Středa, 5 října, 2022
spot_img

Nominujte své oblíbené influencery. Letošní Czech Social Awards budou divoké!

Poprvé se budou ceny pro inspirativní hvězdy sociálních sítí předávat pod širým nebem, 7. června na Slovanském ostrově. Galavečeru bude předcházet konference Talks, na níž vystoupí Karolina Kurková nebo beauty influencerka NotSoFunnyAny.

Kdo vás na české internetové scéně baví nejvíc? Prostřednictvím stránek SocialAwards.cz můžete až do 9. května posílat nominace, z nichž porota vybere tři finalisty ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Business. Jména budou oznámena 23. května a fanoušci pak budou mít možnost rozhodnout o absolutním vítězi. Mimo to se budou předávat další dvě ceny: v kategorii Social Special Award vyčleněné pro zahraniční osobnosti a WHAT idol, což je zvláštní ocenění za inspirativní využití dosahu na sociálních sítích.

V porotě zasedne vedle Karolíny Kurkové a šéfredaktorky WHAT Terezy Jandejskové také například ředitelka Czechitas Dita Formánková, spisovatelka Bára Nesvadbová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová nebo Randy Cold, moderátor seriálu Behind The Instagram. Akcí bude již tradičně provázet Zorka Hejdová.

Martin Pyco Rausch a Karolína Kurková na jednom z předešlých ročníků. Foto: Czech Social Awards

Tématem letošního ročníku je důležitost ochrany světové biodiverzity a klíčovým slovem je Wild. Divokost se promítne do koncepce slavnostního dne a možná i do kreativních outfitů oceněných a hostů. Můžete být u toho. WHAT nebude chybět, je totiž mediálním partnerem Czech Social Awards.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. září

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Spring Yoga Day

Vyrazte si pročistit mysl a protáhnout tělo na Spring Yoga Day

Chtěli byste zažít jarní očistný rituál? Můžete. Jógové studio Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou pořádá již pátou zastávku svého úspěšného...

Akademie stylu a módy jako balzám na duši i pomocník v životě

Ve skleničce sektu na stole tančí maliny, plamínky svíček osvětlují stojany s oblečením a do místnosti vchází, jako vždy...

Užijte si jahodové hody s netradičními recepty

Jahodová polévka s tvarohem, jahody se sýrem stracciatella nebo ledové jahodové sorbety. Vychutnejte si vaši jahodovou úrodu s novými...

Greenpeace hledá Soundtrack pro planetu. Může na něm být i vaše skladba

Bena Cristovao a další hudebníky na kompilaci doplní vítězové soutěže, kterou organizace pořádá. Producentům nabízí k využití databázi zvuků, které její členové nahráli při expedicích po celém světě.
Vychází 29. září

Roční předplatné WHAT + PRÉMIOVÉ PRODUKTY MIRACLETOX V HODNOTĚ 4600 Kč

Miracletox N°4 KIT SIGNATURE ROYAL
Minimalizuje viditelnost pórů a unavené pleti navrací svěží vzhled. Sada obsahuje 15 ml čisticí cleanser, 15 ml Essential Toner, 15 ml Feel Cream a 15 ml Lifting Fluid.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask (4 ks)
Zajistěte si pevnější pleť s maskou, která pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám, hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie! Tkanina – příze z mikrovlákna – stokrát tenčí než lidský vlas. Je ideální pro perfektní přilnavost a udržuje tlakové body na kůži konstantní. Určeno pro všechny typy pleti.

Zavří­t reklamu