Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Jste single? Přejeme všechno nejlepší, dnes máte svátek

Být single je skvělé. A je skvělé být i zadaný. Na všem se dá najít něco pozitivního, tak proč to neoslavit. Víte, kde se den singles vzal a proč se tento svátek slaví zrovna 11. listopadu?

Svátek nezadaných patří do kategorie moderních tradic. Poprvé se objevil v Číně v roce 1993. Připadá na 11. listopadu, protože číselný zápis 11. 11. reprezentuje čtyři jednotlivce. Číslo jedna značí holou větev, což v Číně slangově odkazuje k nezadanému muži, který nemá rodinu. Čtyři jedinci, to taky může být parta, která pro nezadané tvoří okruh blízkých.

Ti, kteří si před tím mohli připadat opomenutí nejen na Valentýna, měli konečně svůj den, kdy si kupovali něco hezkého na sebe a jen pro sebe. Oslava singles se postupně proměnila v nákupní blázinec a v Číně láme rekordy online prodejů. Už toho využívají firmy i u nás. Stačí, když se rozhlédnete po svém feedu na sociálních sítích, nejspíš se tam objeví nějaká sleva ve výši 11 %. Využít ji samozřejmě můžou i ti, kdo jsou ve vztahu. Slavit se dá ale i jinak než podporováním bezhlavého nakupování věcí, které vlastně nepotřebujeme. Dobré jídlo nebo setkání s přáteli taky potěší. Tak čím si uděláte radost?

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Salón Studia Luqy

Oáza jménem LUQY

Nově otevřené místo nabízející kadeřnické služby a dámskou i pánskou manikúru a pedikúru značky O.P.I. se jmenuje LUQY. A naprosto nás okouzlilo. Věříte, že...

Temné pražské podchody ožijí streetartem

Mapa uměleckých děl v Praze, superhrdinky i Milada Horáková. Takové motivy se objevily v soutěži o výzdobu ponurých pražských zákoutí. Víme, kdo uspěl.

Nenechte si ujít výstavu malíře Adama Jílka

Talentovanému malíři, který si i přes svůj relativně nízký věk stačil vyvinout jasně rozpoznatelný vizuální styl, se úspěšně daří...

Vulva na udržitelných kalhotách má pomoci hovořit o našem těle

Na ulici asi úplně běžně nikoho v kalhotách s natištěnými vzory vulvy nepotkáte. To by se ale mohlo změnit....
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu