Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
spot_img

Josef Trojan, Jana Plodková a Pastoral Brothers společně před kamerou

Nechyběli ani Ladislav Zibura nebo Kovy. Všichni se totiž chtěli zapojit do aukce, v níž se draží opravdu nevídané věci: dobré skutky. Podívejte se na video a vyberte si, na co přispějete vy.

Celkem třináct ambasadorů z řad známých osobností se podílelo na natáčení spotu na podporu Dražby dobrých skutků MUDr. Mileny Černé, loni zesnulé ředitelky Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Za projektem stojí lidé z platformy Breakfaststory. Z nominací od nadací, neziskovek i veřejnosti vybrali 42 dobrých skutků a přání z celé republiky, které můžete pomoct splnit. Pomáhá se lidem s hendikepem, seniorům, opuštěným kočkám i nalezeným veverčatům. Lze podpořit výzkum nemocí nebo třeba doučování dětí. Veřejná aukce se uskuteční 1. června ve Valdštejnské zahradě, už teď ale můžete začít dražit.

Na stránce Drazbadobrychskutku.cz si vyberte dle svého srdce i peněženky. Zúčastnit se mohou jak jednotlivci, tak firmy nebo kolektivy, které se na dobrý skutek složí. Spolupráce je důležitým prvkem pomoci, proto se v dražbě oproti zvyklostem jiní zájemci nepřehazují a nesoupeří se. Kdo se o dobrý skutek přihlásí jako první, ten ho může začít plnit.

A než se rozmyslíte, na co přispějete, prohlédněte si fotky z natáčení:

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Výstava: Zažít moře v Topičově salonu

Pokud se v letním horku potřebujete trochu osvěžit, doporučujeme výstavu Mystické krajiny. Na obrazech Václava K. Killera se objevuje moře ve všech podobách, barvách a vůních. Expozici můžete aktuálně navštívit v pražském Topičově salonu.

5 faktů o náhradní rodinné péči aneb Rodičem na dobu (ne)určitou

Zvažovali jste někdy, že byste otevřeli svou náruč „cizímu” dítěti a stali se pěstouny nebo osvojiteli? Ať už vás...

Vyhořelé múzy, vyléčená monstra: Výstava diplomantů a diplomantek AVU předvede sny a vize nejmladší generace umělců

Jaké jsou sny, vize či přístupy k umění mezi nejmladší generací výtvarných umělců a umělkyň, restaurátorek a restaurátorů či...

Oddejte se negativním emocím. Je to zdravé, tvrdí nová studie

Jsme nervózní z pracovní prezentace, která nás čeká, a pak si stěžujeme na nedostatek sebedůvěry. Zlobíme se na partnera a cítíme se provinile kvůli své netrpělivosti. Naše emoce nepochybně ovlivňují naši pohodu. Nové výzkumy ale tvrdí, že víc nás může ovlivnit to, jak tyto pocity posuzujeme a jak na ně reagujeme.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu