Úterý, 30 května, 2023
spot_img

Vyberte nejlepší influencery roku! Běží finální hlasování Czech Social Awards

Nominace se uzavřely, porota z nich vybrala ta nejzajímavější jména, která inspirativně využívají sociální sítě, a teď je na vás, abyste zvolili nej influencery z nejrůznějších oborů.

Na stránkách Social Awards můžete až do 5. června hlasovat o vítězích pěti kategorií: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Business a Rising Star.

Vyhlášení výsledků proběhne 7. června na Slovanském ostrově, letos poprvé pod širým nebem. Během slavnostního večera se také dozvíte, kdo získá speciální cenu WHAT idol.

O byznysu v online světě

Galavečeru předchází konference Talks, která se koná ten samý den od rána v hotelu Andaz Prague a bude ji možné sledovat jak přímo na místě, tak online. O své rychle rostoucí značce kosmetiky a probiotik pro děti Gryph & Ivy Rose na ní promluví Karolína Kurková. Dara Rolins představí své zkušenosti s online marketingem v souvislosti s růstem vlastního brandu Vermi By Dara. Svět influencer marketingu osvětlí Anežka Chudlíková, zakladatelka kosmetické značky Not So Funny Any. O práci s komunitou a obsahem na Instagramu bude hovořit Zorka Hejdová. Jak propojit firmy s mladou generací, ví David Duc, spoluzakladatel agentury TikTokuj.cz. Dále vystoupí jeden z nejinovativnějších a nejvlivnějších marketingových specialistů Lars Silberbauer, šéfka marketingu značky Ecco Veronika Šimánková, manažerka a řídící partnerka společnosti Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová nebo CEO společnosti Digital People Milan Polák.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Brány prodejny Textile Mountain se otevřely

Brány prodejny Textile Mountain se otevřely

Designérka Lenka Vacková přichází s projektem, který bude sloužit jako ekologická alternativa nákupu textilií a galanterie. Jmenuje se Textile Mountain a kromě prodeje zbytkových materiálů budete fungovat...

Klobásy z falešného vepřového masa jako nový celosvětový hit?

Přepadla vás chuť na vepřovou klobásu, ale už před nějako dobou jste se rozhodli, že vyřadíte ze svého jídelníčku...

Tip na netradiční DIY věnce: Sami si vyzkoušejte, jak se vije radost

Martina Malá se ke květinám přimkla v době, kdy cítila vyhoření. Hrátky s květinami a větvičkami jí pomáhaly se zklidnit. Tak vznikla květinová značka Uvila radost.

Zapojte se do naší soutěže a získejte vánoční panenku Barbie

Asi každá malá holčička by pod stromečkem ráda našla panenku. Pokud jste ještě pro svou dceru žádnou nesehnali, určitě...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu