Sobota, 28 května, 2022
spot_img

Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček jsou svoji

Matematik a filantrop Karel Janeček a jeho partnerka Lilia Khousnoutdinová si dnes 21. 12. ve 12:21 hodin řekli své ano. Obřad proběhl v husitském kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze za účasti 33 svatebních hostů z řad rodiny a nejbližších přátel a při dodržení všech epidemiologických opatření.

 

Oddávající farářka Martina Viktorie Kopecká, foto: Milan Vopálenský

Pár oddávala farářka Martina Viktorie Kopecká. Husitská tradice je novomanželům nejbližší, symbolizuje pro ně nezávislou českou a odvážnou duši.

Foto: Milan Vopálenský

Novomanželka, která si na obřad oblékla šaty od návrhářky Andrey Vytlačilové, si ponechala příjmení Khousnoutdinová.

Foto: Milan Vopálenský

Svatební oslava proběhne kvůli opatřením v malém počtu. Pro všechny přátele se veselka uspořádá v létě, kdy by měla být situace ohledně covidu příznivější.

Novomanželé Lilia Khousnoutdinová a Karel Janeček, foto: Milan Vopálenský

Svatba v magické datum proběhla po pěti letech vztahu, během něhož se páru narodily dvě děti, dcera Isabela (2 roky) a syn Karel George (7 měsíců).

Vlečku nevěstě nesla Olga Lounová. Foto: Milan Vopálenský

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Beloved

Už znáte organickou společnost Beloved?

Milovaná značka. Tak by se dal přeložit název organické společnosti Beloved Alexandry Lyashko, která sází na přírodní a čisté produkty pro tělo, zdraví i...

Příroda má lék na všechno: Zázračné bylinné směsi, které vás postaví na nohy

Mnohdy při prvních příznacích nachlazení sáhneme raději než po bylinkách po farmakách. A to je škoda. Vzpomeňte si na...

Zpěvačka Rihanna a zakladatel Twitteru rozdávají miliony. Dostanou je bezdomovci, lesbičky nebo duševně nemocní

Zpěvačka Rihanna dokáže oslnit nejen svými sexy tvary a silným hlasem. Barbadoská kráska už totiž v minulosti několikrát dokázala,...

S plyšovým Bayraktarem na pomoc Ukrajině! Zdravotník Vít Samek spustil originální dražbu

Vít Samek je svérázný hrdina, který neúnavně a opakovaně vyráží na Ukrajinu. Tam vozí humanitární pomoc nebo léky, k nám pak uprchlíky. Dal také dohromady tým zdravotníků, kteří jezdí pomáhat do oblasti zasažené válkou.
Zavří­t reklamu