Neděle, 10 prosince, 2023

Jedinečné keramické šperky z rodinné dílny

Etablované brněnské zlatnictví GOLD atelier představuje novou kolekci nekonvenčních unisex šperků z keramiky a drahých kovů. Vánoce jsou už za pět týdnů!


Historie vzniku rodinné firmy GOLD atelier sahá až do roku 1863 a řadí se tak k nejstarším šperkařským dílnám v Česku. Na její tradici navázal Jiří Novák, který po několikaletém působení ve zlatnickém družstvu Karat začal soukromě podnikat ve zlatnickém oboru. V roce 1989 otevřel provozovnu GOLD atelier na Kounicově ulici, která se stala první privátní prodejnou šperků v Brně.

Foto: GOLD atelier

Jako první na tuzemském trhu experimentují s unikátním keramickým materiálem, který je inovativním průlomem v oblasti šperkařství. Fúze drahých kovů a čisté puristické keramiky lahodí každému vytříbenému oku i nejnáročnějšího milovníka designu. Díky jedinečným vlastnostem keramiky si nositelé mohou užívat šperk, který zaujme svou pevností, krásou a originalitou.

Foto: GOLD atelier

Nová kolekce šperků nazvaná Kapky je k dispozici v široké škále barev, od přirozených odstínů po zářivé a neobvyklé tóny. V portfoliu značky najdete také fluorescenční variantu, která po nasvícení na slunci či pod žárovkou svítí. Organické tvary všech prvků soupravy odkazují k přírodě a inspirují se její čistotou a barevností. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči i prsty do rodinného zlatnictví, které se nachází přímo v samotném srdci Brna na adrese Solniční 11.

Více na goldatelier.cz

Vychází 28. listopadu

Festival 4 + 4 dny v pohybu láká na Vladimira 518...

Ve čtvrtek 11. května začíná festival 4 + 4 dny v pohybu, který každý rok vnáší život v podobě výstav, koncertů či přednášek do opuštěných budov. Konal se v továrních halách, ale i v zoo nebo v kanalizační čističce. Letos zpřístupní bývalou golfovou halu, kterou čeká demolice.

Martin Salajka – umělec i vášnivý rybář a chovatel chameleonů

Villa Pellé hostí Mimikry, dosud největší samostatnou výstavu jednoho z našich nejvýraznějších současných expresivních malířů.

Děti klimatické krize: Kdo jsou ti, kteří donutili fast foody přestat nabízet plastové hračky a chystají kandidaturu na prezidenta

Za každou vstřelenou branku sází stromky, píší petice, účastní se klimatických stávek, setkávají se s vládními představiteli a za...

Dárcovská platforma rozdá nemocným dětem přes milion korun

Mikuláš v úterý naděloval dětem a dárcovská platforma Znesnáze21 s ním. Mezi rodiny, které pečují dlouhodobě o nemocné dítě, začala právě v tento den rozdělovat více než milion korun. Získat příspěvek je docela snadné. Jak na to?

Starožitnictví je esencí udržitelnosti, říká starožitník Martin Cinolter

Martin Cinolter je vedle starožitností také expertem na drahé kameny. Jeho Antiques Cinolter navštěvují hollywoodští herci i „obyčejní lidé“, kteří hledají něco výjimečného.
Zavří­t reklamu