Středa, 27 září, 2023
spot_img

„Oppenheimerova žena“ Emily Blunt si dává rok prázdnin

Příští týden ji uvidíme v očekávaném filmu Oppenheimer, tou dobou už si ale Emily Blunt bude užívat dlouhou dovolenou. Podporuje ženy v jejich pracovních ambicích, sama se teď ale chce věnovat něčemu, co je pro ni důležitější.

„Letos nepracuju,“ prozradila herečka v úterý v nejnovější epizodě podcastu moderátora Bruce Bozziho Table for two (Stůl pro dva). To, že brala role, kvůli kterým musela být daleko od manžela Johna Krasinského a jejich dvou dcer, devítileté Hazel a sedmileté Violet, pro ni představovalo velkou emoční zátěž a vzbuzovalo v ní pocity viny.

„Myslím, že to tak mají všechny matky. Máme prostě tendence cítit se špatně, když – chraň Bože – toužíme po něčem jiném než být matkou. A já jsem velkou zastánkyní toho, aby ženy byly ambiciozní,“ zmínila. Nicméně tentokrát u ní nad ambicemi převážil mateřský cit. „Minulý rok jsem pracovala docela dost. Mému nejstaršímu dítěti je devět. Máme tu poslední rok jednociferných čísel,“ pokračovala. „Když jsou malí, jejich den tvoří důležité milníky. A ty jsou třeba: Vzbudíš mě? Vezmeš mě do školy? Vyzvedneš mě? Uložíš mě? A já tam pro ně musím být. Cítila jsem to v kostech.“

Proto si naplánovala roční pauzu od natáčení. Diváci to ale nejspíš ani nepostřehnou, protože se k nim budou postupně dostávat projekty, které Emily stihla dokončit před odchodem na  „dovolenou“.

Emily, režisér Christopher Nolan a Cillian Murphy při natáčení filmu Oppenheimer, foto: CinemArt

Už 20. července v našich kinech uvidíme životopisné drama režiséra Christophera Nolana Oppenheimer, kde Emily Blunt hraje manželku Roberta Oppenheimera (Cillian Murphy), otce atomové bomby. A u nás dokonce budeme moct vidět snímek v maximální kvalitě. Pražské kino Cinema City IMAX bude jedním ze třiceti kin na světě a jediným na kontinentální Evropě, které uvedou film v analogové verzi ve formátu 70 mm, který byl vyvinutý speciálně pro tento film. Točilo se na IMAX kamery, které patří k těm s nejvyšším rozlišením na světě. Působivou podívanou ale jistě zaručí i klasické verze filmu promítané v ostatních kinech po republice.

V říjnu pak Emily uvidíme po boku Chrise Evanse na Netflixu v krimidramatu Pain Hustlers a na konec února příštího roku je v plánu premiéra akčního dramatu The Fall Guy, ve kterém se Emily představí společně s Ryanem Goslingem a Aaronem Taylor-Johnsonem.

 

Vychází 2. října

Menstruační plavky = léto v pohodě. Moment, cože? Ano, menstruační plavky!

Zní vám to divně? Herečka Alena Doláková, plus size modelka Natálie Debnárová a další ženy, které se sešly při focení menstruačních plavek, také byly...

Příroda má lék na všechno: Zázračné bylinné směsi, které vás postaví...

Mnohdy při prvních příznacích nachlazení sáhneme raději než po bylinkách po farmakách. A to je škoda. Vzpomeňte si na zázračné účinky těchto čajů z...

Už zase karanténa? Nebo prostě špatný den? Tyhle filmy vám zlepší náladu

Ať už trávíte dny i večery doma s omikronem, chcete zabavit děti nebo hledáte tip na vtipný a příjemný...

Finále Stranger Things v nedohlednu. Sadie Sink si krátí čekání kosmetickou kampaní

Americká herečka se proslavila v trháku Stranger Things a trochu se děsí, až přijde konec seriálu. Ten se zatím kvůli stávce oddaluje. Než se situace vyjasní, uvidíme Sadie Sink v nové kampani Armani Beauty společně s hvězdou Cate Blanchett.

God save the Corgis! Vše o psím plemenu, které milovala britská královna

Nezbožňovala ho ale pouze královna Alžběta II. Podle staré velšské legendy byl oblíbencem elfů a víl, kteří ho prý zapřahali do svých kočárů...
Zavří­t reklamu