Čtvrtek, 29 října, 2020

Galvanická špachtle Reclar: Čistá plet bez vrásek z pohodlí domova

Korejská novinka fungující na bázi světelné terapie a ionizace, která nejen omlazuje tvář a redukuje vrásky, ale také celkově revitalizuje i čistí pleť. To je unikátní hypoalergenní galvanický peeler, neboli galvanická špachtle Reclar. Benefity červeného a modrého blahodárného světla už tedy nemusíte využívat jen v salonech krásy, ale můžete si je dopřát pravidelně také v pohodlí domova. Jak to vlastně funguje a co tyto jedinečné paprsky dokáží?

Benefity ionizace a světelné terapie pomocí červeného a modrého blahodárného světla si už můžete dopřát pravidelně také z pohodlí domova. No a proč byste měli tyto paprsky zařadit do svých denních rituálů péče a krásy? Hypoalergenní galvanický peeler Reclar se zlatou špachtlí vám dopřeje tři nepostradatelné služby v péči o vaši pleť. Červené světlo přináší omlazující péči, modré světlo vyléčí problémy vaší pleti a ultrazvukový peeling ji dokonale vyčistí. Hlavice  peeleru je navíc potažena ryzím zlatem pro maximální citlivost.

Červené světlo jako anti-age pomocník

K ošetření vnější vrstvy kůže se používá červené nebo infračervené světlo. Červené světlo Reclar stimuluje kolagenové proteiny v pleti, což způsobuje viditelně plnější, hladší a svěžejší pleť. Redukují se také jemné linky a vrásky. Dalším benefitem červeného světla je zlepšení prokrvení pokožky, ta vypadá zdravější a prozářenější. Tuto ultrazvukovou masáž je doporučeno provádět každý den přibližně pět minut. Podpoří se výživa pleti, čištění pórů a zlepší se celkový stav i elasticita pokožky.

Červené světlo galvanického peeleru Reclar také skvěle zapracuje váš oblíbený krém, či sérum hluboko do pleti, čímž se znásobí jejich účinnost. Redukuje také volné kyslíkové radikály, omlazuje pleť, je účinné proti poškození pleti UV paprsky nebo redukuje vrásky, což je podloženo klinickými studiemi.

Galvanický peeler Reclar: Čistá plet bez vrásek z pohodlí domova
Foto: archiv společnosti

Modré světlo jako lék na problematickou pleť

Modré světlo Reclar se používá zejména na léčbu akné a dalších problémů pleti, jako jsou nevzhledné pupínky, uzlíky, cysty. Ve spojení s červeným světlem si pak poradí i s drobnými jizvičkami, které po akné zůstávají. Modré světlo působí především na mazové žlázy, dokáže však také zničit bakterie, které žijí v pokožce a jsou zodpovědné právě za tvorbu akné a nejrůznějších pupínků. Tato ultrazvuková masáž podpoří výživu pleti, odstranění kožních potíží, zmírnění zánětů a zlepšení akné. Modré světlo je také velmi účinné na vstřebávání vitamínů, například po aplikaci pleťové masky.

Peeling pro dokonalou čistotu pleti

Další důležitou funkcí, kterou galvanický peeler Reclar nabízí je hloubkové čištění vlhké pleti, které se doporučuje provádět třikrát za týden. Když se ultrazvukové vlny rozptýlí ve vodě, rázová vlna dokáže proniknout hluboko do pleti, kde důkladně odstraňuje nečistoty z pórů a povrchu, odumřelé buňky či kožní maz. Ani ty nejlepší kosmetické produkty totiž nepomohou vaší pleti, pokud nebude řádně vyčištěna a póry uvolněny.

Produkt je k dostání zde.

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
Maybelline & Puma

Maybelline a Puma v povedené kolekci kosmetiky

Kolaborace oblíbené značky dekorativní kosmetiky Maybelline New York a značky sportovního oblečení a obuvi Puma přináší limitovanou kolekci líčidel pro ženy, které...

V době největší krize mě podpořila Ewa Farná, říká zakladatelka projektu Za Normální Holky Kristýna Dolejšová

Na Instagramu ji sleduje téměř sto padesát tisíc lidí, vydala knihu a její projekt #ZaNormálníHolky pomáhá dívkám řešit především...

Ztráta dítěte je trauma, které nikdy nepřestane bolet, říká těhotná Vendula Pizingerová

Jestli se o někom dá s čistým svědomím říct, že má v životě takzvaně naloženo, tak je to Vendula...

Betonové motýlky? Česká značka SomeTies přichází s exkluzivní kolekcí

Trojice designérů skrývající se za českou značkou SomeTies nabízí už třetím rokem ručně vyráběné a velmi oblíbené...
Zavří­t reklamu