Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Startuje hlasování Czech Social Awards 2023. Kdo přebere ocenění z rukou loňských vítězů?

Česko ocení inspiraci, společenský dopad a pozitivní vliv v kategoriích INFLUENCER, CONTENT, YOUNG IMPACT, TALENT, PROJECT, STARTUP a RESPONSIBILITY BRAND.


Jubilejní desátý ročník Czech Social Awards už zná své nominované. Vítěze v kategoriích zvolí hlasováním veřejnost, která letos ocení nejen osobnosti sociálních sítí, ale i projekty, firmy a inspirativní obsah. Fanoušci mohou hlasovat pro své favority od 15. do 30. října, a to prostřednictvím webu CzechSocialAwards.cz.

„U projektu Czech Social Awards jsem téměř od začátku a letos budu toto předávání cen již popáté moderovat. A musím říct, že mě nesmírně těší, kam až se toto ocenění za těch deset let posunulo a jakým směrem se ubírá. V dnešní době už úspěch dávno není založen jen na počtech followers, ale důraz je a měl by být kladen zejména na dopad a přínos jednotlivých influencerů a účtů. A mně připadá fantastické, že můžeme na ty nejužitečnější a nejinspirativnější z nich upozornit a ocenit je touto cestou. Je mi ctí být součástí a na letošní ročník se velmi těším,“ říká moderátorka večera Zorka Hejdová.

Porota na speciální nominační večeři v Brasserii Maximilian. V porotě letos zasedli zástupci mediálních a komerčních partnerů. Foto: Czech Social Awards

Z tipů široké veřejnosti na letošní nominace vybrala na speciální společné večeři odborná porota pět nominovaných v jednotlivých kategoriích, vítěze nyní zvolí pomocí hlasovací platformy Decision 21 metodou D21 opět veřejnost.

Speciální finálový večer se bude konat 16. listopadu v prostorách DOX+ a provede jím Zorka Hejdová. Během této události se postupně odhalí, kdo se stal vítězem v jednotlivých kategoriích. Petr Mára zároveň předá i výjimečné ocenění SOCIAL SPECIAL AWARD za mimořádný přínos společnosti přes sociální sítě, který volí porota. Večer budou moci fanoušci sledovat online na sociálních sítích Czech Social Awards.

Vychází 28. listopadu

Hvězdné diáře na rok 2023

Zpříjemněte si dny příštího roku některým z diářů, který obohatily svými nápady, obrázky nebo citáty známé osobnosti. Třeba Eva Burešová, Petra Nesvačilová s Hanou Vagnerovou nebo farářka Martina Viktorie Kopecká.

 Jak se šťastně pohádat: Zjistěte, co může zachránit vypjaté situace ve...

Každý z nás se jistě dostal do situace, kdy byla hádka v plném proudu a již nevěděl jak dál. V takovém případě může pomoci...

The Art Evening představí novinky z různých oblastí umění. A to ve velkém stylu

V luxusních prostorech KARE Design se sejdou zástupci prestižních značek ze světa fashion, design, art a beauty, aby představili...

Hotely, ve kterých se budete mít doslova jako na zámku

Naše země je malá, ale nesmírně bohatá na krásné a zachovalé historické budovy. Na mnoha zámcích se můžete ubytovat...

Zázvorové kuře s červenou rýží podle kuchařky Jím-Nejím

Potravinové alergie a intolerance trápí nejednoho z nás. I proto se Jana Pechmanová pustila do výběru 80 klasických i...
Zavří­t reklamu