Pondělí, 30 ledna, 2023
spot_img

Mornštajnová, Lednická, Hartl nebo Kmenta s podpisem pro Šatník

Oblíbená charitativní knižní burza Ježíšek z La Fabriky se přesouvá do online prostředí. Knihy různých žánrů s vlastnoručními podpisy autorů nebo osob s knihami spřízněných si tak můžete vybírat z tepla svých domovů. Startuje se dnes ve 14 hodin.

Předvánoční dobročinná knižní burza je jednou z aktivit nadačního fondu Šatník, který založila novinářka Nora Fridrichová na pomoc samoživitelům. Akce, která se vždy konala v pražské La Fabrice, se letos odehrává přes internet. Vybrat si jedinečný vánoční dárek, nechat si ho poslat a přispět tak samoživitelům mohou i ti, kteří by se jinak do La Fabriky nedostali.

Své knihy s podpisem věnovali autoři beletrie, literatury faktu i tvorby pro děti. Karin Lednická darovala oba díly bestselleru Šikmý kostel, několik knih dal do placu Jaroslav Kmenta, můžete mít taky učebnici komiksu od Toy Box, biografii Karla Gotta podepsanou Ivanou Gottovou nebo třeba publikaci o skupině Queen podepsanou jejím členem Brianem Mayem. Kompletní nabídka se postupně objeví na stránkách Šatníku, kde jsou taky všechny důležité informace k objednávkám a dopravě.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Vezměte své kytky na procházku

Středa 27. července je dnem venčení pokojových rostlin. Zní vám to šíleně? Svátek má ovšem docela logický základ. Stojí za ním herec Thomas Roy, který vymyslel přes 80 legračních svátků.

Hledáte v novém roce více klidu a štěstí? A co se to naučit od koček?

Člověk není kočka. Je to zvláštní tvor a nestačí mu jen tak žít. Klade si otázky o smyslu života a nemůže si pomoct. Člověk není kočka, ale lecčemu by se od ní mohl učit. Třeba, jak odpočívat a jen tak být.

Sabina Slonková: Mít pocit absolutní svobody

Jako malá chtěla dělat se zvířaty, být veterinářka nebo ošetřovatelka v zoo, ale vypracovala se v nekompromisní investigativní novinářku,...

Rozhovor s vědkyní, která v Bhútánu zkoumala roli ženských šamanek

Francouzská kulturní antropoložka Françoise Pommaret přijela začátkem července do Prahy přednášet o postavení žen v Bhútánu, o léčitelkách i buddhistických mniškách. Pokřtila zde první český překlad své knihy Boží vyslankyně.
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu