Pondělí, 30 ledna, 2023
spot_img

3 produkty z Aloe vera, které vám pomohou s problematickou pletí

O účincích rostliny Aloe vera jsme psali v předchozím článku. Jedním z nich byl i pozitivní vliv na léčbu ekzémů, drobných popálenin nebo spálení od slunečních paprsků. Jaké kosmetické značky a produkty jsou ale pro každodenní používání vhodné?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?????? ?? ????? (@beautybyearth),


Beauty By Earth

Teplé počasí se blíží a může se velmi lehce stát, že při prvních krásných dnech podceníme sluneční paprsky. V tom případě byste doma měli mít nějaký přípravek, který vám uleví od spálení a zklidní vaši pokožku. Jedním z takových malých zázraků je i Aloe vera gel od značky Beauty Of Earth. Pomáhá totiž při drobných popáleninách, vyrážkách, kousnutích i ekzému. Když pomineme fakt, že produkt není testovaný na zvířatech, má navíc ještě osmadevadesátiprocentní podíl Aloe vera a přidáno je do něj jen malé množství antioxidačních vitamínů C a E. Parabeny, sulfáty, ftaláty, ropu ani parfemaci v něm naopak nenajdete. Pokud tedy trpíte na zčervenání kůže hned při prvním pohlazení sluncem, strčte gel do lednice pro intenzivnější chladivý účinek a při potřebě pak naneste slabou vrstvu na bolavá místa. Pokožka bude krásně hydratovaná, zářivá, a i váš make-up bude působit přirozeněji.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pura D’or (@pura_dor),


Pura D’or

Pro milovníky udržitelného života a značek s příběhem je tento produkt s vůní levandule jako stvořený. Rodinná společnost Pura D’or’ totiž používá na své výrobky recyklovatelné obaly, využívá zařízení na solární energii a spolupracovala i s Eden Reforestation Projects, kdy byl za každou on-line prodanou lahvičku vysazen jeden stromek.

Léčivý organický Aloe vera gel Pura D’or je lisovaný za studena, neobsahuje žádné umělé konzervační látky a můžete ho použít na pokožku i na vlasy. Je totiž skvělým pomocníkem při snaze o zpevnění pleti a potlačení známek stárnutí. No a pokud chcete hydratovat pokožku hlavy nebo použít gel jako kondicionér pro hedvábnější vlasy, určitě to vyzkoušejte. Výsledkem budete překvapeni.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený NaturSense by NTRSNS (@natur_sense),

Natur Sense

Další organická bomba. Kromě toho, že tenhle přírodní gel z Aloe vera dokáže zklidnit spálenou a podrážděnou pokožku, nejčastěji se používá při léčbě akné a ekzémů. Lahvička plná proteinů, enzymů, vitamínů a minerálů dokáže zázraky. A to ať už ji používáte pod své denní líčení nebo jen jako občasného pomocníka s problematickou pletí.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

Vychází 31. ledna

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Zázračná třezalka pomůže s psychikou i krvácejícími ranami. Víte, proč ji...

Jen tři dny po letním slunovratu, tedy okamžiku, kdy se den natáhne do své maximální délky, přichází další ze série významných událostí roku. Shakespeare...

Běh za čistší oceány? Zúčastnit se můžete i vy

Světový den oceánů se blíží. Už za čtyři dny, tedy 8. června, tak můžete i vy vyjádřit nesouhlas se...

Nikol Moravcová, Kovy, A.N.D.U.L.A a další hvězdy internetu pod zámkem. Ptali jsme se influencerů, jak je ovlivňuje karanténa

Na sociálních sítích sdílí své životy, postřehy, recepty na jídlo nebo třeba na vztahy. S veřejností se dělí o...

Přijměte pozvání do surrealistického snu s novou módní kolekcí Mi fashion label

Návrhářka Lenka Mulabegovič spojila v nové snové kolekci minimalismus s výrazným vizuálem, jenž je poctou umělcům, jako jsou René Magritte a Man Ray. Představí ji na Designbloku.
Zavří­t reklamu