Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček jsou svoji

Matematik a filantrop Karel Janeček a jeho partnerka Lilia Khousnoutdinová si dnes 21. 12. ve 12:21 hodin řekli své ano. Obřad proběhl v husitském kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze za účasti 33 svatebních hostů z řad rodiny a nejbližších přátel a při dodržení všech epidemiologických opatření.

 

Oddávající farářka Martina Viktorie Kopecká, foto: Milan Vopálenský

Pár oddávala farářka Martina Viktorie Kopecká. Husitská tradice je novomanželům nejbližší, symbolizuje pro ně nezávislou českou a odvážnou duši.

Foto: Milan Vopálenský

Novomanželka, která si na obřad oblékla šaty od návrhářky Andrey Vytlačilové, si ponechala příjmení Khousnoutdinová.

Foto: Milan Vopálenský

Svatební oslava proběhne kvůli opatřením v malém počtu. Pro všechny přátele se veselka uspořádá v létě, kdy by měla být situace ohledně covidu příznivější.

Novomanželé Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček, foto: Milan Vopálenský

Svatba v magické datum proběhla po pěti letech vztahu, během něhož se páru narodily dvě děti, dcera Isabela (2 roky) a syn Karel George (7 měsíců).

Vlečku nevěstě nesla Olga Lounová. Foto: Milan Vopálenský

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Slavný model spoléhá v boji proti koronaviru místo vakcíny na Boha....

Anwar Hadid, přítel zpěvačky Dua Lipy a bratr údajně nejkrásnější ženy světa, šokoval na sociálních sítích svými vyjádřeními. Slavný model se totiž nechal slyšet,...

Herečka Hana Vagnerová: Pohled na mě samotnou mi změnila Pipi Dlouhá Punčocha

Před lety se vydala hledat štěstí do Ameriky a podařilo se jí to natolik, že dnes jezdí na castingy...

Filmová studia a televize jdou společně do boje proti obtěžování a šikaně

BBC, HBO a další hercům mimo jiné slibují zajistit na place při erotických scénách koordinátory intimity. Herec Sean Bean přitom nedávno prohlásil, že takový koordinátor zabíjí atmosféru.

Staňte se návrhářkou a splňte si sen o ideální kabelce

Značka Mybelka přináší na český trh revoluční trend v prodeji kabelek. Zákaznice si sama volí tvar, materiál i doplňky....
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu