Úterý, 3 října, 2023
spot_img

Jak voní láska? Vybrali jsme pro vás nejkrásnější smyslné vůně

Stačí kapka a začnou se dít věci. Tóny nejkrásnějších vůní kombinované s naším vlastním tělesným teplem rozehrají na kůži vášnivou symfonii. Rozpoutají touhu a otevřou bránu smyslnosti. Nevěříte? Zkuste.

1. Omamná rozbuška: Deus, Kintsugi

Unikátní, genderově neutrální vůně z české parfemářské dílny, díky které se všechny vaše smysly ocitnou v pohotovosti. Neotřelá kombinace zaujme tóny růžového pepře, levandule, muškátového oříšku, černého pepře, zázvoru a pačuli, nechybí ani drahocenný oud, jantar a dřevité tóny. Jde o ruční výrobu, vůně je šetrná k přírodě a vegan friendly.

2. Ženskost a tajemství: Musc Noir Rose, Narciso Rodriguez

Je smyslná, jantarově-květinová. Tuberóza si pohrává s pižmovým srdcem a svůdnými tóny švestky. Přidá se i italský bergamot, růžové bobule a vanilka, která dodá této sofistikované kombinaci dokonalou tečku. Vysoce návyková záležitost.

3. Díky, Marceli: RROSE, Ellis Brooklyn

Voňavý hold umělci Marcelu Duchampovi. Okvětní lístky růže stolisté se mísí s černým rybízem, pivoňkami, jarním pižmem, lotosovým květem a sicilským citronem s hruškou, ke kterým se přidává kašmírové dřevo a vanilková orchidej. Předností je i veganské a cruelty-free složení bez parabenů a ftalátů.

4. Tisíc a jedna noc: Ambre Khandjar, Une Nuit Nomade a Oman

Ambra s likérově suchými tóny se mísí s hřejivou vůní kůže a vanilky, výsledkem je neodolatelně přitažlivá, nadčasová záležitost. Po rozvonění připomíná aroma opálené pokožky třpytící se v odlescích chladného kovu.

Foto: Michael Jan Dvořák

5. Svůdný miláček: Darling, Unique Beauty

Přírodní, certifikované organické složení a sofistikovaná extravagance, to je ve zkratce Darling. Nechte na sebe působit svůdnou směs květinových a kořenitých tónů, ucítíte také nádech vanilky a růží.

6. Vášeň v dunách: Sex and the Sea, Francesca Bianchi

Tento niche parfém vás během chvíle přenese na pláž, je jako smyslné setkání u moře v dunách. Evokuje vášnivou a divokou směs rozehřáté pokožky, mléka na opalování, slanost moře a písku. Má silnou, 25% koncentraci, takže ho stačí opravdu málo.

Vychází 30. října

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...
Janina Černá

Janina Černá: Cukrfree je životní styl, ne dieta za trest

Odstranit ze svého jídelníčku cukry nemusí být utrpení. „Nejdůležitější je ale záměr, ochota na sobě pracovat a nebát se změny,“ říká Janina Černá, autorka...

Po celém světě je potřeba vysázet jeden bilion stromů. Pomoci zabránit klimatickému průšvihu můžete i vy

Naše planeta je jako obrovský organický počítač – o tom už byla řeč ve Stopařově průvodci po galaxii a...

Lenka Vacvalová běží 2000 km přes Alpy a chce vybrat 3 miliony korun

Dnes ráno odstartovala ultratrailová běžkyně Lenka Vacvalová svoji další běžeckou a charitativní výzvu. Běh po trase Via Alpia má přinést peníze pro dětské kardiocentrum v Motole.

Manželství vs. situationship. Budou jednou dlouhodobé vztahy úplně out?

Co dělá moderní doba s láskou, životní konstantou lidstva? Jak budou vypadat milostné vztahy za deset, dvacet a více let?  Křišťálovou kouli nemáme, ale je zajímavé si tyto otázky pustit do hlavy jen tak, pro zamyšlení. A je inspirativní pozorovat, jak to má se vztahy mladá generace.
Zavří­t reklamu