Úterý, 3 října, 2023
spot_img

Hi-tech krása: Pusťte si k tělu technické novinky

Nejnovější technologie, léta výzkumu. Vybrali jsme chytré kosmetické pomůcky, díky kterým budou váš úsměv, vaše pleť i vlasy v nevídané kondici.

Pro dokonalé vlny

Přístroj na vlasy Multistyler Dyson Airwrap Complete
Když tento nejmodernější multifunkční přístroj na vlasy vyzkoušíte, zjistíte, že veškeré vaše fény a kulmy byly doteď nanic. Stojí sice majlant, ale je to jako přejít ze starého auta na Ferrari. Trvalo šest let, než se zrodil, a do jeho výzkumu a vývoje padlo přes 24 milionů liber. Je to zázrak i pro ty, kteří nejsou moc šikovní a se stylingem vlasů mají problémy. Extrémně rychle a bez vysokých teplot vlasy vysuší, vyhladí, dodá jim nádherný lesk, a to i když jsou zničené, suché, nekvalitní či krepaté. Po použití budou najednou jako vyměněné a budou působit zdravě a luxusně. Díky široké škále nástavců si můžete dle libosti vybírat vzhled – třeba hladký rovný jde skvěle se speciálním novým multifunkčním uhlazujícím nástavcem, kdy proud vzduchu vlasy jakoby natáhne a vyhladí. S dalšími nástavci či kartáči vytvoříte snadno objem i dokonalé vlny, a to i během několika málo minut. Je to vlastně kulma i fén v jednom tím, že vysouší i tvaruje současně a ušetří tak až polovinu času. Když tento přístroj jednou vyzkoušíte, nebudete ho chtít dát z ruky.

Pro mladistvou pleť

LED maska LightMAX 2.0, MZ Skin, Byssine
Vypadá jako z jiné planety, ale je přenosná a skvěle funguje na omlazení a rozzáření pleti a očního okolí. Dokáže působit na hyperpigmentace, zpevňuje kontury, zklidňuje záněty, stimuluje v pleti tvorbu kolagenu. Vytvořila ji uznávaná okuloplastická chirurgyně Maryam Zamani. Stačí jen přiložit k pleti a nechat působit nejmodernější LED fototerapii. Díky ní budou i přípravky na péči o pleť působit intenzivněji. Elektroluminiscenční diody fungují na principu světelné terapie červené + infračervené anebo modré + červené a nabízí komplexní rejuvenaci pleti. Skvělé je, že i díky používání masky si na sebe uděláte chvíli čas. Ideální je používat masku alespoň čtyřikrát týdně po dobu jednoho měsíce, avšak při pravidelném a dlouhodobém používání budou výsledky ještě lepší.

Pro zářivý pohled

Masážní přístroj na oční okolí AntiFatigue Eye Massager, Rowenta
Masážní „tyčinka“ je speciálně určená na péči o citlivé oční okolí, které je více náchylné ke stárnutí, k otokům a tmavým kruhům. Kvůli tomu pak vzhled působí unaveně. Jemné vibrace působí proti únavě, nová technologie modrého LED světla, které má čistící účinky, zase působí proti nedokonalostem. Masáž přístrojem zvyšuje účinky oční péče – krému, balzámu či očního gelu, které se díky jemným vibracím dostanou hlouběji do pleti. Osvěžení očního okolí a také rozjasnění a zmírnění otoků se daří díky chladivému efektu.

Pro bělostný úsměv

Sonický zubní kartáček Usmile Y1S
Je nejen krásný (získal řadu designových ocenění po celém světě), ale také neskutečně výkonný. Díky 38 000 vibracím za minutu vyčistí zuby opravdu pečlivě. Má dlouhou výdrž (180 dní na baterii, přitom nabíjení trvá pouze 4 hodiny), takže je vhodný i na cesty. Hlavice kartáčku má speciální štětiny s patentovanými syntetickými vlákny DuPont Tynex. Jsou mimořádně šetrné i k velmi citlivým zubům a dásním se sklonem k parodontóze či krvácivosti. Hodí se i pro choulostivé dětské zoubky. Dobře se jím čistí také jazyk a hůře přístupné prostory v dutině ústní. V závislosti na jednotlivých modelech jsou pak k dispozici i nastavitelné režimy, například pro bělení zubů nebo citlivá masáž dásní. Specialitou kartáčků usmile jsou revoluční mikrobublinky. Ty vznikají na základě smísení vody a zubní pasty, brilantně pronikají i do mezizubních prostor, a efektivně tak eliminují zápach z úst či mikroorganismy, které mají vliv na vznik zubního kazu.

Pro bezbolestný lifting

Masážní přístroj na obličej BeautyRelax EMS Hot & Cold
Je ideální pro povadlou, stárnoucí pleť s povolenými konturami. Kombinuje sílu několika technologií – elektrické mikropulzy EMS, fotonovou terapii červeným a modrým světlem, tepelnou terapii s působením tepla nebo chladu a také vibrace. Aplikační hlavice přenáší při kontaktu s pletí jemné elektrické pulzy, které pronikají přímo k obličejovým svalům. Dochází tak k jejich kontrakci a tím k jejich posílení. Stimuluje kolagenová a elastinová vlákna, a pomáhá tak k přirozenému liftingu. Vibrace zase zlepšují krevní oběh a proudění lymfatického systému.

Vychází 30. října

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
5 značek přírodní kosmetiky

5 značek přírodní kosmetiky, které musíte vyzkoušet

Pokud jste už nějakou dobu příznivci přírodní a organické kosmetiky, nebo se po letech ve spárech přípravků zatěžujících pleť i planetu konečně chystáte obměnit...

Pozorování hvězd z luxusního kontejneru i chůze po kakaových slupkách: Zjistěte, co dalšího nabízí trend moderního chataření 

Že jsme národ chalupářů, je zřejmé nejen z neutuchající obliby stejnojmenného seriálu, ale i z toho, že nějaký ten...

5 pozitivních zpráv, které vám zvednou náladu

Víte, že nastává nejdelší zatmění Měsíce století? A že na rýmu vám pomůže orgasmus? Pojďte se na chvíli začíst...

Skoncujte s perfekcionismem a objevte způsoby, jak žít smysluplný život

Jste na konci s dechem, a tak se vám možná životní tempo sem tam podaří zpomalit. Ale jen do...
Zavří­t reklamu