Sobota, 26 listopadu, 2022

Proč se přihlásit k odběru našeho What newsletteru?

Jsme v srdci Kryštofova Údolí, kde se manželům Hoškovým podařilo resuscitovat historický dům v oblasti dříve nazývané Holundergrund, dnes Bezové Údolí, ve kterém se scházeli pašeráci objevující se mimo jiné v libretu Smetanovy opery Hubička.
Říkáte si, co přivede rodinu jako vystřiženou z lifestylového časopisu k tomu, aby opustila zázemí pražského loftového bytu a trvale přesídlila do chaloupky na úbočí libereckého Kryštofova Údolí? Kladli jsem si tu samou otázku. Po chvilce nám došlo, že Tereza a Michal Hoškovi zkrátka patří k té hrstce lidí, kteří se nebojí plnit si své sny, byť mohou na první pohled působit sebebláznivěji.
Na to, jak přinášet domů radost z přírody, zaměřila své podnikání Marie Vaněk. V roce 2017 vyrobila svou první sójovou svíčku a ve svých snech pokračuje pod značkou Ententyky, dva špalíky, kterou tvoří s manželem Romanem.
O dvou domovech jsme si povídali s malířkou Petrou McGrath při jejím pobytu v Česku, kde si užívala léto a krásný podzimní čas se svými dětmi. Tvoří a vystavuje ale také v Austrálii, kde našla svůj druhý domov. Jaké to je cestovat s dětmi mezi kontinenty, se dozvíte v aktuálním What.

 

.

Zavří­t reklamu