Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Czech Social Awards: Bodovali Kovy a Mikýř, hlavní cenu má Petr Mára

V úterý se na Žofíně rozdávaly ceny výjimečným osobnostem české online scény. Kdo si odnesl trofej z rukou Karolíny Kurkové nebo Karla Janečka?

Slavnostním večerem plným hvězdných hostů provázela už tradičně Zorka Hejdová, netradiční byla tentokrát lokace. Czech Social Awards se poprvé konaly pod širým nebem, a přestože celý den pršelo, večer počasí účastníkům akce vyšlo vstříc.

Vítězové pěti kategorií vzešli z hlasování poroty a fanoušků. V kategorii Business vyhrál Lukáš Hejlík, který se svojí Gastromapou navštívil už prakticky všechny kouty republiky. Kategorii Fun & Entertainment ovládl Martin Mikyska alias Mikýř, který ve svém satirickém pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem nemilosrdně tepe všechno, co ho v online světě vytočí. V kategorii Social Impact & Change přebíral lékař Marek Dvořák cenu z rukou Karla Janečka. Vycházející hvězdou čili Rising Star se stala Sophie Šarláková, která na sítích vykonává osvětu ohledně duševního zdraví.

O zábavný moment se postarala Jitka Nováčková, která měla předat cenu v kategorii Inspiration & Influence několikanásobnému držiteli ocenění Karlu Kovářovi alias Kovymu. Ten se bohužel nemohl osobně dostavit a dle moderátorky Zorky Hejdové požádal právě Jitku, aby za něj cenu převzala. Jitka vypadala překvapeně a tvrdila, že o tom nic neví. S Kovym se nicméně měla vidět hned následující den, chodí spolu totiž na jógu.

Další dva vítěze určil okruh pořadatelů a naší redakce. Trofej s titulem WHAT Idol si odnesla prezidentka nadačního fondu Kapka naděje a jedna z našich dřívějších cover stars Vendula Pizingerová. Hlavní cenu nazvanou Social Special Award za výjimečné působení na sociálních sítích pak od Karolíny Kurkové přebíral propagátor technologií Petr Mára.

Hudebním překvapením večera bylo vystoupení kapely We Are Domi, která se se svým hitem Lights Off zúčastnila letošního finále Eurovize.

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Zpěvačka Selena Gomez bojuje proti šíření dezinformací o amerických volbách. Takhle...

V Americe se na žádost Donalda Trumpa stále přepočítávají volební hlasy a dezinformace o legitimitě prezidentských voleb samotných se Spojenými státy šíří jako lavina....

Lady Gaga přichází s odvážnou řadou kosmetiky

Naposledy svět okouzlila v hollywoodském trháku Zrodila se hvězda, kdy za svou roli dokonce získala Oscara. Nyní si zpěvačka...

Terapeutka Vendula Loo: Výzkumy ukazují, že děti, které neměly k dispozici panenky nebo jiné hračky, jsou ve vývoji pozadu

Představujeme vám výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že jejich sny jsou zrealizovatelné. Zapojily se do projektu Dream...

Tipy na výlety s dobrým jídlem od Lukáše Hejlíka

Lukáš Hejlík letos získal cenu Czech Social Awards za on-line sbírku gurmánských tipů Gastromapa, která se rozrostla i v knihy, podcasty a seriály. Proč vydal knihu o Brně a která další místa doporučuje?
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu