Pátek, 27 května, 2022
spot_img

3 produkty z Aloe vera, které vám pomohou s problematickou pletí

O účincích rostliny Aloe vera jsme psali v předchozím článku. Jedním z nich byl i pozitivní vliv na léčbu ekzémů, drobných popálenin nebo spálení od slunečních paprsků. Jaké kosmetické značky a produkty jsou ale pro každodenní používání vhodné?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝔹𝕖𝕒𝕦𝕥𝕪 𝔹𝕪 𝔼𝕒𝕣𝕥𝕙 (@beautybyearth),


Beauty By Earth

Teplé počasí se blíží a může se velmi lehce stát, že při prvních krásných dnech podceníme sluneční paprsky. V tom případě byste doma měli mít nějaký přípravek, který vám uleví od spálení a zklidní vaši pokožku. Jedním z takových malých zázraků je i Aloe vera gel od značky Beauty Of Earth. Pomáhá totiž při drobných popáleninách, vyrážkách, kousnutích i ekzému. Když pomineme fakt, že produkt není testovaný na zvířatech, má navíc ještě osmadevadesátiprocentní podíl Aloe vera a přidáno je do něj jen malé množství antioxidačních vitamínů C a E. Parabeny, sulfáty, ftaláty, ropu ani parfemaci v něm naopak nenajdete. Pokud tedy trpíte na zčervenání kůže hned při prvním pohlazení sluncem, strčte gel do lednice pro intenzivnější chladivý účinek a při potřebě pak naneste slabou vrstvu na bolavá místa. Pokožka bude krásně hydratovaná, zářivá, a i váš make-up bude působit přirozeněji.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pura D’or (@pura_dor),


Pura D’or

Pro milovníky udržitelného života a značek s příběhem je tento produkt s vůní levandule jako stvořený. Rodinná společnost Pura D’or’ totiž používá na své výrobky recyklovatelné obaly, využívá zařízení na solární energii a spolupracovala i s Eden Reforestation Projects, kdy byl za každou on-line prodanou lahvičku vysazen jeden stromek.

Léčivý organický Aloe vera gel Pura D’or je lisovaný za studena, neobsahuje žádné umělé konzervační látky a můžete ho použít na pokožku i na vlasy. Je totiž skvělým pomocníkem při snaze o zpevnění pleti a potlačení známek stárnutí. No a pokud chcete hydratovat pokožku hlavy nebo použít gel jako kondicionér pro hedvábnější vlasy, určitě to vyzkoušejte. Výsledkem budete překvapeni.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený NaturSense by NTRSNS (@natur_sense),

Natur Sense

Další organická bomba. Kromě toho, že tenhle přírodní gel z Aloe vera dokáže zklidnit spálenou a podrážděnou pokožku, nejčastěji se používá při léčbě akné a ekzémů. Lahvička plná proteinů, enzymů, vitamínů a minerálů dokáže zázraky. A to ať už ji používáte pod své denní líčení nebo jen jako občasného pomocníka s problematickou pletí.

Produkty značky si můžete prohlédnout zde

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

5 tipů na organické suché šampony, které vás zachrání na letních...

Slunce, kamarádi, spousta osvěžujících drinků a několikadenní večírek za doprovodu těch nejlepších světových kapel a interpretů. To jsou letní festivaly. Ať už vyrazíte na...

Máš na míň. Nová kampaň bojuje například proti plýtvání jídlem

Celosvětově se nesní až jedna třetina veškerého vyprodukovaného jídla a v České republice je to pak přes osm set...

Josef Trojan, Jana Plodková a Pastoral Brothers společně před kamerou

Nechyběli ani Ladislav Zibura nebo Kovy. Všichni se totiž chtěli zapojit do aukce, v níž se draží opravdu nevídané věci: dobré skutky. Podívejte se na video a vyberte si, na co přispějete vy.

Zapojte se do vánoční soutěže a vyhrajte líčení od značky Sephora Collection

U štědrovečerní večeře si asi každá z nás přeje vypadat slavnostně a upraveně. Možná vás tak potěší náš vánoční...
Zavří­t reklamu