Pátek, 9 června, 2023
spot_img

Jeremy Scott se loučí s módním domem Moschino

Nikdo nic netušil, nikdo si nevšiml žádných náznaků. Módní návrhář dnes na Instagramu překvapivě oznámil, že po téměř deseti letech opouští pozici kreativního ředitele Moschino.

„Díky za všechnu lásku a podporu, které se mi v poslední dekádě dostalo. Zatímco uzavírám tuhle kapitolu, jsem plný nadšení a očekávání a nemůžu se dočkat, až se s vámi podělím o všechno, co pro vás mám nachystané,“ napsal dnes svým 3,7 milionům fanoušků na Instagramu. Loučení doprovodil fotkou ze své kolekce pro jaro 2019 s modelkou Gigi Hadid.

Jeremy Scott vyrostl na farmě nedaleko Kansasu, ale od dětství snil o tom, že se stane návrhářem. Už během studia módního designu na newyorském Prattově institutu působil na stáži v PR oddělení firmy Aeffe, která vlastní luxusní módní dům Moschino. Po škole se přestěhoval do Paříže a založil vlastní značku pod svým jménem. V roce 2013 nastoupil na post kreativního ředitele Moschino. Spolupracoval se značkou Adidas, vytvářel barevné návrhy inspirované popkulturou a oblékal celebrity jako Madonna, Rihanna nebo Lady Gaga.

Vychází 29. května

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

L’Oréal vyvíjí inovativní lahvičky z rostlinných vláken

Do obalových řešení bez škodlivých vlivů na životnímu prostředí se naplno pustila společnost L’Oréal, která se už nějakou dobu zaměřuje i na výrobu k...

Pozitivní covídka: Medvědí krev

Life koučka Erika Bach začala psát v době covidu humorně laděné povídky, aby sobě i ostatním zlepšila náladu. Každý měsíc si na našich stránkách můžete přečíst jednu z jejích pozitivních covídek, jak je nazvala.

Společné spaní s dětmi aspoň do jednoho roku by se mělo cíleně propagovat, říká odbornice na porody

Petra Sovová je spoluzakladatelkou Hnutí za aktivní mateřství a uměleckou ředitelkou Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství. A také matkou sedmi dětí, z nichž pět porodila doma.

Martha Issová pokřtí kalendář na podporu lidí s autismem

V novém filmu Buko sama hraje autistku, proto se rozhodla stát patronkou kalendáře Labyrint světa a ráj srdce s ilustracemi od držitele ceny Magnesia Litera Miroslava Hauptycha. Výtěžek z prodeje půjde na stavbu bydlení pro lidi s autismem.
Zavří­t reklamu