Pondělí, 5 června, 2023
spot_img

Josef Trojan, Jana Plodková a Pastoral Brothers společně před kamerou

Nechyběli ani Ladislav Zibura nebo Kovy. Všichni se totiž chtěli zapojit do aukce, v níž se draží opravdu nevídané věci: dobré skutky. Podívejte se na video a vyberte si, na co přispějete vy.

Celkem třináct ambasadorů z řad známých osobností se podílelo na natáčení spotu na podporu Dražby dobrých skutků MUDr. Mileny Černé, loni zesnulé ředitelky Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Za projektem stojí lidé z platformy Breakfaststory. Z nominací od nadací, neziskovek i veřejnosti vybrali 42 dobrých skutků a přání z celé republiky, které můžete pomoct splnit. Pomáhá se lidem s hendikepem, seniorům, opuštěným kočkám i nalezeným veverčatům. Lze podpořit výzkum nemocí nebo třeba doučování dětí. Veřejná aukce se uskuteční 1. června ve Valdštejnské zahradě, už teď ale můžete začít dražit.

Na stránce Drazbadobrychskutku.cz si vyberte dle svého srdce i peněženky. Zúčastnit se mohou jak jednotlivci, tak firmy nebo kolektivy, které se na dobrý skutek složí. Spolupráce je důležitým prvkem pomoci, proto se v dražbě oproti zvyklostem jiní zájemci nepřehazují a nesoupeří se. Kdo se o dobrý skutek přihlásí jako první, ten ho může začít plnit.

A než se rozmyslíte, na co přispějete, prohlédněte si fotky z natáčení:

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Od džungle po Antarktidu. Výstava fotek ukazuje důležitost ochrany přírody

V galerii Czech Photo Center začala výstava jednoho z porotců letošního ročníku soutěže Czech Nature Photo. Je jím držitel několika ocenění, španělský biolog a fotograf přírody Roberto García-Roa.

5 značek přírodní kosmetiky, které musíte vyzkoušet

Pokud jste už nějakou dobu příznivci přírodní a organické kosmetiky, nebo se po letech ve spárech přípravků zatěžujících pleť...

Nejkrásnější žena světa trpí zákeřnou nemocí. Nyní popsala, co musí každý den prožívat

Že bezchybná tvář a pohádkové bohatství nejsou zárukou naprostého štěstí, může potvrdit i americká supermodelka Bella Hadid, která byla...

Piargy: Film o postavení žen na venkově v 30. letech je tematicky stále aktuální

Do kin přichází oceňovaný mysteriozní snímek „o lásce, vášni a naději“ ze slovenské vesnice Piargy, jež žila v hříchu a jednoho dne zmizela z povrchu zemského. Naplnilo se proroctví staré vědmy?
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu