Středa, 6 prosince, 2023
spot_img

Zůstaňte v létě svěží s limitovanými sety Weleda

Oslavte stoleté výročí značky přírodní kosmetiky Weleda s jejich limitovanou edicí setů plných vitamínů, svěžesti i povzbuzujících vůní. Stačí si jen vybrat, který z nich bude vaším nepostradatelným letním společníkem.

Švýcarská značka Weleda je předním světovým výrobcem holistické přírodní kosmetiky a disponuje certifikací NATRUE, která zaručuje, že veškeré produkty jsou přírodního původu a netestované na zvířatech. Žádnou novinkou pak není ani její zapálení pro ekologickou udržitelnost. A samozřejmě nevtíravé, přesto intenzivní vůně.

V rámci oslav 100 let od svého založení uvedla Weleda čtyři sety kosmetiky vhodné na léto. Každý z nich obsahuje kombinaci sprchového krému a organického roll-on deodorantu bez hliníkových solí.

Tak jaký si vyberete?

Set Citrus

Příznačná vůně citrusů vás bude díky produktům z tohoto setu doprovázet po celý den. Po sprchovém krému zůstane vaše pokožka krásně hebká a roll-on deodorant vás následně udrží svěží po celý den.

Foto: Weleda

Set Rakytník

Vitamíny nabitý set. Sprchový krém vás okouzlí svou povzbuzující vůní pomerančů, grapefruitů a mandarinek. Směs olejů tak vaši pokožku dokonale vyživí. Roll-on deodorant vás pak ochrání před zápachem na celých 24 hodin.

Foto: Weleda

Set Granátové jablko

Set plný regenerace. Olej z exotického granátového jablka, který je obsáhlý ve sprchovém krému, ochrání vaši pokožku před předčasným stárnutím. Roll-on deodorant pak zabrání nepříjemnému potu bez toho, aniž by ucpával póry.

Foto: Weleda

Set Men

Tento set je určený pro muže. Sprchový gel obsahuje mentol, rozmarýnový olej a cukerné tenzidy a je tak maximálně šetrný k pokožce. Kuličkový deodorant se zase postará o svěžest po 24 hodin bez toho, aniž by jakkoliv narušil přirozené funkce pokožky.

Foto: Weleda

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Redakce WHAT vytipovala nejzajímavější počiny letošní přehlídky Designblok, o kterých byste...

V neděli skončil pětadvacátý ročník přehlídky nejnovějších designových počinů Designblok. Po zevrubném prozkoumání všech vystavujících vám přinášíme pět tipů, u kterých se snoubí styl,...

Vítězové Eurovize prodali trofej, aby mohli koupit drony pro ukrajinskou armádu

Skupina Kalush Orchestra z Ukrajiny, která ovládla letošní ročník hudební soutěže Eurovize, vydražila vítěznou cenu za 900 tisíc dolarů....

Modelka Pavlína Němcová: Chci si zachovat své přirozené já

Modelka, podnikatelka a designérka Pavlína Němcová se po 30 letech vrátila z Paříže zpět do své rodné země. Jak...

Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová: Riziko svého povolání už jsem pocítila

Co prozradí v rozhovoru vrchní státní zástupkyně, která z titulu své funkce může říkat jen velmi málo, spíš nic?...
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu