Čtvrtek, 26 května, 2022
spot_img

Nominujte své oblíbené influencery. Letošní Czech Social Awards budou divoké!

Poprvé se budou ceny pro inspirativní hvězdy sociálních sítí předávat pod širým nebem, 7. června na Slovanském ostrově. Galavečeru bude předcházet konference Talks, na níž vystoupí Karolina Kurková nebo beauty influencerka NotSoFunnyAny.

Kdo vás na české internetové scéně baví nejvíc? Prostřednictvím stránek SocialAwards.cz můžete až do 9. května posílat nominace, z nichž porota vybere tři finalisty ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Business. Jména budou oznámena 23. května a fanoušci pak budou mít možnost rozhodnout o absolutním vítězi. Mimo to se budou předávat další dvě ceny: v kategorii Social Special Award vyčleněné pro zahraniční osobnosti a WHAT idol, což je zvláštní ocenění za inspirativní využití dosahu na sociálních sítích.

V porotě zasedne vedle Karolíny Kurkové a šéfredaktorky WHAT Terezy Jandejskové také například ředitelka Czechitas Dita Formánková, spisovatelka Bára Nesvadbová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová nebo Randy Cold, moderátor seriálu Behind The Instagram. Akcí bude již tradičně provázet Zorka Hejdová.

Martin Pyco Rausch a Karolína Kurková na jednom z předešlých ročníků. Foto: Czech Social Awards

Tématem letošního ročníku je důležitost ochrany světové biodiverzity a klíčovým slovem je Wild. Divokost se promítne do koncepce slavnostního dne a možná i do kreativních outfitů oceněných a hostů. Můžete být u toho. WHAT nebude chybět, je totiž mediálním partnerem Czech Social Awards.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Už zase karanténa? Nebo prostě špatný den? Tyhle filmy vám zlepší...

Ať už trávíte dny i večery doma s omikronem, chcete zabavit děti nebo hledáte tip na vtipný a příjemný film z jiného důvodu, zkuste...

Terapie zvukem: Dostupný prostředek na podporu naší psychické i fyzické kondice

Zvuk. Co je zvuk? Šumění stromů, praskání ohně, zpěv ptáků, tóny hudebních nástrojů, řev motorů a domácích spotřebičů, moře,...

Finská meteoroložka má pro bohatého šejka vyrobit umělý déšť. Poručí větru dešti?

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava nabízí do 14. listopadu přes stovku snímků online. V neděli 7. listopadu večer můžete...

Loosova vila, Baťův památník nebo brněnské podzemí se o víkendu otevírají všem

Letos se v rámci Festivalu muzejních nocí zpřístupní zdarma či za symbolický poplatek rekordních 601 institucí. Současně probíhá také festival otevřených domů Open House Praha.
Zavří­t reklamu