Sobota, 28 května, 2022
spot_img

Zůstaňte v létě svěží s limitovanými sety Weleda

Oslavte stoleté výročí značky přírodní kosmetiky Weleda s jejich limitovanou edicí setů plných vitamínů, svěžesti i povzbuzujících vůní. Stačí si jen vybrat, který z nich bude vaším nepostradatelným letním společníkem.

Švýcarská značka Weleda je předním světovým výrobcem holistické přírodní kosmetiky a disponuje certifikací NATRUE, která zaručuje, že veškeré produkty jsou přírodního původu a netestované na zvířatech. Žádnou novinkou pak není ani její zapálení pro ekologickou udržitelnost. A samozřejmě nevtíravé, přesto intenzivní vůně.

V rámci oslav 100 let od svého založení uvedla Weleda čtyři sety kosmetiky vhodné na léto. Každý z nich obsahuje kombinaci sprchového krému a organického roll-on deodorantu bez hliníkových solí.

Tak jaký si vyberete?

Set Citrus

Příznačná vůně citrusů vás bude díky produktům z tohoto setu doprovázet po celý den. Po sprchovém krému zůstane vaše pokožka krásně hebká a roll-on deodorant vás následně udrží svěží po celý den.

Foto: Weleda

Set Rakytník

Vitamíny nabitý set. Sprchový krém vás okouzlí svou povzbuzující vůní pomerančů, grapefruitů a mandarinek. Směs olejů tak vaši pokožku dokonale vyživí. Roll-on deodorant vás pak ochrání před zápachem na celých 24 hodin.

Foto: Weleda

Set Granátové jablko

Set plný regenerace. Olej z exotického granátového jablka, který je obsáhlý ve sprchovém krému, ochrání vaši pokožku před předčasným stárnutím. Roll-on deodorant pak zabrání nepříjemnému potu bez toho, aniž by ucpával póry.

Foto: Weleda

Set Men

Tento set je určený pro muže. Sprchový gel obsahuje mentol, rozmarýnový olej a cukerné tenzidy a je tak maximálně šetrný k pokožce. Kuličkový deodorant se zase postará o svěžest po 24 hodin bez toho, aniž by jakkoliv narušil přirozené funkce pokožky.

Foto: Weleda

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Vyhořelé múzy, vyléčená monstra: Výstava diplomantů a diplomantek AVU předvede sny...

Jaké jsou sny, vize či přístupy k umění mezi nejmladší generací výtvarných umělců a umělkyň, restaurátorek a restaurátorů či architektů a jaká témata mezi...

Obchodní centrum Westfield Chodov získalo potřetí v řadě nejvyšší ocenění v trvalé udržitelnosti

 Westfield Chodov získal potřetí v řadě certifikaci BREEAM In-Use. Jedná se o prestižní ocenění šetrnosti provozu centra vůči životnímu...

Dobrodruh Lukáš Matějček: Během svých výprav často končím ve vězení nebo mám problémy s policií

Když se v osmnácti vydal z ostravského paneláku stopem do Íránu, velmi brzo přišel nejen o celou krosnu, ale...

Pandemie přinesla tisíce nových Avon Ladies. Nalákal je přivýdělek i atraktivní obchodní model

Bojují za zdravá prsa, proti domácímu násilí a na projekty spojené se zdravím a bezpečností žen odevzdali už přes...
Zavří­t reklamu