Pondělí, 2 října, 2023
spot_img

Písecký víkend módy a designu pomáhá udržitelným značkám i Nadačnímu fondu Propolis 33

Písecký víkend módy a designu, který se koná 19. a 20. května, si můžete užít naplno díky letošní novince – tašce plné pomoci. Za cenu 1590 Kč získáte vstup na několik workshopů a prémiové produkty v celkové hodnotě 7136 Kč. A ještě tím pomůžete dobré věci. Výtěžek z prodeje tašek připadne Nadačnímu fondu Propolis 33.

Co přesně je obsahem takové tašky? Z těch materiálních dárků je to lak na nehty od značky přírodní kosmetiky PULO, relaxační sprej od Cannoru, sprchový gel s arganovým olejem Moroccan Sense nebo aktuální číslo lifestylových novin What. Můžete se také těšit na malinovou směs na podporu ženského zdraví a levandulovou pleťovou vodu od Dědka Kořenáře, karameládu od značky Wild & Coco nebo bio tělový olej s arnikou Biorganica Inlight.

Semináře o stylu, módě, zdraví i porodech

Součástí jsou také volné vstupenky na výjimečné přednášky a workshopy. První seminář s názvem Osobní styl s podpisem slow povede designérka a průkopnice udržitelnosti Kamila Vodochodská. Těšit se na ni můžete 19. května od 15 hodin v Kulturním domě Písek. Její workshop vás pozve na cestu k definování osobního stylu. Dozvíte se, jak váš šatník ovlivňuje kvalitu vašeho života a jak můžete své nákupy uskutečňovat v souladu s principy udržitelnosti. Hodnota workshopu je 1500 Kč.

Jak si užít těhotenství a porod, prozradí Lilia Khousnoutdinova. Neexistuje žádný univerzální recept, jak mít dokonalý porod, ale tento seminář vám přinese tipy a triky, jak si těhotenství a porod maximálně užít. Speciálním hostem bude MUDr. Martin Votýpka z písecké nemocnice. Workshop má hodnotu 1 250 Kč a proběhne 19. května od 17 hodin v Kulturním domě Písek.

Chcete se dozvědět více o kvalitních přírodních materiálech? Zuzana Melicharová, zakladatelka zodpovědné módní značky Justlove, vás provede světem udržitelnosti a vysvětlí, co je tak fascinující na práci s přírodními materiály. Během jejího interaktivního Kašmírového workshopu v hodnotě 1000 Kč budete mít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži různé textilní materiály. Dozvíte se také o dobrodružné cestě, kterou Zuzana Melicharová podnikla do Mongolska. Seminář se bude konat v Divadelce 20. května od 9 hodin.

Workshop Motýlí tanec s Mgr. Lenkou Ptáčníkovou proběhne 20. května od 10 hodin v Divadelce. Zaměří se na cykličnost ženy a udržení zdraví v rovnováze. Přinese praktické rady ohledně stravy a využívání bylin. Jeho cena je 750 Kč.

Smysluplná pomoc

Písecký víkend módy a designu podporuje udržitelné módní a designové značky a rozhodl se nabídnout pomocnou ruku i Nadačnímu fondu Propolis 33 Lilie Khousnoutdinové, který se věnuje převážně ženským charitativním a osvětovým iniciativám. Nadační fond Propolis 33 podporuje široké spektrum projektů týkajících se témat, jakými jsou plánované rodičovství, mateřství, reprodukce, děti nebo genderová rovnost. Soustředí se také na vzdělávací, kulturní, umělecké a ekologické projekty. Pod záštitou Nadačního fondu Propolis 33 vznikly projekty Jsem žena, Žena v zenu a Ať můžou.

Podpořit fond a získat uvedené produkty můžete i tehdy, pokud se zrovna do Písku o víkendu nedostanete. Kupte si tašku v předprodeji a dejte vědět organizátorům na e-mail info@pvmd.cz. Tašku vám zašlou domů.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 30. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Nejistá perfekcionistka, okouzlující femme fatale nebo narcistní potvora: Kdo je Zlatým glóbem oceněná herečka Rosamund Pike

Nejistá perfekcionistka, okouzlující femme fatale nebo chladná narcistka? Kdo je Zlatým...

Když před několika dny virtuálně přebírala Zlatý glóbus za svůj výkon ve snímku Jako v bavlnce, byla jako vždy okouzlující, osobitá, sofistikovaná a charismatická....

Její syn měl porodní váhu 420 gramů. Lucie Svobodová teď vrací dobro lékařům, kteří dávají šanci předčasně narozeným dětem

Lucie Svobodová je zakladatelkou neziskové organizace Aponedo – Apolinářská nedonošeňátka, která pomáhá rodičům předčasně narozených dětí i personálu Zemské porodnice u svatého Apolináře v Praze.

V době největší krize mě podpořila Ewa Farná, říká zakladatelka projektu Za Normální Holky Kristýna Dolejšová

Na Instagramu ji sleduje téměř sto padesát tisíc lidí, vydala knihu a její projekt #ZaNormálníHolky pomáhá dívkám řešit především...

Kvašené potraviny zlepšují trávení a posilují imunitu. Vyzkoušejte tipy na domácí fermentaci

Fermentované potraviny se v posledních letech prohnaly jídelními lístky i regály obchodů. Zlepšují trávení, posilují imunitu, podporují lepší stravitelnost...
Vychází 30. října
Zavří­t reklamu