Středa, 27 září, 2023
spot_img

Kdo bude Talentem Czech Social Awards? Můžete to být vy!

Desátý ročník Czech Social Awards opět ocení nejzajímavější influencery, kteří se věnují různým oblastem na různých online platformách. Nominace do kategorie Talent už byly spuštěny a přihlásit se můžete sami. Jak?

Slavnostní večer s oceněním vítězů se odehraje až 16. listopadu v pražské galerii DOX+ a své favority do většiny kategorií budete moct nominovat od 1. září. Už teď se však rozjíždí kategorie Talent, která je specifická. Je určena pro tvůrce, kteří publikují zajímavý obsah a chtějí světu představit své výjimečné dovednosti. Přihlásit se do této kategorie je jednoduché. Do 12. července postněte na sítě svoje nejlepší video, označte u něj @czechsocialawards a přidejte hashtagy #talentczechsocialawards a #CzechSocialAwards. Porota na základě videí vybere tři finalisty, které představí 1. srpna.

Od září pak bude možné nominovat soutěžící do těchto kategoriích: Influencer, Young Impact, Content, Responsibility Brand, Startup a Project.

O vítězích budete moct hlasovat od 15. do 30. října, a to metodou D21 prostřednictvím hlasovací platformy Decision21.

Nadto porota udělí zvláštní cenu Social Special Award za inspirativní působení na sítích. Cenu předá loňský držitel ocenění Petr Mára, který se zaměřuje na technologické novinky nebo biohacking.

Slavnostní předávání cen bude opět moderovat Zorka Hejdová: „Czech Social Awards je projekt, jehož součástí jsem už dlouhé roky, letos ho budu moderovat tuším popáté. Je úžasné, kam se toto udílení cen posunulo. Dřív jsme tu měli Slavíky a nejrůznější ceny televizní popularity, ale doba se mění a sociální sítě tvoří obrovskou část toho, co konzumujeme. Myslím, že je skvělé ocenit ty, kteří tu mají největší přínos, a není to o počtu followerů! Navíc je vždy super afterparty, kde se potkají lidé z různých sfér, kteří se napříč vzájemně sledují a podporují.“

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 2. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Klavírista hrál kvůli rekordu v mrazu ve vysokých horách. Jak tam...

Italský skladatel Davide Locatelli na konci června pokořil rekord v hraní v nejvyšší nadmořské výšce a zapsal se do Guinnessovy knihy rekordů. Čtenáře na sociálních sítích hlavně zajímalo, jak dokázal do hor dopravit piano.

Prádlo ve tvaru dinosaura a salát jako pes. Helga Stentzel ve své tvorbě oživuje všední předměty

V Londýně usazená umělkyně fotí věci, které nám denně bez povšimnutí procházejí rukama, v hravých souvislostech. Jejím posledním dílem je košile ve tvaru holubice míru na podporu Ukrajiny.

Progresivní české umění propaguje za hranicemi, k nám přiveze streetartovou legendu z Berlína

Galeristka Alexandra Karpuchina se s námi podělila o své plány na rok 2022 a pozvala nás na několik výstav....

Luxus na závodní dráze: Jezdce ze hry Gran Turismo obléká Dior

Nejprodávanější herní série pro PlayStation se spojila s módním domem Dior, který návrhem auta a kolekce pro závodníka vstupuje do virtuálního světa.
Vychází 2. října
Zavří­t reklamu