Úterý, 6 června, 2023
spot_img

Pravidla pro turné Beyoncé: Žádný alkohol a žádné „MeToo“

V létě příštího roku se hudební královna rozjede na světové turné k letošnímu albu Renaissance a chce pro svůj tým zajistit bezpečné prostředí. Zakázala drogy a mejdany a nabízí psychickou podporu.

Americká zpěvačka vydala v červenci své sedmé studiové a hodně taneční album Renaissance, které magazín Rolling Stone nebo deník The New York Times označily za desku roku. Držitelka 28 cen Grammy v říjnu netradiční cestou oznámila, že příští rok v létě na desku naváže světovým turné. Věnovala totiž dvě VIP vstupenky včetně vstupu do backstage, letenek a tří nocí v hotelu do charitativní dražby na akci Wearable Art Gala, kterou pořádala její matka Tina Knowles. Lístky na blíže neurčené datum se vydražily za více než 50 tisíc dolarů.

Podrobnosti k turné si hvězda zatím nechává pro sebe. Fandovský účet na Twitteru sdílel dosud nepotvrzené informace, že turné začne v červenci 2023 ve Velké Británii, poté bude následovat zbytek Evropy (bez uvedení konkrétních zemí) a následně Severní Amerika.

Pravidla na tour

Britský deník The Sun nicméně informoval o striktních pravidlech, která na tour mají panovat. Choreografie bude opět náročná. Aby všichni tanečníci a další vystupující podávali precizní výkony, zakázala jim prý Beyoncé alkohol a drogy. Znamená to také, že všichni zúčastnění budou muset během turné oželet bujaré oslavy. Zároveň jim chce zpěvačka zajistit bezpečné prostředí, proto bude každý člen týmu prolustrován, zda nemá škraloup z nějakého případu obtěžování a není potenciální hrozbou sexuálního charakteru. „Turné může být psychicky vyčerpávající, proto bude mít její tým k dispozici také podporu duševního zdraví,“ řekl deníku zdroj obeznámený se situací. „Beyoncé ví, že lidi jsou nejšťastnější, když vědí, že můžou být v pohodě, a chce využít všechno, co se v byznysu naučila, aby šla příkladem.“

Beyoncé, foto: Carlijn Jacobs / Sony Music

Deník také uvádí, že možnou předkapelou pro britskou část turné je londýnská dívčí kapela Flo. Zatím se ale ani neví, kdy hodlá zpěvačka zveřejnit přesná data koncertů. Před publikum ovšem předstoupí už dřív. Tuto sobotu a neděli pořádá na dosud utajeném místě v Los Angeles vystoupení nazvané Club Renaissance pro všechny registrované fandy zdarma.

Vychází 29. května

Tipy, jak mít rád sám sebe, plus dalajlámův návod na štěstí

„Hlavně buď sama na sebe hodná… Měj rád sám sebe… Musíš sám sebe přijmout…“ Skvělé rady, na které dnes spolu s kapučínem a kouskem lahodného dortu na Instagramu natrefíte několikrát za den. Jasně, jenže ono to není tak jednoduché.

Dárky nejen pro zamilované

Nažhaví vás myšlenky na Valentýna, nebo vás svátek zamilovaných nechává chladnými? Máme pár tipů na dárky, ale kdo říkal, že si je mezi sebou musejí dávat jen partneři? A kdo říkal, že je vůbec musíte dávat někomu jinému? Co udělat radost sami sobě?

Když vlasy volají SOS: Jak oživit vlasy po zimě a čím jim škodíme?

Podrážděná pokožka, zvýšená tvorba lupů, elektrizující účes bez objemu a lesku. Zimní mrazivé měsíce se na našem vzhledu umí hodně nepříjemně podepsat. Stejně jako naše pleť i vlasy potřebují speciální péči.

Oběd pod mořem a večeře v oblacích? Nejzajímavější restaurace světa

Milujete jídlo a nevšední zážitky? Pak své vášně spojte a navštivte nejunikátnější restaurace na světě. U nás vítězí tato...

V době největší krize mě podpořila Ewa Farná, říká zakladatelka projektu Za Normální Holky Kristýna Dolejšová

Na Instagramu ji sleduje téměř sto padesát tisíc lidí, vydala knihu a její projekt #ZaNormálníHolky pomáhá dívkám řešit především...
Zavří­t reklamu