Pátek, 1 prosince, 2023
spot_img

Zpěvačka Ellie Goulding překvapila zdravotní sestru během internetové svatby

Svatbám doba koronavirová příliš nepřeje, takže tisíce párů po celém světě musely kvůli vládním nařízením řešit problémy ohledně rušení nebo přesouvání obřadů na neurčito. Jedněmi z těch, kteří přišli o své vysněné datum, byla i britská zdravotní sestra s přítelem. Agentura For Better For Worse se ale ženy bojující v první linii zželelo a přichystala pro ni překvapení, ve kterém hrála hlavní roli slavná zpěvačka Ellie Goulding.

Desítky známých osobností a celebrit pomáhají v boji s koronavirem. Irská rocková skupina U2, herec Arnold Schwarzenegger nebo herečka Gwyneth Paltrow přispěli nemalými částkami na ochranné pomůcky zdravotníků v první linii, Blake Lively a Ryan Reynolds rozdělili milion dolarů organizacím distribuujícím jídlo seniorům nebo chudým rodinám a ruku k dílu přiložila například i módní návrhářka Donatella Versace, která věnovala dvě stě tisíc euro jednotce intenzivní péče milánské nemocnici San Raffaele.

První tanec v režii hudební hvězdy

Kromě finanční pomoci ale mnohé hvězdy volí i tu psychickou. A to například pomocí videohovorů. Královská dvojice Kate a William se například spojila s dětmi zdravotníků, aby jim poděkovala za práci, kterou jejich rodiče odvádí a nečekaného hosta měla i on-line svatba mladé britské dvojice.

Zdravotní sestra Hayley Pitman působící v bristolské nemocnici totiž společně se svým partnerem patřila mezi jednu z těch dvojic, která měla svůj velký den naplánovaný na duben, kdy jsou právě kvůli koronaviru v mnohých zemích svatby zakázány nebo podstatně omezen počet hostů. A tak museli svůj slib věčné lásky odložit na až konec tohoto roku.

Svatební společnost For Better For Worse se ale rozhodla, že dvojici pomůže a uspořádá jim na videokonferenční platformě Zoom alespoň on-line obřad za účasti rodiny a přátel. „Je těžké vidět počet zasnoubených párů, které musejí odložit svatby uprostřed pandemie. Hlavně poté, co strávíte měsíce nebo dokonce roky šetřením a plánováním svého velkého dne,” svěřila se pro Independent zástupkyně společnosti Tammy Madge.

Když po manželském slibu svatebčané dotleskali, ukázalo se, že zorganizování internetové veselky nebylo jediným překvapením. Na obrazovce se totiž objevila oblíbená zpěvačka novomanželů Ellie Goulding a poté, co jim řekla, jak moc jim gratuluje a že jsou pro ni hrdinové, spustila k jejich prvnímu tanci celosvětový hit Love Me Like You Do. „Přestože nebylo možné, abychom byli s našimi přáteli a rodinou osobně, zorganizování on-line svatby se pro nás stalo kouzelným zážitkem a vystoupení Ellie Goulding bylo už jen třešničkou na dortu,“ svěřila se Hayley pro Independent.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 28. listopadu

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Nové ekologické vozy i letadla na baterky. Připravte se na veletrh...

Pokud vás zajímají novinky ze světa technologií, a navíc ještě smýšlíte udržitelně, neměli byste chybět na druhém ročníku veletrhu čisté mobility e-SALON. Ten totiž...

Potřebujete relax? Odpočiňte si v nejlepších wellness centrech v Evropě. Nebo aspoň při čtení o nich

Sauna, masáže nebo termály a k tomu krásná příroda. Rájů nebo chcete-li „dobíječů“ pro covidem unavenou mysl a oslabené...

Vítězové Eurovize prodali trofej, aby mohli koupit drony pro ukrajinskou armádu

Skupina Kalush Orchestra z Ukrajiny, která ovládla letošní ročník hudební soutěže Eurovize, vydražila vítěznou cenu za 900 tisíc dolarů....

Přičichněte si ke svíčkám, které voní jako Sněžka, Macocha nebo Boubínský prales

Manželé Ondra a Katka Becherovi ručně vyrábějí svíčky, které jsou stoprocentně přírodní, zdravé, ekologicky balené a můžete s nimi procestovat kus České republiky.
Vychází 28. listopadu
Zavří­t reklamu