Středa, 1 února, 2023
spot_img

Krásné a voňavé: beauty dárky pod stromeček

Chybí vám inspirace pro vánoční dárky? Vybrali jsme zářivé „limitky“, které potěší vás i vaše blízké a navodí tu správnou sváteční atmosféru.

1. Vůně Vánoc

Vánoční vůně White Moss & Snowdrop, Jo Malone
Zavřete oči a přivoňte si. Ucítíte křehké sněženky vykukující ze sněhu a tóny mechu v zimním slunci v lese. K tomu se přidává dotek zlatavého jantaru a aromatického kardamomu.

2. Dokonalá záře

Vánoční rozjasňovač na obličej a dekolt L’Illuminer, Yves Rocher
Třpytivý krém propůjčí slavnostní vzhled nejen obličeji, ale i ramenům, pažím a dekoltu. Dá se použít na zvýraznění jednotlivých částí tváře, například lícních kostí, kterým dodá luxusní zlatavý nádech.

Foto: Michael Jan Dvořák

3. Vlny na svém místě

Transform Finishing Spray Peace and Joy, Paul Mitchell
Lak na vlasy v originální malé vánoční verzi je skvělý nejen na zafixování účesu doma, ale i na cestách. Podrží tvar vlasů, nezatěžuje je, je odolný proti vlhku a snadno se dá vykartáčovat.

4. Slavnostní koupelna

Vánoční mýdlo Jojoba Lemongrass, Savon De Lisoleil
Ručně vyrobené mýdlo v pražské mydlárně, s nádherným vánočním designem, voní svěže a unisexově po citronové trávě. Má pečující složení s oleji, kakaovým a bambuckým máslem a čisticím kaolínem. Jemně myje bez pocitu vysoušení.

5. Sváteční světlo

Vánoční svíčka Étincelles, Diptyque
Aroma tmavě červeného vosku ručně vyrobené svíčky Étincelles připomíná uklidňující vůni hořícího krbu, kterou zjemňují lahodné nóty kávy a kakaa. Hořet vydrží přibližně 60 hodin.

Vychází 31. ledna

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
Salon Popper Prague

Salon Popper Prague: Síla tradice i odkaz první republiky

Salon Popper Prague je dámský krejčovský salon, jenž navazuje na prvorepublikový podnik, který provozovali předci nynější majitelky Evy Matějkové. Ta chce především podtrhnout jedinečnost...

Nový trend v beauty světě zkoumá propojení psychiky a stavu pokožky. Takhle se na naší pleti projevuje úzkost, šok nebo vztek

Být krásná uvnitř je fajn, ale vypadat dobře i navenek je ještě lepší. Co když se to všechno smíchá...

Jsou ženy ve vesmíru lepšími velitelkami než muži?

Vědkyně vyhodnotila informace z výzkumné stanice, která simuluje pobyt na Marsu, a zjistila, že ženy se pro dlouhodobé mise...

Drogově závislý raper nosí náhrdelník s krví herečky Megan Fox. Bizarní šperky ale vlastní i jiné celebrity 

Svátek zamilovaných máme už pár dní za sebou a slavní se na svých sociálních sítích postupně chlubí, jak si...
Zavří­t reklamu