Pondělí, 2 října, 2023
spot_img

Selena Gomez královnou Instagramu. Sleduje ji 401 milionů lidí!

Americká zpěvačka a herečka na svém profilu na sociální síti Instagram nasbírala rekordní počet sledujících. Definitivně sesadila z trůnu vládkyni Instagramu modelku Kylie Jenner.

Ještě před měsícem Kylie Jenner slavila s 381 miliony sledujících nejpočetnější publikum na Instagramu v kategorii žen. Vzápětí ji předstihla Selena Gomez, počitadlo followerů na jejím profilu se nezastavilo a v pátek 17. března se přehouplo přes hranici 400 milionů, což znamená dosavadní rekord.

„Přála bych si obejmout vás všech 400 milionů,“ napsala v neděli na Instagram zpěvačka, herečka, kterou teď můžete vidět na Disney+ v komediálním krimiseriálu Jen vraždy v budově, a zakladatelka kosmetické značky Rare Beauty, jež loni uvedla kolekci inspirovanou její poslední seriálovou rolí. Vedle jejích aktivit jí nejspíš velký počet sledujících a příznivců přinesly i bulvární přestřelky s Hailey Bieber, manželkou jejího expartnera Justina Biebera.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez)

V roce 2017 byla Selena Gomez celkově nesledovanější osobou na Instagramu, tento titul ovšem teď náleží fotbalistovi Cristianu Ronaldovi s 563 miliony. Druhé místo aktuálně drží jeho rival Lionel Messi s 443 miliony. Zpěvačka se na Instagram osobně vrátila letos v lednu po dobrovolné pauze, kterou si naordinovala před čtyřmi lety, jak připomíná magazín Billboard. Tehdy svěřila správu profilu svému PR týmu a aplikaci si smazala. „V jednu chvíli se stal Intagram celým mým světem a to bylo opravdu nebezpečné. Po dvacítce jsem si myslela, že nejsem dost hezká. Měla jsem v životě období, kdy jsem byla přesvědčená, že musím mít make-up, a nechtěla jsem, aby mě někdo viděl bez něj,“ svěřila se před časem časopisu InStyle. Dnes už s tím problém nemá. Před týdnem totiž na Instagram vystavila svoji současnou fotku bez make-upu.

Vychází 30. října
Česko jako první evropská země oficiálně nabízí ketaminem asistovanou psychoterapii

Česko jako první evropská země oficiálně nabízí ketaminem asistovanou psychoterapii

O psychedelických látkách se stále hlasitěji mluví v souvislosti s péčí o duševní zdraví. Výzkumy, které běží po celém světě, dokazují, že umí léčit...

Češka tvořící pro Coldplay, Metallica s krví nebo drahý banán od...

Jsou alba, která potěší nejen váš sluch, ale i oko. Jak to dopadlo, když známí hudebníci oslovili ke spolupráci na přebalech svých desek originální umělce?

Aktivujte v sobě smyslnost! Které vůně podpoří erotickou touhu a čím vám pomůže jóga?

Tak schválně, kdy naposledy jste se cítili opravdu svůdně? Naše těla nejsou nastavena k přijímání a čekání, až to...

Victoria Beckham se chystá prodávat erotické hračky. K novému byznysu ji inspirovala slavná herečka

Manželka fotbalové legendy Davida Beckhama, úspěšná podnikatelka, návrhářka a členka známé skupiny Spice Girls, která v devadesátých letech válcovala...

Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Tibet už nikdy nebude jako dřív

Narodila se v ruském Magnitogorsku, na Oxfordu vystudovala politologii a historii, píše, navrhuje šperky, je i lektorkou, dulou, kněžkou,...
Zavří­t reklamu