Sobota, 9 prosince, 2023
spot_img

Krásné a voňavé: beauty dárky pod stromeček

Chybí vám inspirace pro vánoční dárky? Vybrali jsme zářivé „limitky“, které potěší vás i vaše blízké a navodí tu správnou sváteční atmosféru.

1. Vůně Vánoc

Vánoční vůně White Moss & Snowdrop, Jo Malone
Zavřete oči a přivoňte si. Ucítíte křehké sněženky vykukující ze sněhu a tóny mechu v zimním slunci v lese. K tomu se přidává dotek zlatavého jantaru a aromatického kardamomu.

2. Dokonalá záře

Vánoční rozjasňovač na obličej a dekolt L’Illuminer, Yves Rocher
Třpytivý krém propůjčí slavnostní vzhled nejen obličeji, ale i ramenům, pažím a dekoltu. Dá se použít na zvýraznění jednotlivých částí tváře, například lícních kostí, kterým dodá luxusní zlatavý nádech.

Foto: Michael Jan Dvořák

3. Vlny na svém místě

Transform Finishing Spray Peace and Joy, Paul Mitchell
Lak na vlasy v originální malé vánoční verzi je skvělý nejen na zafixování účesu doma, ale i na cestách. Podrží tvar vlasů, nezatěžuje je, je odolný proti vlhku a snadno se dá vykartáčovat.

4. Slavnostní koupelna

Vánoční mýdlo Jojoba Lemongrass, Savon De Lisoleil
Ručně vyrobené mýdlo v pražské mydlárně, s nádherným vánočním designem, voní svěže a unisexově po citronové trávě. Má pečující složení s oleji, kakaovým a bambuckým máslem a čisticím kaolínem. Jemně myje bez pocitu vysoušení.

5. Sváteční světlo

Vánoční svíčka Étincelles, Diptyque
Aroma tmavě červeného vosku ručně vyrobené svíčky Étincelles připomíná uklidňující vůni hořícího krbu, kterou zjemňují lahodné nóty kávy a kakaa. Hořet vydrží přibližně 60 hodin.

Vychází 28. listopadu

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Modelka Pavlína Němcová: Chci si zachovat své přirozené já

Modelka, podnikatelka a designérka Pavlína Němcová se po 30 letech vrátila z Paříže zpět do své rodné země. Jak vzpomíná na své období ve...

Sladký život po francouzsku: Dělejte to jako Francouzi

Začátek školního roku, nové projekty či úplně nová práce a stres? Zkuste si aplikovat intenzivní francouzskou terapii. Sestavili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si do každodenního života přenést trochu bohémství, nonšalance, pohody a šarmu. Zn. Hlavně žádný spěch!

Se zpěvákem kapely Poetika o nehodách při natáčení klipů i o kintsugi, japonském umění nápravy

Ondřej Brejška je frontmanem skupiny Poetika, která nedávno vydala chytlavý singl Půlnoc. A je taky scenáristou klipů pro řadu hvězd od Ewy Farné, přes Davida Kollera po Paulieho Garanda. Jak se točí na zámku, co všechno se při realizaci klipu může stát a jak to má Ondřej s udržitelností?

Nenechte si ujít výstavu malíře Adama Jílka

Talentovanému malíři, který si i přes svůj relativně nízký věk stačil vyvinout jasně rozpoznatelný vizuální styl, se úspěšně daří...
Zavří­t reklamu