Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Krásné a voňavé: beauty dárky pod stromeček

Chybí vám inspirace pro vánoční dárky? Vybrali jsme zářivé „limitky“, které potěší vás i vaše blízké a navodí tu správnou sváteční atmosféru.

1. Vůně Vánoc

Vánoční vůně White Moss & Snowdrop, Jo Malone
Zavřete oči a přivoňte si. Ucítíte křehké sněženky vykukující ze sněhu a tóny mechu v zimním slunci v lese. K tomu se přidává dotek zlatavého jantaru a aromatického kardamomu.

2. Dokonalá záře

Vánoční rozjasňovač na obličej a dekolt L’Illuminer, Yves Rocher
Třpytivý krém propůjčí slavnostní vzhled nejen obličeji, ale i ramenům, pažím a dekoltu. Dá se použít na zvýraznění jednotlivých částí tváře, například lícních kostí, kterým dodá luxusní zlatavý nádech.

Foto: Michael Jan Dvořák

3. Vlny na svém místě

Transform Finishing Spray Peace and Joy, Paul Mitchell
Lak na vlasy v originální malé vánoční verzi je skvělý nejen na zafixování účesu doma, ale i na cestách. Podrží tvar vlasů, nezatěžuje je, je odolný proti vlhku a snadno se dá vykartáčovat.

4. Slavnostní koupelna

Vánoční mýdlo Jojoba Lemongrass, Savon De Lisoleil
Ručně vyrobené mýdlo v pražské mydlárně, s nádherným vánočním designem, voní svěže a unisexově po citronové trávě. Má pečující složení s oleji, kakaovým a bambuckým máslem a čisticím kaolínem. Jemně myje bez pocitu vysoušení.

5. Sváteční světlo

Vánoční svíčka Étincelles, Diptyque
Aroma tmavě červeného vosku ručně vyrobené svíčky Étincelles připomíná uklidňující vůni hořícího krbu, kterou zjemňují lahodné nóty kávy a kakaa. Hořet vydrží přibližně 60 hodin.

Vychází 29. května

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Kosmetika šetrná k pleti i k přírodě pomáhá také s obnovou...

„Musíme vrátit přírodě vše, co nám předala,“ řekl kdysi pan Yves Rocher, zakladatel stejnojmenné značky. Tato slova rezonují ve všem, co tato společnost vytváří,...

Moderátorka Daniela Drtinová: Jako by ve mně žily dvě odlišné osobnosti

Před rozhovorem se známou novinářkou vám hlavou víří tisíce otázek toužících po zodpovězení. Daniela Drtinová totiž patří k té...

Petra Nesvačilová a Michal Bačák: Skutečně neskuteční

Petra Nesvačilová teď pomáhá k vysoké sledovanosti seriálu Osada komediální rolí rázné a nekomplikované kadeřnice Heleny, která jí snad...

Michal Prokop: Pořád věřím, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí

O hudbě vypráví s vděčností a zapálením jako o něčem, co ho drží při životě. A i když hned...
Zavří­t reklamu