Středa, 27 září, 2023
spot_img

Finále Stranger Things v nedohlednu. Sadie Sink si krátí čekání kosmetickou kampaní

Americká herečka se proslavila v trháku Stranger Things a trochu se děsí, až přijde konec seriálu. Ten se zatím kvůli stávce oddaluje. Než se situace vyjasní, uvidíme Sadie Sink v nové kampani Armani Beauty společně s hvězdou Cate Blanchett.

Jednadvacetiletá Sadie Sink vstoupila do diváckého povědomí v roce 2017, když se v roli Max představila v druhé řadě úspěšného sci-fi seriálu Stranger Things na Netflixu. Díky nabyté popularitě nyní získala zajímavý kontrakt u Armani Beauty a rozšířila řady jejich ambasadorek. Stala se tváří make-upu značky a také se po boku Cate Blanchett na podzim objeví v reklamě propagující vůni Sí Eau de Parfum Intense, která půjde do prodeje v září.

„Velmi mě těší, že mohu reprezentovat značku Armani Beauty, která sdílí mé pojetí přirozené a vnitřní krásy, díky níž se cítím sebevědomá a silná. Produkty této značky používám na natáčení už dlouho, takže naše spolupráce je zcela přirozeným krokem,“ uvedla herečka při představení spolupráce.

„Kroky Armani Beauty jsou opravdu promyšlené a jsem nadšená, když vidím, jak postupují a dál rostou směrem k udržitelnosti,“ řekla v červencovém rozhovoru pro Harper’s Bazaar. „Udržitelnost je téma, které by podle mě měly všechny značky upřednostňovat a měly by se jím zabývat při tvorbě produktů. Je to opravdu na těchto velkých kosmetických firmách a na jejich rozhodnutích.“

Kvůli roli přišla o dlouhé vlny

Herečka se nedávno zbavila svých dlouhých rezavých kadeří a změnu, kterou podstoupila kvůli roli v rockovém muzikálu O’Dessa, si nemůže vynachválit. „Je to velmi osvobozující. Krátké vlasy se mnohem líp zvládají a míň se mi všude motají,“ řekla. „Když jsem se ostříhala, myslím, že moje vlasy napřed zpanikařily a nevěděly, jak se srovnat s tou ztrátou tíhy. Kvůli natáčení se mi snažili udělat rovný, dozadu ulíznutý účes, jenže moje vlasy se přirozeně vlní, proto mi je museli ošetřit keratinem. Myslím, že už to přestalo působit, protože se vlny vracejí jako posel pomsty.“ Kromě zmíněného muzikálu, který se točil v Chorvatsku, Sadie právě dokončuje další film – drama Berlin Nobody, v němž půjde o vyšetřování sekty.

Konec Stranger Things se oddaluje kvůli stávce

Nejvíc otázek se ovšem točí kolem Stranger Things. Natáčení páté a poslední řady mělo začít už v červnu, ale podle vyjádření tvůrců, bratrů Dufferových, se kamery nerozjedou, dokud neskončí stávka scenáristů. V červenci se k ní přidala také stávka herců, tudíž to vypadá, že se finále na Netflix v příštím roce nedostane, jak bylo původně v plánu. Natáčet se má podle podle Netflixu totiž celý rok, tudíž reálně zatím vypadá premiéra až v roce 2025.

Sadie jako Max v seriálu Stranger Things, foto: Netflix

Herečka se na emotivní rozloučení se seriálem nicméně pomalu připravuje. „Víme, že to přijde, a víme, že to bude poslední série, takže to bude hodně dojemné,“ prozradila v pořadu Today Show. „Všechny děcka, všichni herci a celý štáb, jsme jako rodina. Vím, že se to tak říká, ale já to myslím vážně. Trochu mě to děsí a je to smutný, ale myslím, že je fajn posunout se dál a otevřít další kapitolu.“

Vychází 2. října

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

6 rad, jak vyzrát na podzimní úzkosti

Smutek, nervozita, podrážděnost, úbytek energie i přemýšlení o tom, zda se váš život ubírá tím správným směrem. To jsou podzimní úzkosti. Stavy, kterými podle...

Pozitivní covídka: Pozoruj znamení

Věříte v něco mezi nebem a zemí? Už se vám někdy stalo, že se vám sen propojil s realitou? Přečtěte si novou povídku koučky Eriky Bach, která začala s psaním humorně laděných povídek v době covidu. Proto jim taky říká pozitivní covídky.

Pozitivní covídka: Medvědí krev

Life koučka Erika Bach začala psát v době covidu humorně laděné povídky, aby sobě i ostatním zlepšila náladu. Každý měsíc si na našich stránkách můžete přečíst jednu z jejích pozitivních covídek, jak je nazvala.

Velká vánoční soutěž pokračuje. Dnes se hraje o knihu Hrdinky. Příběhy významných českých žen

Náš vánoční speciál, v němž můžete od 6. do 18. 12. soutěžit o produkty 12 skvělých značek, myslí i...
Zavří­t reklamu