Pátek, 2 června, 2023
spot_img

Světové celebrity si během pandemie vydělávají na stránkách s erotickým obsahem. Komu z nich se podařilo získat miliony?

I na velké hvězdy světového showbusinessu, které jsou zvyklé na pohádkové příjmy, dopadla krize z nejrůznějších koronavirových opatření. Ušlé zisky ze zrušených módních přehlídek, koncertů nebo natáčení si tak kompenzují na sociální síti jménem OnlyFans. Na platformě s velkým množstvím erotického obsahu, kde musí uživatelé platit za to, aby viděli příspěvky svého idola, si někteří z nich vydělávají miliony liber. A které z celebrit jsou nejaktivnější?

Pokud bychom hledali něco, čemu současná pandemie pomohla, byl by to určitě web OnlyFans sídlící v Londýně, který právě zažívá zlaté časy. Platforma vytvořená v roce 2016 a původně navržená tak, aby na ni influenceři a youtubeři mohli prodávat svým sledujícím a fanouškům svůj obsah v podobě fotografií nebo videí, se brzy stala také sbírkou obsahu erotického. Ten čítá statisíce materiálu od dívek nebo sexuálních pracovnic, jež se snaží za své snímky, zprávy video hovory či nahrávky ukořistit co největší obnos. Služba oblíbená v zábavním průmyslu pro dospělé ale sdílí také obsah tvůrců jiných žánrů, jako například odborníků na fyzickou kondici.

Celebrity v nouzi

Zalíbení v této sociální síti ale našla i řada světových celebrit, které v době koronavirové krize přicházejí o velkou část svých příjmů a hledají tak alternativní způsoby, jak si vydělat peníze. Stránka, na níž ve své skladbě odkazovala i zpěvačka Beyoncé, se tedy tak nyní stala pro mnohé z nich hlavním zdrojem obživy. Každá z celebrit pak účast na OnlyFans pojala po svém. Někteří si s fanoušky přes portál dopisují, jiní prodávají svá hudební videa natočená z domova, další zase nejrůznější fotografie ze zákulisí přehlídek, koncertů nebo prostě jen vyzývavé selfie.

Foto: Tyga,Shutterstock

Jedním z těch, kteří od fanoušků tímto způsobem “vybrali” neuvěřitelné jmění, je například i rapper Tyga – bývalý přítel miliardářky, podnikatelky a modelky Kylie Jenner. Ten si už přišel skoro na šest milionů liber. O milion více ukořistila oblíbená extravagantní zpěvačka Cardi B, devět milionů přistálo na účet televizní hvězdy a herečky Belly Thorne a s téměř šestnácti získanými miliony je na první příčce americká modelka Blac Chyna.

Mnoho předplatitelů ale má například i bývalá americko-libanonská pornoherečka Mia Khalifa, která se nyní živí jako webcam modelka a internetová celebrita, nebo účastnice reality show Love Island Megan Barton-Hanson, která prý prodává převážně své fotografie.

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Děsivý příběh vůdce polygamní sekty, v níž ženy nemají žádná práva,...

Warren Jeffs měl 78 manželek, z toho 24 nezletilých. Zplodil 50 dětí. Zmanipuloval 15 tisíc členů církve. Ovládal jejich mysl, těla i majetek. Na...

Spisovatelka Alena Mornštajnová: Stát se spisovatelkou nebyl můj sen, byl to můj cíl

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které...

Syndrom podvodníka: Když nevěříte svým úspěchům

Ať se snažíte, jak se snažíte, nepřipadáte si dost dobrá. Je jen náhoda, že jste vůbec vystudovala a v práci vás ještě nevyrazili. Ale až na to přijdou, že vlastně nic neumíte… Zní vám to povědomě?

Zazářit v Karlových Varech jako filmová hvězda? Můžete s Endosphères Therapy

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Pokud chcete recept, jak vypadat na kolonádě perfektně a svěže,...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu