Pondělí, 6 února, 2023
spot_img

Petra Nesvačilová, Michal Isteník a další známé tváře sbírají ponožky pro potřebné

Taky nejspíš máte doma ponožky, které už nepotřebujete. Třeba proto, že k sobě nesedí do páru. Klientům sociální služby Progressive to vadit nebude. Víc jim vadí, že je zima. Podívejte se na video, které vám řekne víc.

Spot, který s Petrou Nesvačilovou, Jiřím Vyorálkem, Michalem Isteníkem a Martinou Babišovou natočil herec a režisér Vladimír Škultéty, informuje o materiální sbírce pořádané obecně prospěšnou společností Progressive, jež se na území Prahy už 18 let stará o drogově závislé.

Drogově závislí lidé jsou často terčem nejrůznějších předsudků, jsou přehlíženi, stigmatizováni a často odsouzeni ještě dříve, než mají šanci svou situaci změnit,“ upozorňuje nezisková organizace, která se zaměřuje na terciární prevenci, práci s lidmi na ulici a resocializaci osob se zkušeností se závislostí.

Pomoct můžete tím, že v neděli 20. února navštívíte pražské Bio Oko, kde se koná třetí ročník charitativní projekce Helping is Progressive. Na programu bude film Krásný kluk se Stevem Carellem a Timothéem Chalametem natočený podle skutečného příběhu otce a syna, jejichž vztah narušily drogy. Když přinesete ponožky, budete mít levnější vstupné. Výtěžek z akce pomůže financovat nákup dalších ponožek i jiné služby pro klienty organizace.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Je graffiti vandalismus, nebo umění?

Na to se pokouší odpovědět festival Off The Wall, který o víkendu na Kampě představí street art od zavedených i začínajících umělců od nás i ze světa. Chcete si taky zkusit legálně pomalovat zeď? Bude možnost.

Kam za duhovými prázdninami? V těchto zemích si LGBTQ komunita prý užije nejpříjemnější dovolenou

Přestože se toho ve vnímání LGBTQ komunity za posledních dvacet let změnilo hodně k lepšímu, projevů homofobního smýšlení i...

Britská značka oslnila veřejnost reklamou na spodní prádlo s “reálnými ženami”. Mají strie, celulitidu i kila navíc

Nedokonalosti už není potřeba maskovat. Na britský maloobchodní řetězec Marks & Spencer se totiž snesla vlna chvály a uznání...

Návod, jak se vymotat z bludného kruhu prokrastinace

Asi to znáte. Víte, že vás čeká náročný úkol, ale místo toho jdete nalakovat nehty nebo setřít prach z poliček. Tohle není lenost ani špatný time management. Tohle je prokrastinace.
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu