Pondělí, 11 prosince, 2023
spot_img

Rachel McAdams se neholí a nebojí se to ukázat

„Retušujte co nejméně,“ řekla herečka ke svým fotkám, které doprovázejí rozhovor k novému filmu o nejistotách puberťaček. Aby mladým dívkám dodala sebevědomí, ukázala své tělo takové, jaké je, a svěřila se, jak řešila svoje prsa.

Být normální je nuda, krása je subjektivní a vypadat jinak než ostatní je v pohodě, zní její poselství z velkého rozhovoru, který poskytla dámskému online magazínu Bustle. Vyšel tento týden a doprovázejí ho fotografie, na kterých čtyřiačtyřicetiletá kanadská herečka pózuje v sexy oblečení, třeba v latexových kalhotkách. Na některých záběrech je vidět její neoholené podpaží. „Mám dvě děti a tohle je moje tělo,“ komentovala to Rachel.

Rachel McAdams ve fotoeditoriálu magazínu Bustle, foto: Mark Seliger / Bustle

Ve filmu Are You There God? It´s Me, Margaret, který vznikl podle bestselleru od americké spisovatelky Judy Blume (v češtině To jsem já, Margaret), Rachel hraje matku hlavní hrdinky, jedenáctileté Margaret. Román pro mládež vyšel poprvé v roce 1970, a protože svou otevřeností ohledně sexuálního zrání teenagerů, ale třeba i náboženské svobody bořil společenská tabu, kniha se napříč Spojenými státy dostávala na seznamy zakázané literatury.

Sláva podprsenkám

Zatímco Margaret s kamarádkami řeší první menstruaci a proměny těla a nemůže se dočkat, až bude moct začít nosit podprsenku, její matka je svobodomyslná hippie umělkyně, která chodí bez podprsenky. A to Rachel nebylo zrovna přijemné. K herectví se vrátila po dvouleté pauze, pět měsíců po porodu dcery, kterou pořád ještě kojila. Prsa měla nalitá mlékem a mezi záběry musela odstříkávat. „Připadala jsem si jako dojicí automat,“ vzpomíná na perné chvilky nejistoty na place. „Není to moc? Nepřitahuje to moc pozornosti? Štvalo mě, že na to musím pořád myslet. Proč to vůbec řeším? Ale je těžké to neřešit!“

Přiznává, že jí hrudník přidělával starosti i v dospívání. Prsa jí narostla oproti spolužačkám pozdě. „Pamatuju si, že jsem byla hodně zklamaná ze své první podprsenky. Chtěla jsem nějakou s leopardním vzorem, ale byl to spíš bandeau top s bílou mašličkou.“

Jak Bustle připomíná, jejich fotoeditoriál je hereččiným prvním velkým focením od roku 2017. Tenkrát byla zrovna půl roku po porodu prvního syna a pózovala pro magazín Girls.Girls.Girls v saku Versace, dekadentní podprsence Fleur du Mal a s odsávačkou mléka. „Miluju to srovnání krásy, lesku a fantazie s pravdou,“ řekla Rachel. U focení pro Bustle si vyžádala, aby její fotky retušovali co možná nejméně. Jak jí to slušelo, se můžete podívat ve videu.

Odhalování se před objektivem ale není její záliba. V roce 2006 přijela na focení obálky pro prestižní časopis Vanity Fair, kde se měla objevit společně se Scarlett Johansson, Keirou Knightley a návrhářem a režisérem Tomem Fordem. Když zjistila, že se má fotit nahá a že obě herečky s focením bez šatů souhlasily, zatímco ji na takový detail nikdo dopředu neupozornil, prostě se sbalila a odešla.

Vychází 28. listopadu

Smoothie bowl: Snídaně, která je nejen zdravá, ale i krásná na...

Vyměňte svůj klasický ranní obložený chléb za duhově krásné smoothie bowls. O co vlastně jde? Je to snídaňový pokrm, který se od běžného smoothie odlišuje tím, že je hustší a dá se jíst lžící z misky. Obložit se dá čímkoli, co doma najdete.

Björk na nové desce vzdává hold Islandu, houbám a matriarchátu

Fossora ‒ desáté album islandské zpěvačky a producentky vyjde 30. září. Otiskly se do něj pocity vyvolané smrtí její matky nebo pandemií. Ke zpěvu přizvala i svoji dceru.

Progresivní české umění propaguje za hranicemi, k nám přiveze streetartovou legendu z Berlína

Galeristka Alexandra Karpuchina se s námi podělila o své plány na rok 2022 a pozvala nás na několik výstav....

Lenka Vacvalová běží 2000 km přes Alpy a chce vybrat 3 miliony korun

Dnes ráno odstartovala ultratrailová běžkyně Lenka Vacvalová svoji další běžeckou a charitativní výzvu. Běh po trase Via Alpia má přinést peníze pro dětské kardiocentrum v Motole.

Pomozte vybavit děti samoživitelek pastelkami a sešity

Školní rok sice končí, ale rodiny, které na tom nejsou finančně dobře, už teď mají těžkou hlavu z toho příštího. Usnadnit jejich dětem vstup do školy má za cíl sbírka Papírový Šatník, kterou pořádá Papelote spolu s Šatníkem Nory Fridrichové.
Zavří­t reklamu