Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Za miliony i pár set korun: Jaké náušnice nosí princezna Kate nebo Barbora Strýcová?

Známé osobnosti ze světa filmu, hudby, sportu nebo třeba z královského paláce jsou obvykle velkým zdrojem inspirace, ať už se jedná o kosmetiku, životní styl nebo módu. Inspirujte se šperky, kterými si úspěšné ženy u nás i ve světě zdobí uši.

Princezna Kate

Jak víme, princezna Catherine se může pochlubit vytříbeným vkusem. A přestože má díky svému postavení na výběr z obrovské plejády náušnic, z nichž mají některé s ohledem na jejich historii prakticky nevyčíslitelnou hodnotu, ráda sáhne i po dostupnějších kouscích a rozhodně se za to nestydí, naopak je vynese hned několikrát. V tomto duchu překvapila i na letošních udíleních cen BAFTA, kam vynesla výrazné náušnice ve tvaru tří květů z obchodního řetězce Zara. Jejich cena je 18 liber, tedy v přepočtu asi 600 korun.

Emma Watson

Zde máme zas trochu jinou ukázku. Emma Watson již tradičně patří mezi nejlépe oblékané celebrity. Zároveň se o ní ví, že fandí udržitelnosti a originalitě, vedle velkých módních domů tak často podporuje i malé podniky a výrobce. Ačkoliv je často spatřena zcela bez náušnic, případně jen s drobnými perlovými peckami, jako na letošním Wimbledonu, čas od času sáhne i po výraznějších špercích. Například na Earthshot Prize ceremony v Londýně si uši ozdobila náušnicemi z kolekce designéra Harrise Reeda pro značku Missoma. S prvky perel, hvězd, měsíce a kříšťálu byly doslova opulentní. Pořídit se dají na eshopu od 315 liber, tedy v přepočtu za 8700 korun.

Cindy Crawford

Světová topmodelka dávno ví, co jí sluší, a nemusí nutně sledovat nejnovější trendy, natož aby se jimi řídila. Cindy Crawford nosí náušnice inspirované pohybem textilií a také mnoho jejích šperků vypadá jako vlající třásně. Do této kategorie spadají i tyto diamantové střapcové náušnice za 13500 dolarů, což jsou v odhadu skoro tři miliony korun českých.

Barbora Strýcová

Dvojnásobná wimbledonská vítězka Barbora Strýcová má cit nejen pro módu, ale i pro šperky samotné. Dokonce během finálového zápasu měla na sobě tenisový náramek a náušnice z bílého zlata s diamantem Magic cube českého zlatnického ateliéru exkluzivně pracujícím s laboratorními diamanty Tiami, které stojí 25900 Kč. Dokonalá ukázka toho, že v jednoduchosti spočívá nejen krása, ale i síla.

Dominika Šťovíčková (MamaDomisha)

Influencerka a podnikatelka Dominika Šťovíčková vytvořila vlastní českou značku USHI, která staví na ryzí českosti a originalitě – Dominika sama tvoří návrhy a ty následně prochází rukama nejlepších českých zlatníků z Liberecka. Stříbrný model Circle z nové kolekce Selflove na sobě nosí nejraději. Náušnice pořídite za 1660 korun.

Vychází 28. listopadu

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Připravte pleť na zimu: nejlepší krémy a kosmetická péče do mrazu

Není špatného počasí, chybou je jen nesprávně ošetřená pleť. Tito skvělí pomocníci ochrání pokožku před větrem, teplotami pod nulou i dalšími povětrnostními výkyvy.

Bio kosmetika ESSERE: Speciální přírodní produkty v jedinečném konceptu

ESSERE je nejmladší projekt uznávané výzkumné laboratoře Made in Italy a stojí za ním kosmetičtí profesionálové, kteří pevně věří...

Dopřejte si jarní nálož vitaminů s Imunity & Detox Booster Shakes

Přemýšlíte nad tím, jak udělat co nejvíc pro své zdraví, jak efektivně podpořit imunitu, a navíc ještě naplno nastartovat...

Terapie zvukem: Dostupný prostředek na podporu naší psychické i fyzické kondice

Zvuk. Co je zvuk? Šumění stromů, praskání ohně, zpěv ptáků, tóny hudebních nástrojů, řev motorů a domácích spotřebičů, moře,...
Zavří­t reklamu