Úterý, 3 října, 2023
spot_img

Jeremy Scott se loučí s módním domem Moschino

Nikdo nic netušil, nikdo si nevšiml žádných náznaků. Módní návrhář dnes na Instagramu překvapivě oznámil, že po téměř deseti letech opouští pozici kreativního ředitele Moschino.

„Díky za všechnu lásku a podporu, které se mi v poslední dekádě dostalo. Zatímco uzavírám tuhle kapitolu, jsem plný nadšení a očekávání a nemůžu se dočkat, až se s vámi podělím o všechno, co pro vás mám nachystané,“ napsal dnes svým 3,7 milionům fanoušků na Instagramu. Loučení doprovodil fotkou ze své kolekce pro jaro 2019 s modelkou Gigi Hadid.

Jeremy Scott vyrostl na farmě nedaleko Kansasu, ale od dětství snil o tom, že se stane návrhářem. Už během studia módního designu na newyorském Prattově institutu působil na stáži v PR oddělení firmy Aeffe, která vlastní luxusní módní dům Moschino. Po škole se přestěhoval do Paříže a založil vlastní značku pod svým jménem. V roce 2013 nastoupil na post kreativního ředitele Moschino. Spolupracoval se značkou Adidas, vytvářel barevné návrhy inspirované popkulturou a oblékal celebrity jako Madonna, Rihanna nebo Lady Gaga.

Vychází 30. října

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Značka Gucci si pro novou kampaň vybrala modelku s Downovým syndromem....

Že hvězdou kampaní a přehlídek světoznámých značek nemusí být jen klasické krásky, jsme už mohli vidět například na show Victoria's Secret, kde se po...

5 originálních umělkyň, které stojí za vaši pozornost

Představujeme vám kreativní ženy – osobnosti s nekonečnou fantazií, které pomůžou prohloubit váš vztah k umění. Vyprávěly nám o hledání inspirace a o nových začátcích.

Blíží se Světový den laskavosti. Pojďte s dětmi konat dobré skutky!

Happening Jsem laskavec už šestým rokem motivuje děti, aby chtěly pomáhat svému okolí. Loni se do akce zapojilo přes 14 tisíc školáků.

Co vám brání v úklidu? Víme, jak efektivně vytřídit šatník i domácnost

Přeskládat skříně, vytřídit nepotřebné věci a zbavit se zbytečností chce hodně času a sil. Důvodů, proč to udělat, je dost – ušetříte místo, čas i peníze, budete mít doma čisto a příjemně… Ovšem důvodů, proč se tomu vyhnout, je ještě víc. Pomůžeme vám je překonat.
Zavří­t reklamu