Čtvrtek, 6 října, 2022
spot_img

Hra na oliheň je prvním neanglicky mluveným seriálem s nominací na Emmy

Dnes byly zveřejněny nominace na televizní ceny Emmy. Získat je mohou Zendaya za seriál Euforie, Laura Linney za Ozark, ale také korejští herci ze seriálového hitu Hra na oliheň.

Magazín Deadline, který o nominacích podrobně informoval, připomněl, že v kategorii nejlepší dramatický seriál už dříve byly nominované seriály, které nevznikly v Americe, třeba britské Panství Downton nebo Bodyguard. Teď je to ovšem poprvé, kdy se takové pocty dostalo seriálu, který nebyl natáčený v angličtině.

Loňský trhák Hra na oliheň, který drží prvenství jako nejsledovanější seriál na Netflixu, má na svědomí jihokorejský tvůrce Hwang Dong-hyeok. Dvě nominace jsou jeho za scénář i režii, další posbírali představitelé zoufalých postav, které v seriálu v soutěži o tučnou sumu peněz riskují vlastní životy: Lee Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Oh Yeong-su, Jung Ho-yeon a Lee Yoo-mi. Několik nominací zbylo i na technické kategorie.

Hra naživo

Kolik cen nakonec posbírá, se dozvíme v září. Už teď ale víme, že Netflix dal zelenou druhé řadě, kterou uvidíme někdy na přelomu let 2023 a 2024, a že taky chystá opravdovou Hru na oliheň. Neflix v červnu zveřejnil výzvu k účasti na castingu k reality show s názvem Squid Game: The Challenge. Bude sledovat 456 anglicky mluvících soutěžících nad 21 let z celého světa, kteří budou v soutěžích inspirovaných seriálem, ale i některých nových soupeřit o 4,56 milionu dolarů. To je vůbec nejvyšší peněžní výhra, jaká se kdy v reality show nabízela. Natáčet se bude ve Velké Británii a předpokládáme, že nikomu při tom – na rozdíl od seriálových postav – nepůjde o život. Chcete být u toho? Stále se můžete přihlásit.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. září

Děsivý příběh vůdce polygamní sekty, v níž ženy nemají žádná práva,...

Warren Jeffs měl 78 manželek, z toho 24 nezletilých. Zplodil 50 dětí. Zmanipuloval 15 tisíc členů církve. Ovládal jejich mysl, těla i majetek. Na...

Ještě nemáte dárky? Náš seznam 21 tipů vás zachrání!

Ponožky, deka nebo třeba diář jsou sice praktické, pod stromečkem však obvykle nevyvolají velké překvapení. Ale ani tradiční vánoční dárky nemusejí být nuda. Nechte...

Nábytek ze starých pneumatik? I tak se dá zachraňovat životní prostředí

Stolečky pod televizi, taburety, květináče. To všechno dokáže Jeffrey Yeboah pomocí různých technik vyrobit ze starých pneumatik. A není...

7krát3 – zpěvák, který léčí. Rozhovor o fyzioterapii, józe a barefoot botech

Nepřehlédnutelný, stylově oblečený zpěvák s originálním zvukem a vizuálně vymazelnými klipy. Stejný člověk má ale u Českých Budějovic otevřenou fyzioterapeutickou praxi a říká mi, že je introvert.

Zatočte se zbytečným odpadem v koupelnách

Na poličkách v koupelně se vám povalují desítky nádobek a flaštiček s často naprosto zbytečnými přípravky. Pokud nedokážete redukovat...

Roční předplatné WHAT + PRÉMIOVÉ PRODUKTY MIRACLETOX V HODNOTĚ 4600 Kč

Miracletox N°4 KIT SIGNATURE ROYAL
Minimalizuje viditelnost pórů a unavené pleti navrací svěží vzhled. Sada obsahuje 15 ml čisticí cleanser, 15 ml Essential Toner, 15 ml Feel Cream a 15 ml Lifting Fluid.

Miracletox Time Rewind Perfection Mask (4 ks)
Zajistěte si pevnější pleť s maskou, která pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám, hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie! Tkanina – příze z mikrovlákna – stokrát tenčí než lidský vlas. Je ideální pro perfektní přilnavost a udržuje tlakové body na kůži konstantní. Určeno pro všechny typy pleti.

Zavří­t reklamu