Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Nominujte své oblíbené influencery. Letošní Czech Social Awards budou divoké!

Poprvé se budou ceny pro inspirativní hvězdy sociálních sítí předávat pod širým nebem, 7. června na Slovanském ostrově. Galavečeru bude předcházet konference Talks, na níž vystoupí Karolina Kurková nebo beauty influencerka NotSoFunnyAny.

Kdo vás na české internetové scéně baví nejvíc? Prostřednictvím stránek SocialAwards.cz můžete až do 9. května posílat nominace, z nichž porota vybere tři finalisty ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Business. Jména budou oznámena 23. května a fanoušci pak budou mít možnost rozhodnout o absolutním vítězi. Mimo to se budou předávat další dvě ceny: v kategorii Social Special Award vyčleněné pro zahraniční osobnosti a WHAT idol, což je zvláštní ocenění za inspirativní využití dosahu na sociálních sítích.

V porotě zasedne vedle Karolíny Kurkové a šéfredaktorky WHAT Terezy Jandejskové také například ředitelka Czechitas Dita Formánková, spisovatelka Bára Nesvadbová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová nebo Randy Cold, moderátor seriálu Behind The Instagram. Akcí bude již tradičně provázet Zorka Hejdová.

Martin Pyco Rausch a Karolína Kurková na jednom z předešlých ročníků. Foto: Czech Social Awards

Tématem letošního ročníku je důležitost ochrany světové biodiverzity a klíčovým slovem je Wild. Divokost se promítne do koncepce slavnostního dne a možná i do kreativních outfitů oceněných a hostů. Můžete být u toho. WHAT nebude chybět, je totiž mediálním partnerem Czech Social Awards.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Kým se inspiruje cukrářka Mirka van Gils známá z televizní soutěže...

Za dva týdny startuje druhá řada oblíbené cukrářské soutěže Peče celá země, v níž před dvěma lety coby porotkyně zářila svými znalostmi a doslova...

Zpěvačka Ellie Goulding překvapila zdravotní sestru během internetové svatby

Svatbám doba koronavirová příliš nepřeje, takže tisíce párů po celém světě musely kvůli vládním nařízením řešit problémy ohledně rušení...

Internet se baví zmrzlými účesy. Bude to po otužování další trend?

V Kanadě uspořádali soutěž o nejzajímavější vlasové kreace vytvořené díky působení mrazu. Fotografie vítězů a dalších účastníků netradičního klání...

Matka jako madona i pavouk. Jak ztvárnili své mámy Warhol nebo Dalí?

V neděli se slaví Svátek matek. Hold mateřské roli vzdávali a vzdávají umělci a umělkyně po celém světě. Pojďme se společně podívat na ta nejniternější zachycení vztahu, který ke svým matkám chovali.
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu