Neděle, 1 srpna, 2021

Ultrazvukové ošetření obličeje, které dovede vrátit čas, už není sci-fi. Vyzkoušejte Ultherapy

Od určitého věku nám už kosmetika nepomůže zakrýt změny související se stárnutím.  Nastane tak čas, kdy se některé z nás obrátí na lékaře a podstoupí omlazovací proceduru. Hollywoodské celebrity v čele s herečkami Gwyneth Paltrow a Jennifer Aniston jsou například fanoušky Ultherapy – nového zlatého standardu v nechirurgickém liftingu pokožky, který ženy vyzdvihují zejména pro vysokou bezpečnost a absenci času na zotavenou. O jakou proceduru se jedná a pro koho je určená?

Pod kůží se nachází fibrilární složka pojivové tkáně složená z kolagenových a elastických vláken, která obklopují obličejové svaly. V podstatě se jedná o jakýsi rám, který udává jasný oválný tvar obličeje. S přibývajícím věkem se funkce tohoto obalu zhoršuje. Kolagenová vlákna se roztahují a přirozené kontury tohoto rámu se „rozpíjejí“. Pokožka a další měkké tkáně obličeje i těla tak ochabují a bychom opět obnovili zřetelný oválný tvar obličeje, je nutné vazivově svalovou vrstvu zredukovat a vytáhnout.

Inovativní ošetření Ultherapy

Před příchodem ultrazvukového liftingu umožňovala něco takového pouze plastická chirurgie v celkové anestezii. Chirurg nařízl skalpelem pokožku obličeje podél jeho kontury, a poté malými nůžkami na úrovni vazivově svalové vrstvy oddělil kůži, přešel od uší k nasolabiálním záhybům, kořenu nosu a koutkům rtů. Jednalo se o velmi jemnou, zdlouhavou a důkladnou operaci, která vyžadovala maximální přesnost chirurga. Důležité bylo, aby se nepotrhala kůže, ale zejména, aby nedošlo k poranění nervů. Poté chirurg vytáhl pokožku obličeje k uším, přišil ji a odstranil přebytečnou kůži. Velmi účinnou a citlivou alternativou chirurgického liftingu se ale stala procedura s názvem Ultherapy. Nyní tak můžete navštívit dermatologa, podstoupit proceduru a vrátit se do práce už po jedné až dvou hodinách s tím, že nikdo nebude mít sebemenší podezření, že jste právě podstoupili lifting.

Aether Clinic
Foto: Aether Clinic

Ultherapy je inovativní neinvazivní ošetření, jež podporuje tvorbu kolagenu a používá na tisícinu milimetru přesný ultrazvuk zasahující hluboké strukturální vrstvy kůže, aniž by byl narušen její povrch. Dojde k liftingu pokožky i svalových vrstev, takže se vypne nejen kůže na obličeji, krku a dekoltu, ale i rysy obličeje. Cílem je dosáhnout přirozeného vzhledu, který omladí, avšak vaše rysy nezmění. Proceduru lze použít třeba i na určitou vybranou partii, jako je lifting obočí či spodní čelisti.

Indikátory pro tuto proceduru jsou pak věkem podmíněné změny, kdy kůže obličeje ztrácí pružnost, je patrná ochablost kůže na krku, objevují se vrásky na obličeji i krku, lze si povšimnout povislého obočí, mění se kontury obličeje, brada a spodní čelist jsou povislé a tvoří se vrásky na dekoltu. Jedná se o skvělou prevenci i včasný zásah.

Zákrok bez bolesti

Procedura je navíc téměř bezbolestná a trvá přibližně hodinu. Lékař aplikuje na povrch obličeje gel, silně na něj přitlačí senzor a vysílá impulsy. Vzniknou zóny, kde se lokálně zvýší teplota, tím dojde ke stlačení měkkých tkání a zrychlené tvorbě kolagenu. Pacient cítí jen mírné brnění. Výsledkem je větší hustota věkem povolených kolagenových vláken. Po ošetření je pak sice na pokožce patrné zarudnutí a mírný otok, ten ale během hodiny zmizí.

Výsledky po první proceduře

Výsledky jsou zřejmé hned po první proceduře, ale účinek pokračuje a trvá až po dobu osmnácti měsíců. Ošetření pak lze opakovat po dvou až třech letech. Velkou výhodou je, že pro dosažení skvělého výsledku stačí ošetření jednou za několik let, a to bez operace, stehů a ran.

Foto: Aether Clinic
Foto: Aether Clinic

Pokud se rozhodnete dát metodě svou důvěru, můžete se těšit na obnovení oválného tvaru obličeje, odstranění poklesu horní víček, vypnutí tváře, obnovení symetrie obličeje, pozvednutí obočí, vypnutí pokožky krku a dekoltu, vyhlazení vrásek a záhybů, pozvednutí okrajů obočí a koutků rtů, odstranění dvojité brady i zpevnění pokožky.

Proč navštívit právě Aether Clinic?

Aether Clinic používá originální zařízení Ulthera System a je jednou z oficiálních klinik poskytujících ošetření touto metodou. Je samozřejmostí, že proceduru provádí pouze certifikovaní a zkušení lékaři. Díky kvalitní a profesionální práci mají dnes už více než tisíc spokojených pacientů. Aby byla Ultherapy dostupnější, poskytují navíc svým zákazníkům každý měsíc speciální nabídky, věrnostní karty či 10 procent slevu na první návštěvu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

spot_img

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Tenisová hvězda nafotila odvážnou kampaň a svěřila se, co všechno musela...

Patří mezi nejlepší hráčky v dějinách světového tenisu, je v modlou statisíců fanoušků a její odvážné snímky nafocené pro novou kampaň obuvní značky vyvolaly...

Kolíbalova výstava na bienále v Benátkách může opět okouzlovat

Stanislav Kolíbal je jedním z nejvýznamnějších představitelů českého konceptuálního umění. I proto Českou a Slovenskou republiku reprezentuje na 58....

Nepropásněte koncert krále filmové hudby Hanse Zimmera

Gladiátor, Počátek, Interstellar. To je jen část snímků, ke kterým složil melodie Hans Zimmer. Jeden z největších géniů, které...

Pandemie ohrožuje i psychiku odolných jedinců. S bezmocí a stresem se ale můžete zdravě vypořádat, radí terapeutka

Během nouzového stavu přibývá lidí, kteří trpí úzkostmi, depresemi, pocity bezmoci a propadají stresu. Jako nejčastější příčina psychických problémů...
Zavří­t reklamu