Středa, 6 prosince, 2023
spot_img

3 produkty z Aloe vera, které vám pomohou s problematickou pletí

O účincích rostliny Aloe vera jsme psali v předchozím článku. Jedním z nich byl i pozitivní vliv na léčbu ekzémů, drobných popálenin nebo spálení od slunečních paprsků. Jaké kosmetické značky a produkty jsou ale pro každodenní používání vhodné?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?????? ?? ????? (@beautybyearth),


Beauty By Earth

Teplé počasí se blíží a může se velmi lehce stát, že při prvních krásných dnech podceníme sluneční paprsky. V tom případě byste doma měli mít nějaký přípravek, který vám uleví od spálení a zklidní vaši pokožku. Jedním z takových malých zázraků je i Aloe vera gel od značky Beauty Of Earth. Pomáhá totiž při drobných popáleninách, vyrážkách, kousnutích i ekzému. Když pomineme fakt, že produkt není testovaný na zvířatech, má navíc ještě osmadevadesátiprocentní podíl Aloe vera a přidáno je do něj jen malé množství antioxidačních vitamínů C a E. Parabeny, sulfáty, ftaláty, ropu ani parfemaci v něm naopak nenajdete. Pokud tedy trpíte na zčervenání kůže hned při prvním pohlazení sluncem, strčte gel do lednice pro intenzivnější chladivý účinek a při potřebě pak naneste slabou vrstvu na bolavá místa. Pokožka bude krásně hydratovaná, zářivá, a i váš make-up bude působit přirozeněji.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pura D’or (@pura_dor),


Pura D’or

Pro milovníky udržitelného života a značek s příběhem je tento produkt s vůní levandule jako stvořený. Rodinná společnost Pura D’or’ totiž používá na své výrobky recyklovatelné obaly, využívá zařízení na solární energii a spolupracovala i s Eden Reforestation Projects, kdy byl za každou on-line prodanou lahvičku vysazen jeden stromek.

Léčivý organický Aloe vera gel Pura D’or je lisovaný za studena, neobsahuje žádné umělé konzervační látky a můžete ho použít na pokožku i na vlasy. Je totiž skvělým pomocníkem při snaze o zpevnění pleti a potlačení známek stárnutí. No a pokud chcete hydratovat pokožku hlavy nebo použít gel jako kondicionér pro hedvábnější vlasy, určitě to vyzkoušejte. Výsledkem budete překvapeni.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený NaturSense by NTRSNS (@natur_sense),

Natur Sense

Další organická bomba. Kromě toho, že tenhle přírodní gel z Aloe vera dokáže zklidnit spálenou a podrážděnou pokožku, nejčastěji se používá při léčbě akné a ekzémů. Lahvička plná proteinů, enzymů, vitamínů a minerálů dokáže zázraky. A to ať už ji používáte pod své denní líčení nebo jen jako občasného pomocníka s problematickou pletí.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

Vychází 28. listopadu

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Namaste Care pomáhá seniorům a lidem s demencí vrátit se zpět...

V lecčems můžeme být rozdílní, důstojné stáří a smířený odchod z tohoto světa si však přeje každý z nás. Realita v mnoha zařízeních pečujících...

Stane se čím dál obvyklejším, že člověk bude zároveň třeba učitelem, manažerem i publicistou,“ tvrdí odborník na inovace vzdělávání

Vybrat si školu, vystudovat, zvolit si povolání a tomu se pak věnovat celý život. Vypadá to, že podobný lineární...

Krištof Kintera a Denisa Václavová ukážou obrazy, které jim visí doma

Výtvarník Krištof Kintera a kurátorka Denisa Václavová zvou do pražské galerie Prostora na ojedinělou výstavu, na níž představí umělecká díla ze svých sbírek.

Smoothie bowl: Snídaně, která je nejen zdravá, ale i krásná na pohled

Vyměňte svůj klasický ranní obložený chléb za duhově krásné smoothie bowls. O co vlastně jde? Je to snídaňový pokrm, který se od běžného smoothie odlišuje tím, že je hustší a dá se jíst lžící z misky. Obložit se dá čímkoli, co doma najdete.
Zavří­t reklamu