Neděle, 10 prosince, 2023
spot_img

Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček budou hosty v divadle, které léčí

Autorský divadelní projekt Gabriely Filippi Léčivé divadlo chce skrz emoce pomáhat lidem. Na představení navazují diskuze se zajímavými osobnostmi, které se věnují duchovní cestě nebo alternativním oborům.

Léčivé divadlo má na repertoáru hry, které se dotýkají mystiky a zásadních životních otázek. V pondělí 9. října se v pražském klubu Lávka odehraje představení Terapie rodinou. Situační komedie nechá diváky nahlédnout do rodiny herce (Mário Kubec) a terapeutky (Gabriela Filippi), kteří jsou konfrontováni s novou známostí své dospělé dcery. Tu hraje hereččina skutečná dcera Sofie K. Filippi. Nedá-li vám komedie odpovědi na vaše otázky ohledně manželského soužití po mnoha letech, sexuality či spirituality, alespoň můžete odejít s dobrým pocitem, že zrovna ta vaše rodina je naprosto normální.

Některé večery Léčivého divadla pokračují diskuzí za přítomnosti inspirativních hostů z různých oborů. Na pondělí přijali pozvání Lilia Khousnoutdinova a Karel Janeček.

A může být divadlo opravdu léčivé? Může, jak vyplývá ze slov MUDr. Jana Vojáčka, který zrovna toto představení Léčivého divadla navštívil. „Terapie rodinou byl pro mě opravdu terapeutický zážitek. Krásně zpracovaná důležitá témata pro dlouhodobé zdraví a spokojenost, ukázaná s lehkostí a humorem na běžných situacích, které každý z nás zná. Rád na takové představení půjdu znovu a také ho doporučím všem, u kterých vnímám, že jsou ochotni nahlédnout do hlubších témat s přesahem. Nenechte si hru Terapie rodinou ujít, pokud se zajímáte o principy zdravého života a kvalitních vztahů a jak žít svůj skutečný potenciál. A nebo pokud se chcete jen tak pobavit nad každodennímu rodinnými situacemi.“

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Zlatá vážka: Czech Social Business Awards ukazují pracovní trh budoucnosti –...

První ročník cen Zlatá vážka se zaměřením na sociální podnikání vyzdvihl inspirativní osobnosti, instituce a firmy, které jdou dobrým příkladem, zaměstnávají hendikepované nebo ukazují, jak dobře může byznys spolupracovat se státní správou.

Pojďte si zaběhat, pomůžete tím sobě i nemocným dětem

Startuje další ročník běžecké výzvy Adventní běhání, která mění naběhané kilometry na peníze pro handicapované děti. Přidat se může úplně každý.

Veronica a Betty z Riverdale i Lexi z Euforie. Seznamte se s Generací A

Značka Armani Beauty cílí na mladé publikum. Představila své nové ambasadory - generaci hereckých talentů z aktuálních seriálových hitů.

Originální velikonoční dort podle blogu Na skok v kuchyni

Že se letos Velikonoce asi ani vzdáleně nebudou podobat těm minulým, je už jasné. Občas ale změna nemusí být...
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu