Pátek, 1 prosince, 2023
spot_img

Velká vánoční soutěž startuje a my rozdáváme dárky pro vás a vaše blízké. Začínáme se značkou Clarins

V redakci jsme pro vás upekli Whatnočku ze 12 pramenů a rozdáváme hodnotné balíčky. Od 6. do 18. 12. vám každý den budeme servírovat jednu výjimečnou společnost, která do naší soutěže věnovala dárky pro vás, čtenáře What. Nezapomeňte se tedy zapojit na našem Instagramu. Jako první se můžete pokusit pro vás nebo vaše blízké získat přírodní péči o oční okolí Total Eye Lift od značky Clarins.

Štědrý večer se pomalu blíží a my jsme se rozhodli zpříjemnit vám čekání na Ježíška možností získat spoustu hodnotných dárků. Prvním z nich je Total Eye Lift, výjimečná péče o oční okolí, vyvinuta pro všechny ženy bez ohledu na věk. Tři z vás, kteří se zapojí do vánoční soutěže na našem Instagramu, tak mohou vyhrát 15 ml tekutého pokladu v hodnotě 1870 korun, který se postará o vše, co stojí v cestě maximálnímu prozáření očí, jako jsou například otoky, tmavé kruhy, jemné linky nebo vrásky. Značka Clarins, odborník na vědu o rostlinách, využívá to nejlepší, co příroda nabízí, aby byly vaše oční kontury pozvednuté už během 60 vteřin. A navíc si ještě zakládá na zodpovědné a udržitelné kráse. Například na balení produktu bylo použito 25% recyklovaného skla a je 100% recyklovatelné. Vnější papírový obal pak pochází z ekologicky obhospodařovatelných lesů.

Více o produktu se dočtete zde. Zúčastnit soutěže se můžete na našem Instagramu.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Pharrell Williams novým návrhářem u Vuittona

Ačkoli módní dům Louis Vuitton ještě informaci oficiálně nepotvrdil, vypadá to, že náhradou za zesnulého designéra Virgila Abloha bude zpěvák a producent Pharrell Williams.

Šlápněte do toho

Ježdění na elektrokolech všeobecně zmenšuje dopravní zácpy, hluk i množství výfukových plynů. Při výběru sáhněte po e-kole s chytrými komponenty od společnosti Bosch eBike Systems, které přepsaly zaběhnuté návyky v užívání elektrokol. Tady je vše ve 3 minutách čtení!

Pozitivní covídka: Balkánské dobrodružství

Letní povídka vás vezme do bulharského ráje a nastíní záludnosti cestování s rodinou. „Někdo jezdí na dovolenou s ayahuaskou, já se svojí mámou,“ říká koučka Erika Bach, která začala s psaním humorně laděných povídek v době covidu. Proto je nazvala pozitivní covídky.

Recept na kvalitní život se ukrývá v ložnici: Zjistěte, co se stane, když omezíte ponocování u monitorů a displejů

Druhé dokážeme milovat, až když skutečně milujeme sami sebe, a s planetou je to stejné. Ještě aby ne –...
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu