Čtvrtek, 8 června, 2023
spot_img

Zpěvačka Ellie Goulding překvapila zdravotní sestru během internetové svatby

Svatbám doba koronavirová příliš nepřeje, takže tisíce párů po celém světě musely kvůli vládním nařízením řešit problémy ohledně rušení nebo přesouvání obřadů na neurčito. Jedněmi z těch, kteří přišli o své vysněné datum, byla i britská zdravotní sestra s přítelem. Agentura For Better For Worse se ale ženy bojující v první linii zželelo a přichystala pro ni překvapení, ve kterém hrála hlavní roli slavná zpěvačka Ellie Goulding.

Desítky známých osobností a celebrit pomáhají v boji s koronavirem. Irská rocková skupina U2, herec Arnold Schwarzenegger nebo herečka Gwyneth Paltrow přispěli nemalými částkami na ochranné pomůcky zdravotníků v první linii, Blake Lively a Ryan Reynolds rozdělili milion dolarů organizacím distribuujícím jídlo seniorům nebo chudým rodinám a ruku k dílu přiložila například i módní návrhářka Donatella Versace, která věnovala dvě stě tisíc euro jednotce intenzivní péče milánské nemocnici San Raffaele.

První tanec v režii hudební hvězdy

Kromě finanční pomoci ale mnohé hvězdy volí i tu psychickou. A to například pomocí videohovorů. Královská dvojice Kate a William se například spojila s dětmi zdravotníků, aby jim poděkovala za práci, kterou jejich rodiče odvádí a nečekaného hosta měla i on-line svatba mladé britské dvojice.

Zdravotní sestra Hayley Pitman působící v bristolské nemocnici totiž společně se svým partnerem patřila mezi jednu z těch dvojic, která měla svůj velký den naplánovaný na duben, kdy jsou právě kvůli koronaviru v mnohých zemích svatby zakázány nebo podstatně omezen počet hostů. A tak museli svůj slib věčné lásky odložit na až konec tohoto roku.

Svatební společnost For Better For Worse se ale rozhodla, že dvojici pomůže a uspořádá jim na videokonferenční platformě Zoom alespoň on-line obřad za účasti rodiny a přátel. „Je těžké vidět počet zasnoubených párů, které musejí odložit svatby uprostřed pandemie. Hlavně poté, co strávíte měsíce nebo dokonce roky šetřením a plánováním svého velkého dne,” svěřila se pro Independent zástupkyně společnosti Tammy Madge.

Když po manželském slibu svatebčané dotleskali, ukázalo se, že zorganizování internetové veselky nebylo jediným překvapením. Na obrazovce se totiž objevila oblíbená zpěvačka novomanželů Ellie Goulding a poté, co jim řekla, jak moc jim gratuluje a že jsou pro ni hrdinové, spustila k jejich prvnímu tanci celosvětový hit Love Me Like You Do. „Přestože nebylo možné, abychom byli s našimi přáteli a rodinou osobně, zorganizování on-line svatby se pro nás stalo kouzelným zážitkem a vystoupení Ellie Goulding bylo už jen třešničkou na dortu,“ svěřila se Hayley pro Independent.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Festival planet: U brněnské hvězdárny vzplane obří Slunce

Na co jiného se jít v letním vedru podívat než na desetimetrový model Slunce. Hvězdárna poprvé vystaví společně všechna obří tělesa Sluneční soustavy, na...

Zapomeňte na propocené skvrny v podpaží. Jaké triky proti pocení vám neublíží, a jaké metody jsou naopak rizikové? 

I když jde o jednu z nejpřirozenějších funkcí těla, může se postarat o společenské faux pas: koláče jsou vždycky...

Tamara Klusová: Zakázala bych fyzické tresty na dětech

Zpěvačka, manželka hudebníka Tomáše Kluse, matka tří dětí a influencerka, kterou na Instagramu sleduje 158 tisíc lidí, využívá svůj vliv k tomu, že dlouhodobě podporuje sociální témata a propaguje udržitelný životní styl.

Jak oslavit Den Země online?

Loni se 50. výročí prvního Dne Země neslo ve znamení pandemie a oslavy kulatin tak probíhaly online. Jinak tomu...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu