Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Silvestr ve společnosti 23 osobitých zpěvaček a jejich hudebních vzorů

Giudi, Tonya Graves, Never Sol, Amelie Siba, Emma Smetana nebo Monika Načeva na jednom pódiu? Ale prosím, jak si račte přát! Pokud vám stačí, že to pódium bude virtuální. Užijte si jedinečný silvestrovský online koncert plný ženské energie.

Klubová koncertní série Femme Fatale, která uvádí zajímavé ženské hudebnice, se na silvestra přiřítí se speciálním vydáním Femme Fatale x 2. Představitelky různých žánrů od elektroniky přes jazz až po rock a punk se spojí přes internet a živě zazpívají písně od svých oblíbených, více či méně známých zpěvaček. Nechte se překvapit, která z nich přezpívá Edith Piaf a která Kate Bush.

Online koncert vás ideálně naladí na silvestrovské oslavy, livestream začíná 31. 12. v 18 hodin. Pokud akci nestihnete, nevadí, zpětně půjde pustit ze záznamu. Podrobné informace a link na vysílání najdete v události na Facebooku.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Nejkrásnější fotografie přírody ukazují kouzla, která se dějí kousek od našich...

Obrázky z mechu a kapradí, křídla vážky nebo roháč před startem... Prohlédněte si snímky, které bodovaly v soutěži GDT fotograf přírody roku 2022.

Mia Wasikowska utekla z Hollywoodu a natočila ekologický film

Proslavila se jako Alenka v říši divů, a když byla na vrcholu, udělala nečekaný krok. Vzdala se života hollywoodské hvězdy a odstěhovala se do Austrálie. „Vnímání toho světa je dost odlišné od reality a mně to nesedělo,“ řekla herečka.

Orgasmus nejde naprogramovat, ale cesta za ním lze usnadnit, říká obchodnice s rozkoší Anna Marešová

Prostřednictvím své designérské činnosti v oblasti intimních pomůcek otevírá témata, která jsou pro velkou část společnosti konverzační tabu. Jedním...

Terapeutka Vendula Loo: Výzkumy ukazují, že děti, které neměly k dispozici panenky nebo jiné hračky, jsou ve vývoji pozadu

Představujeme vám výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že jejich sny jsou zrealizovatelné. Zapojily se do projektu Dream...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu