Čtvrtek, 21 září, 2023
spot_img

Nominujte své oblíbené influencery. Letošní Czech Social Awards budou divoké!

Poprvé se budou ceny pro inspirativní hvězdy sociálních sítí předávat pod širým nebem, 7. června na Slovanském ostrově. Galavečeru bude předcházet konference Talks, na níž vystoupí Karolina Kurková nebo beauty influencerka NotSoFunnyAny.

Kdo vás na české internetové scéně baví nejvíc? Prostřednictvím stránek SocialAwards.cz můžete až do 9. května posílat nominace, z nichž porota vybere tři finalisty ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Business. Jména budou oznámena 23. května a fanoušci pak budou mít možnost rozhodnout o absolutním vítězi. Mimo to se budou předávat další dvě ceny: v kategorii Social Special Award vyčleněné pro zahraniční osobnosti a WHAT idol, což je zvláštní ocenění za inspirativní využití dosahu na sociálních sítích.

V porotě zasedne vedle Karolíny Kurkové a šéfredaktorky WHAT Terezy Jandejskové také například ředitelka Czechitas Dita Formánková, spisovatelka Bára Nesvadbová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová nebo Randy Cold, moderátor seriálu Behind The Instagram. Akcí bude již tradičně provázet Zorka Hejdová.

Martin Pyco Rausch a Karolína Kurková na jednom z předešlých ročníků. Foto: Czech Social Awards

Tématem letošního ročníku je důležitost ochrany světové biodiverzity a klíčovým slovem je Wild. Divokost se promítne do koncepce slavnostního dne a možná i do kreativních outfitů oceněných a hostů. Můžete být u toho. WHAT nebude chybět, je totiž mediálním partnerem Czech Social Awards.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 2. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Nová kampaň Gucci v kulisách filmů 2001: Vesmírná odysea nebo Osvícení

Kreativní ředitel Alessandro Michele je velkým milovníkem filmu a modely pro nadcházející sezónu zasadil do ikonických filmů Stanleyho Kubricka.

Snům vděčí za své hity Beatles nebo Rolling Stones. Jak v sobě ve spánku probudit genialitu?

Tajemství spokojených a šťastných dní je ukryto v noci a v naší schopnosti spát. Kdo špatně spí, tloustne, má...

Pharrell Williams novým návrhářem u Vuittona

Ačkoli módní dům Louis Vuitton ještě informaci oficiálně nepotvrdil, vypadá to, že náhradou za zesnulého designéra Virgila Abloha bude zpěvák a producent Pharrell Williams.

Doktor v květináči i zákeřný nepřítel. Proč vám fenomén Aloe vera může pomoci od ekzému i do nemocnice

Egyptské královny ho používaly k omlazení pleti, mořeplavec Kryštof Kolumbus si ho vozil na každou svou cestu a Afričané...
Vychází 2. října
Zavří­t reklamu