Pondělí, 30 ledna, 2023
spot_img

3 tipy na dárky, které zabodují u každého milovníka krásné pleti

Vzduch voní po sladkých perníčcích a svařeném víně, ulice zdobí tisíce světel. To znamená jediné – Vánoce jsou už skoro tady. A protože uplynulý rok byl stresující nejen pro nás, ale i pro naši pokožku, měli bychom během svátků hlavně odpočívat. A pokud ještě nemáte všechny dárky, přinášíme vám seznam těch nejlepších relaxačních produktů od Foreo, které potěší každého vyznavače krásné pleti.

Štědrý večer klepe na dveře a vy bez nápadu na vhodný dárek marně brouzdáte po internetu? Třeba vás zachrání naše tipy na tři produkty, které vašim blízkým pomohou ke krásné a odpočaté pleti.

LUNA 3
Pro všechny, kteří hledají spolehlivé hloubkové čištění pleti

Díky chytrému sonickému přístroji LUNA 3 bude každý typ pleti zářit nejen během vánočních svátků, ale i po celý zbytek roku. Tento jedinečný kartáček kombinuje funkci hloubkového čištění pokožky a několik osobních masážních procedur. Měkké silikonové štětinky a T-Sonic pulzace rozzáří pleť, vyčistí ji, dodají jí svěží tón a navíc také pocit příjemné relaxace.

Hloubkové čištění pleti pomocí LUNA 3 od FOREO, zdroj: Foreo
zdroj: Foreo

A pokud se chystáte obdarovat muže, tak ho určitě potěší přístroj pro čištění pleti LUNA 3 for MEN, který za minutu odstraní nečistoty, kožní maz a odumřelé buňky. Navíc ještě vyživuje pleť i vousy, pomáhá předcházet poškození při holení a minimalizuje zarůstání chloupků. Pokud k tomu přidáme zpevňující masáž snižující viditelnost jemných vrásek a designový vzhled, získáme super gadget, kterým se bude chtít každý moderní chlap ve své koupelně pochlubit.

UFO 2
Pro fanoušky komplexní profesionální péče

Toto inteligentní a výkonné zařízení je vybaveno termoterapií, kryoterapií, širokým spektrem terapeutických LED světel a T-Sonic pulzací, jež spolu dohromady posouvají účinky pleťové masky, séra nebo drahého krému na zcela novou úroveň. A to tak, že umožňují aktivním látkám proniknout do hlubších vrstev pokožky. Profesionální péče od UFO 2 trvá jen 90 sekund a můžete ho provést z pohodlí domova. Perfektní dárek pro milovníky domácích lázní, kteří si rádi dopřejí luxusní péči nejen na dovolené.

Profesionální péče na míru s UFO 2 od FOREO,
zdroj: Foreo

BEAR
Pro ty, kteří rádi investují do výrazně pevnější pleti

Každý z nás ví, jak moc důležitá je fyzická zdatnost. Během předvánočního shonu ale na posilování těla i pokožky často zapomínáme. Na pomoc tedy můžete povolat zařízení BEAR. Díky propracované technologii mikroproudu dokáže přístroj pro zpevnění pleti BEAR stimulovat obličejové svaly, viditelně zpevňuje pokožku a pomáhá rýsovat kontury. Jde o skutečné fitness tváře bez potu a bolesti. BEAR se stane perfektním společníkem při každé denní rutině a je tak skvělým dárkem pro ty, kteří touží po nekompromisním zpevnění pleti.

Zpevnění pleti a vyrýsování kontur pomocí BEAR od FOREO, zdroj: Foreo
zdroj: Foreo

 

Vychází 31. ledna

Lékařka Lucie Kalinová: Během života je velmi důležité chopit se všech...

Dream gap by se dal doslovně přeložit jako „propast mezi sny a realitou“. Představujeme vám tři výjimečné ženy, které nikdy nepřestaly věřit tomu, že...

Kouzlo vonných afrodiziak: Kde nosit parfém, abyste přilákali opačné pohlaví

Přesně si vybavuji, když jsem ji před lety poprvé ucítila – tuhle omamnou, štiplavě kořeněnou, přitom hřejivou vůni. Byla to láska na první přičichnutí...

Furoshiki: Když je obal zároveň dárkem

Vyzkoušejte letos tradiční japonskou metodu balení dárků do látky. Takový obal je nejen krásný, ale především také ekologický.

Čtyři cesty k sobě

Rady, jak být v míru sama se sebou, mohou ve své jednoduchosti působit až banálně. Ale slibujeme vám, že...

Toužíte po vyšší produktivitě? Vypněte sociální sítě a vyzkoušejte metodu hluboké práce

Hluboká práce neodkazuje na potápěče ani jinou geografickou hloubku, tady jde spíš o kognitivní rovinu. Tedy konkrétně o schopnost...
Zavří­t reklamu