Pondělí, 5 června, 2023

Soutěžte s námi o hypoalergenní galvanický peeler Reclar

Náš vánoční speciál, v němž můžete od 6. do 18. 12. soutěžit o produkty 12 skvělých značek, pokračuje. Další z výjimečných společností, které nám do naší soutěže věnovaly dárky pro vás, čtenáře What, je Reclar. Nezapomeňte se tedy zapojit na našem Instagramu a možná budete vy tím šťastlivcem, který získá zlatý hypoalergenní galvanický peeler Reclar.


Ani drahé kosmetické výrobky nepomohou vaší pleti, pokud budete mít ucpané póry. S tím vám může skvěle pomoci hypoalergenní galvanický peeler Reclar, který přináší lifting a rozjasnění podložené klinickými studiemi. Funguje totiž na bázi světelné terapie a ionizace, která nejen omlazuje tvář a redukuje vrásky, ale také celkově revitalizuje i čistí pleť. Benefity červeného a modrého blahodárného světla už tedy nemusíte využívat jen v salonech krásy, ale můžete si je dopřát pravidelně také v pohodlí domova. A možná bude stačit, když se zapojíte do soutěže na našem Instagramu. Jeden z vás totiž hypoalergenní galvanický peeler Reclar ve zlaté barvě a v hodnotě 5250 Kč může získat.

Zapojit do soutěže se můžete na našem instagramu.

Foto: Reclar

Foto: Reclar

 

 

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Bunkry z peřin a bramborové placky. Inspirativní umělkyně vzpomínají na dětství

S čím si hrávaly designérky, které dnes navrhují hračky? Jaké měla dětství ilustrátorka Andrea Tachezy? A na co si nejvíc pamatuje biohackerka Veronika Allister?

Barbora Poláková: Chtěla bych třetí dítě 

Když s Barborou Polákovou strávíte nějaký čas, dojde vám, co je pro ni typické – má nefalšované nadšení ze...

Tlusté a hubené chvíle lásky: Jak to zvládnout a co druhému rozhodně neříkat, když je doma zrovna nuda nebo dusno?

K lásce patří leccos. I zklamání, smutek, rozhořčení, nevole, podrážděnost, křivdy nebo klidně i nuda a šeď. Je dobré si to opakovat, protože očekávání čistého láskyplného štěstí 24/7 je naivní.

Veronika Arichteva: I v padesáti budu infantilní

Herečka a členka trojice 3v1 Veronika Arichteva prožívá šťastné období, daří se jí v soukromí i v práci. Prý...
Zavří­t reklamu