Pondělí, 2 října, 2023
spot_img

Manželka Aleca Baldwina a propagátorka sebelásky ukázala na Instagramu tělo po porodu. Pak musela čelit nevybíravým útokům

Jak by mělo vypadat tělo několik týdnů po porodu? Je normální mít kila navíc, strie, celulitidu a povolenou kůži, nebo by tou dobou už mělo být “vše na svém místě” a žena štíhlá jako proutek? Známá propagátorka sebelásky, lektorka jógy a manželka Aleca Baldwina svou polonahou postavu ukázala necelé dva měsíce poté, co známému herci porodila pátého společného potomka. Reakce na video, které zveřejnila na Instagramu, ale byly často nenávistné. Takto se jim Hilaria snažila bránit.

Hilaria Baldwin je známou propagátorkou sebelásky a pomocí svých příspěvků na sociálních sítích, nejrůznějších vyjádřeních i rozhovorů v médiích se snaží ženy po celém světě přesvědčovat, že není až tak důležitý jejich vzhled, ale spíš to, jak samy sebe vnímají. Druhá manželka známého herce Aleca Baldwina se ale svou otevřeností snaží prolamovat i nejrůznější společenská tabu, jakými jsou například potraty. I proto zveřejnila na sociálních sítích informaci, že loni dvakrát přišla o miminko. Tehdy dokonce přiložila i video, jak tuto smutnou událost oznamuje své dceři. Poté se svěřila, že o prodělaných potratech veřejně mluví proto, aby tím pomohla mnoha dalším maminkám, které se ocitly v podobné životní situaci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin),

Před několika dny pak na Instagramu zveřejnila video, na němž je sedm týdnů po porodu ve spodním prádle. Příspěvek pak okomentovala slovy: „Toto video nemá být o tom, před jak dlouhou dobou jsem porodila ani o tom, zda si myslíte, že “jsem moc to nebo moc tamto”. Můj post není ani o spodním prádle, mé kůži, vyčerpání nebo o aktuálním naprostém nezájmu o líčení. Jde o to, že zatímco jsem ležela na zádech a zatínala zuby, moje kamarádka mi zastrčila zpět do pupíku můj piercing. Přijde vám to jako z 90. let? Ano, je mi 36 let, mám pět dětí a hodlám si ho stále nechat”. Slova instruktorky jógy měly společně s videem vyslat jasné poselství, že nezáleží na tom, jak jste staří, nebo co si o vašich rozhodnutí myslí okolí.

Moc unavená na oblékání kalhot

Negativní komentáře na sebe ale nenechaly dlouho čekat. Jeden z uživatelů se matky pěti dětí okamžitě zeptal, proč se musí fotit a natáčet ve spodním prádle, na což mu Hilaria pohotově a s nadsázkou odpověděla, že má sedm měsíců staré miminko a že je až moc unavená na to, aby si kalhoty okamžitě nasadila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin),

Další ze sledujících se pak do šestatřicetileté trenérky pustil s tím, že se jen předvádí a nemá empatii k ostatním ženám, které tak brzy po porodu nemusí mít skvělou formu jako ona. I tento útok se Hilaria snažila odrazit nepovýšeně a s klidem. „Mít empatii přeci neznamená nebýt sám sebou. Jsem jedou z největších propagátorek pozitivního vnímání těla a zdravé sebelásky. Musíte si uvědomit, že pozitivně můžete vnímat své tělo, ať má jakékoliv tvary nebo velikosti. A tak já vnímám i to své. Zatleskali byste mi v tomto příspěvku za odvahu, kdybych snad vypadala jinak? Nemám proč se za svou postavu stydět, nikomu neubližuju a nemyslím si, že jsem lepší než ostatní. Ale také nejsem horší a nikomu neříkám, jak by měl vypadat,” napsala na Instagram a dodala, že právě společnost má často dost zkreslenou povrchní představu o tom, co znamenají slova krása nebo být fit.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 30. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Festival Finále Plzeň zve na filmy Úsvit nebo Bod obnovy, ale...

„Jsem dojatá, když nahlédnu do plného kinosálu a slyším potlesk po skončení filmu,“ říká v rozhovoru ředitelka festivalu Eva Veruňková Košařová. Finále Plzeň představí filmovou, televizní i internetovou tvorbu.

Plovoucí města mají zabránit katastrofám. Co na ně říkáte vy?

Podle odborníků by v důsledku klimatických změn mělo být do roku 2050 zasaženo až devadesát procent světových pobřežních měst...

Ideální město na rande? Praha! K důvodům patří levné a dobré pivo

Praha se dostala do top 5 měst, kde můžete zažít nejlepší rande. Příliš romantiky za tím nehledejte, Praha milence přitahuje zejména levným a dobrým pivem, přívětivou průměrnou cenou za jedno rande a nepřeberným množstvím atrakcí, které město nabízí.
Vychází 30. října
Zavří­t reklamu