Pátek, 9 června, 2023
spot_img

V 81 letech v plavkách: Martha Stewart na titulce Sports Illustrated

Vlivná guru vaření a životního stylu Martha Stewart je jednou ze čtyř hvězd, které zdobí titulku plavkového vydání magazínu Sports Illustrated. V 81 letech je nejstarší modelkou, která se na obálce prestižního časopisu objevila. Jak se připravovala na focení?

„Mělo to přijít před třiceti lety,“ řekla se smíchem Martha Stewart magazínu People. „Tehdy by to bylo skvělé. Nebylo to nic, co bych si dávala za cíl, ale když už mě oslovili, řekla jsem si: Pojďme do toho!“

Pro Marthu pózování před objektivem módního fotografa není nic neznámého. Ještě než se z ní stala královna amerických domácností, pracovala v teenagerském věku jako modelka. Proslavila se coby inspirativní autorka kuchařek a dalších bestsellerů zaměřených na životní styl a zkrášlování domova a moderátorka úspěšné talk show Martha. V 90. letech založila pro své aktivity společnost Martha Stewart Living Omnimedia, pod níž vydává také časopis pro ženy Martha Stewart Living. Uvedla na trh vlastní nádobí, oblečení i jídlo. Stala se z ní miliardářka a vlivná influencerka, která prostřednictvím svých pořadů, blogů či produktů osloví týdně až 100 milionů lidí, jak uvádí časopis Sports Illustrated.

Snímky Marthy Stewart v Dominikánské republice pro něj pořídil kolumbijský fotograf hvězd Ruven Afanador, s nímž se Martha setkala už v 90. letech. To pomohlo uvolnit atmosféru. Podnikatelka svěřila magazínu People, jak se připravovala na focení, aby se v důležitý den cítila dobře: „Třikrát nebo čtyřikrát týdně jsem cvičila pilates a nedala jsem si žádný drink – dva měsíce bez alkoholu.“ Pravidelně si dopřávala kosmetická ošetření a stejně jako v jiné dny dbala na to, co jí. „Taky jsem si pár dní před focením nechala udělat opalovací nástřik, což běžně nedělám,“ doplnila. „Vypadalo to moc hezky, přirozeně. S fotkami jsem opravdu spokojená.“

Podívejte se na video z focení.

Plavkový speciál Sports Illustrated vychází 18. května se čtyřmi různými titulními stranami. Na dalších třech jsou herečky Megan Fox a Brooks Nader a německá zpěvačka Kim Petras.

Vychází 29. května

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
Tipy na dárky od skin-tech značky FOREO, zdroj: Foreo

3 tipy na dárky, které zabodují u každého milovníka krásné pleti

Vzduch voní po sladkých perníčcích a svařeném víně, ulice zdobí tisíce světel. To znamená jediné – Vánoce jsou už skoro tady. A protože uplynulý...

Zpověď Moniky Valentové: Cesta od antidepresiv k sebelásce

„Když jsem ve svých pětadvaceti letech byla poprvé u psychiatra a odmítla předepsaná antidepresiva, lékař přede mnou padl na kolena a prosil mě, abych je začala užívat,“ vypráví novinářka Monika Valentová, která tím otevírá novou rubriku What.

Veganka v Oktagonu: Magda Šormová o bezmasé stravě v bojovém sportu a v těhotenství

Jedna z prvních českých MMA zápasnic si vydobyla respekt u nás i ve světě. Ve stejné době, kdy začala s bojovým sportem, přestala z etických důvodů jíst maso. Před šesti lety přešla komplet na veganskou stravu. Jak to jde dohromady se sportem a jak s těhotenstvím? Rozhovor totiž probíhal v době, kdy Magdě zbývalo jen pár týdnů do porodu.

Další země se loučí s plastovými brčky. V Česku už chybí jen krůček

Program OSN pro životní prostředí uvádí, že od 50. let 20. století se vyrobilo asi 8,3 miliard tun plastů. Z nich pak 60 % končí na skládkách a v přírodě.
Zavří­t reklamu