Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
spot_img

Pravda o vztahu s otcem i psychických problémech. Dokument o nesvéprávné Britney Spears má přinést zásadní odhalení zpěvaččina života

Bývalá popová princezna a hvězda konce devadesátých let, Britney Spears, má za sebou závislosti na alkoholu a amfetaminech i několik hospitalizací na psychiatrii. Její skandály došly tak daleko, že je už třináct let zbavena svéprávnosti a kontrolu nad jejím životem a majetkem má její otce. Nová odhalení o tom, jak bezradná zpěvačka poslední roky žije, jakým způsobem se snaží vzepřít opatrovnictví i o tom, co na celou situaci říkají lidé z jejího blízkého okolí, se už zítra veřejnost dozví v novém dokumentu Framing Britney Spears pod záštitou The New York Times.

Že měla Britney Spears dlouhá léta problémy s psychikou i nejrůznějšími škodlivými látkami, není žádným tajemstvím. Po desítkách skandálů, kterými zpěvačka hojně zásobovala média, tak v roce 2008 skončila v opatrovnictví svého otce, který má soudní povolení držet kontrolu nad jejími financemi, majetkem, zdravím, podpisem dokumentů a dalšími důležitými životními kroky. A to včetně její kariéry.

Svobodná Britney

I poté, co se zpěvačce začalo vést mnohem lépe, se ale nedokázala z kontroly svého otce vymanit. A to ani přes mnohé soudní spory. V roce 2009 tak vzniklo hnutí #FreeBritney, které volá po navráceny jejích základních práv. I když iniciativa vedena zpěvaččinými podporovateli na nějakou dobu ztratila na síle, předloni, kdy se na veřejnost dostala zpráva, že byla zpěvačka po rozhodnutí svého otce převezena proti své vůli na psychiatrii, opět její aktivita zesílila.

Nejnovější epizoda dokumentární série The New York Times Presents s názvem Framing Britney Spears má přinést nový pohled na celou kauzu, rozebrat zpěvaččin složitý vztah s otcem, jejich soudní spory a nahlédnout do posledních třinácti let zpěvaččina života. Snímek, který bude uveden už zítra na americké stanici FX a službě Hulu, podle The New York Times obsahuje také rozhovory s osobami blízkými Britney, s mediálně známými osobnostmi i s členy hnutí Free Britney. A najdete v něm třeba i postřehy právníků blízkých případu,

V neposlední řadě se pak bude věnovat také příběhu, jak jednu z nejúspěšnějších hudebnic všech dob semlel hudební průmysl i lidé v něm. Má tak být jakousi výpovědí o způsobu, jak může být zacházeno s nadanou dívkou, která se příliš mladá objeví v záři reflektorů bez adekvátní podpory.

https://www.youtube.com/watch?v=vbtxTQWEQ9Y&ab_channel=BritneySpears

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

V Ostravě vzniká unikátní mural. Barvy mu dodá uhlí a stavební...

Jan Lörincz vyhrál soutěž na výtvarnou realizaci 200 metrů dlouhé zdi nad stadionem Bazaly i díky záměru využít pouze barvy, které získá z pigmentů posbíraných na území města.

Studentka na Instagramu radí, jak si ušít nebo upravit něco na sebe. Sledují ji tisíce lidí

Veronika Dušková je v šití samouk. Od 15 let šije oblečení pro sebe i své blízké, o tvůrčí postupy se dělí na sociálních sítích, kde také přináší tipy, jak poznat kvalitní materiály a jak se dobře obléct i s minimem peněz.

První česká lékařka doma léčit nesměla. Na Balkáně bojovala proti syfilidě

Když se Bohuslava Kecková narodila, většinová společnost zastávala názor, že příliš mnoho vědění poškozuje ženám vaječníky. Na předsudky se neohlížela – jako první Češka dosáhla maturity a následně ve Švýcarsku vystudovala medicínu.

Odpočinek v horských výšinách

Uniknout rozpálenému městu, utéct do zelených kopců a při troše štěstí zažít některou z cenných lekcí, které němé hory...
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu