dobročinná knižní burza je jednou z aktivit nadačního fondu Šatník, který založila novinářka Nora Fridrichová na pomoc samoživitelům. Akce, která se vždy konala v pražské La Fabrice, se letos odehrává přes internet. Vybrat si jedinečný vánoční dárek, nechat si ho poslat a přispět tak samoživitelům mohou i ti, kteří by se jinak do La Fabriky nedostali.

Své knihy s podpisem věnovali autoři beletrie, literatury faktu i tvorby pro děti. Karin Lednická darovala oba díly bestselleru Šikmý kostel, několik knih dal do placu Jaroslav Kmenta, můžete mít taky učebnici komiksu od Toy Box, biografii Karla Gotta podepsanou Ivanou Gottovou nebo třeba publikaci o skupině Queen podepsanou jejím členem Brianem Mayem. Kompletní nabídka se postupně objeví na stránkách Šatníku, kde jsou taky všechny důležité informace k objednávkám a dopravě.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Francouz vyhrál 200 milionů euro. Většinu peněz dal na ochranu přírody

Nesázel proto, aby si mohl kupovat luxusní věci. Jeho cílem bylo založit nadaci, prostřednictvím níž bude moct pomáhat přírodě i lidem.

Hudebník přišel s originální metodou, jak skládat hudbu pomocí kostek. Podobně prý tvořil i Mozart

Známý britský skladatel Edward Chilvers se rozhodl, že klasickou hudbu pojme po svém a trošku si ji okoření. Unaven...

Galvanická špachtle Reclar: Čistá plet bez vrásek z pohodlí domova

Korejská novinka fungující na bázi světelné terapie a ionizace, která nejen omlazuje tvář a redukuje vrásky, ale také celkově...

Hostitelem pro děti z dětských domovů se může stát kdokoli, říká zakladatelka zahrady, v níž kvetou rostliny i vztahy

„Když je mi špatně a opečuju někoho jiného, vždycky se mi zlepší nálada, protože vidím zpětnou vazbu od druhého,“...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu