Neděle, 5 února, 2023
spot_img

Co nosí v kabelce herečka Eliška Křenková, fotografka Bet Orten a designérka Barbora Musilová

Všechny tři spojily své kreativní síly a výsledkem jsou působivé fotografie z nové kampaně české značky .about leather., která se zaměřuje na ručně šité minimalistické kabelky. Jak si dámy focení užily a jak vypadá černá na černé?

Barbora Musilová před lety marně hledala kabelku, která by jí vyhovovala. A tak se rozhodla začít šít vlastní. Kožené, minimalistické, elegantní, udržitelné. Všechny kabelky tvoří vlastnoručně a v malých sériích v ateliéru na pražské Letné. Od svých ikonických malých ledvinek, které s radostí už čtyři roky nosí nejen její múzy Eliška Křenková a Jenovéfa Boková, se postupně dostává k větším kabelkám. Bestsellery v černé barvě doplněné o objemnější tašky weekender a shopper jsou hlavními hvězdami nejnovější kampaně .about black., pro niž se Eliška v režii fotografky Bet Orten proměnila v tajemnou lady.

Foto: Bet Orten

Jaké bylo z vašeho pohledu focení kolekce .about black.?

Barbora Musilová: Tohle focení pro mě bylo už trešničkou na dortu. Předcházelo mu několik kreativních schůzek s Bet a ty mě strašně bavily. Její pohled na věc je tak osvobozující. Na samotném focení se sešlo tolik ženských osobností, které ale dohromady, krásně fungovaly a doplňovaly se. Bylo to moje nejhezčí a nejkreativnější focení.

Eliška Křenková: Focení byla velká sranda! Bylo mi mezi holkama strašně příjemně. Miluju, když cítím, že vytváříme něco krásného nebo důležitého, a přitom se ohromě bavím, inspiruju a nemám pocit, že pracuju. A tak to bylo i na našem focení.

Bet Orten: Byla to především ohromná zábava. Byly jsme „all girls team“ a přesně tak jsem si to taky užívaly. Eliška byla naše hvězda a my se všechny staraly o její záři v ten den.

Jaký typ kabelky vám nejvíc vyhovuje a proč?

Barbora: Miluju mini bumbag, v podstatě nic jiného nenosím. Je praktická, vypadá skvěle a každý outfit podtrhne a posune výš.

Eliška: Já jsem především vyznavač pohodlí. Takže batohy, bumbag anebo kabelky přes rameno.

Bet: Už nenosím v posdstatě jiné kabelky než .about leather. Zásadní je ledvinka přes tělo, prostě proto, že je to na denní nošení to nejpraktičtější. A pak mám velkou khaki koženou kabelu (taky .about leather.) a do té hodím i tu malou a ještě comp a boty a lahev a foťák… A jdu.

Co nejdivnějšího jste kdy měly v kabelce?

Barbora: Dost často s sebou nosím vzorky kůží a prototypy nových střihů, když přemýšlím o nové kolekci, což není nic divného, ale spíše to pro někoho může být neobvyklé.

Eliška: Třeba teď DNA test kit pro zjištění předků. To bych asi v kabelce nečekala.

Bet: Jakožto matka dvou dětí jsem měla v kabelce myslím prakticky cokoliv, na co si dokážete pomyslet… Ano, i to!

 

 

 

 

 

 

 

 

Vychází 31. ledna

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Nový trend v beauty světě zkoumá propojení psychiky a stavu pokožky....

Být krásná uvnitř je fajn, ale vypadat dobře i navenek je ještě lepší. Co když se to všechno smíchá dohromady? Beauty světu teď vládne...

Bulimička Taylor Swift, zneužívaná Whitney Houston i závislá Amy: Dokumenty, které odhalily temné stránky hudebních hvězd

Příští měsíc spatří světlo světa dokument o zpěvačce Demi Lovato s názvem Dancing With The Devil. Veřejnost se tak...

Karolína Kurková: Kdysi mi jedna paní přečetla z ruky, že budu mít tři děti. A mám je

Supermodelka Karolína Kurková je krásná, vysoká, téměř bezchybná. Taky upovídaná a živě gestikulující, ale jinak máma jako každá jiná.

Chcete konečně začít běhat? Naše praktické rady vám usnadní start

Možná jste se s nástupem nového roku odhodlali pustit se do běhu. A možná při čtení kroutíte hlavou a...
Zavří­t reklamu