Středa, 6 prosince, 2023
spot_img

Vyberte nejlepší influencery roku! Běží finální hlasování Czech Social Awards

Nominace se uzavřely, porota z nich vybrala ta nejzajímavější jména, která inspirativně využívají sociální sítě, a teď je na vás, abyste zvolili nej influencery z nejrůznějších oborů.

Na stránkách Social Awards můžete až do 5. června hlasovat o vítězích pěti kategorií: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Business a Rising Star.

Vyhlášení výsledků proběhne 7. června na Slovanském ostrově, letos poprvé pod širým nebem. Během slavnostního večera se také dozvíte, kdo získá speciální cenu WHAT idol.

O byznysu v online světě

Galavečeru předchází konference Talks, která se koná ten samý den od rána v hotelu Andaz Prague a bude ji možné sledovat jak přímo na místě, tak online. O své rychle rostoucí značce kosmetiky a probiotik pro děti Gryph & Ivy Rose na ní promluví Karolína Kurková. Dara Rolins představí své zkušenosti s online marketingem v souvislosti s růstem vlastního brandu Vermi By Dara. Svět influencer marketingu osvětlí Anežka Chudlíková, zakladatelka kosmetické značky Not So Funny Any. O práci s komunitou a obsahem na Instagramu bude hovořit Zorka Hejdová. Jak propojit firmy s mladou generací, ví David Duc, spoluzakladatel agentury TikTokuj.cz. Dále vystoupí jeden z nejinovativnějších a nejvlivnějších marketingových specialistů Lars Silberbauer, šéfka marketingu značky Ecco Veronika Šimánková, manažerka a řídící partnerka společnosti Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová nebo CEO společnosti Digital People Milan Polák.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Herec Ryan Reynolds získal cenu, která ho rozbrečela

Ryan Reynolds obdržel prestižní ocenění za přínos pro rodnou Kanadu. Cenu provází hudební video, které oblíbeného hollywoodského idola dojalo k slzám. Podívejte se na...

Nejen labutě, ale i dravci, zajíci a veverky na smíchovské náplavce

Venkovní výstava fotografií na Hořejším nábřeží připomene činnost pražské záchranné stanice, která letos slaví desetileté výročí.

Nábytek, nebo kameny porostlé mechem? Takhle vypadají pohovky, které nerozeznáte od zákoutí divoké přírody 

Chtěli byste strávit dlouhé hodiny rozjímáním uprostřed lesů nebo pozorovat mořské vlny tříští se o útesy, ale přitom ležet...

Krize mužství: Mohou si ženy samy za to, že nenacházejí pořádné chlapy?

Zástupy nespokojených žen naznačují, že možná čelíme největší krizi mužství v moderních dějinách. Vztahový kouč Jan Markel v článku sdílí principy, které tuto krizi přiživují, i několik kroků, které můžete podniknout pro to, aby váš vztah (zase) fungoval skvěle.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu