Čtvrtek, 26 května, 2022
spot_img

Už zase karanténa? Nebo prostě špatný den? Tyhle filmy vám zlepší náladu

Ať už trávíte dny i večery doma s omikronem, chcete zabavit děti nebo hledáte tip na vtipný a příjemný film z jiného důvodu, zkuste nahlédnout do Feel good kolekce z videotéky Aerovodu. Jsou v ní komedie, pohádky nebo dokumenty o přírodě.

Kolekce, kterou sestavili lidé stojící za kiny Aero, Oko nebo Světozor, chce zlepšit náladu každému, proto je její tematický rozptyl široký. Najdete v ní české klasiky jako třeba Na samotě u lesa nebo Šíleně smutná princezna i novější komedie. Obsahuje romantiku nebo třeba stand-up výstupy Na stojáka. Jsou tu nezávislé snímky i kinohity jako Rivalové a Vlk z Wall street. Filmy je možné shlédnout či stáhnout za poplatek, některé Aerovod nabízí zdarma v rámci předplatného.

A které filmy z Feel good kolekce bychom si pustili my?

Vlastníci

Tereza Ramba a Vojtěch Kotek se na schůzi SVJ snaží na něčem domluvit, leč schůze se strhává v drama antických rozměrů. Komedie Jiřího Havelky podle jeho stejnojmenného divadelního kousku z divadla VOSTO5 získala tři České lvy.

Tereza Ramba a Vojta Kotek v komedii Vlastníci, foto: CinemArt

Pátrání po Sugar Manovi

Vypadá to jako hollywoodská fantazie, ale je to realita. Oscarový dokument se vydává po stopách zapomenutého muzikanta Rodrigueze, který se stal hvězdou na druhém konci světa, aniž by o tom věděl. Neuvěřitelný příběh a hromada „feel good“ hudby ze 70. let.

Pátrání po Sugar Manovi, foto: Aerofilms

Planeta Česko

Dokumentární film, který byl nominovaný na Českého lva, je českou odpovědí na všechny ty dechberoucí moderní přírodovědné dokumenty s okouzlujícím vizuálem. Díky špičkovým technologiím můžeme být svědky úžasných dobrodružství naší fauny a flóry.

Kulíšek nejmenší v dokumentu Planeta Česko, foto: Ondřej Prosický

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Archiv Anety Chovanové

Nikol Moravcová, Kovy, A.N.D.U.L.A a další hvězdy internetu pod zámkem. Ptali...

Na sociálních sítích sdílí své životy, postřehy, recepty na jídlo nebo třeba na vztahy. S veřejností se dělí o zajímavé příhody, malá trápení, velké...

Devatero vánočního cukroví bez cukru

Blíží se Vánoce a k nim neodmyslitelně patří pečené i nepečené cukroví. Sladké mlsání si ale nemusíte odříkat ani ve chvílích, kdy držíte dietu...

Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová: Riziko svého povolání už jsem pocítila

Co prozradí v rozhovoru vrchní státní zástupkyně, která z titulu své funkce může říkat jen velmi málo, spíš nic?...

Zpěvačka Sharlota: Rodiče píší do škol petice, abych nemohla mluvit s jejich dětmi

Je vždy perfektně sladěná, energická, extravagantní a odvážná ve všech směrech. Za její krásnou tváří, syrovými skladbami bez příkras...

Farářka Martina Viktorie Kopecká: V krematoriích jsem musela přesvědčovat pracovníky, že jsem opravdu knězem

Žena, která boří veškeré stereotypy o duchovních. Asi tak jde nejlépe popsat stylovou, charismatickou a neustále rozzářenou farářku Církve...
Zavří­t reklamu