Čtvrtek, 28 září, 2023
spot_img

Pandemie přinesla tisíce nových Avon Ladies. Nalákal je přivýdělek i atraktivní obchodní model

Bojují za zdravá prsa, proti domácímu násilí a na projekty spojené se zdravím a bezpečností žen odevzdali už přes 1 miliardu dolarů. I nyní, v době, kdy koronavirová opatření připravily o zaměstnání už nespočet lidí, se kosmetická společnost Avon rozhodla podat svým zaměstnancům pomocnou ruku.

Každou vteřinu se po světě prodají tři rtěnky, sedm parfémů nebo dva výrobky péče o pleť Anew a asi málokterá žena v České republice i na Slovensku může říct, že si od kosmetické společnosti Avon nikdy nic neobjednala nebo o ní alespoň neslyšela. Prakticky stejně, jako značka samotná, se do povědomí veřejnosti dostaly také Avon Ladies. Dívek a dam, které vám v katalogu nepřeberného množství kvalitních kosmetických produktů mnohdy poradí, co se pro vaši pleť hodí, prozradí vám všechny potřebné informace a poté za vás veškerá vybraná zkrášlovadla objednají, je po celém světě už přes pět milionů.

Zjednodušení obchodního modelu

Nyní, kdy v době karanténních opatření už přišlo o práci nespočet lidí, převážně žen, a ruku v ruce se vzrůstající nezaměstnaností jde hledání nových pracovních příležitostí, je právě Avon jednou z firem, které vyšly svým zaměstnancům vstříc. Kosmetická společnost totiž zjednodušila a zatraktivnila obchodní model tak, aby například právě Avon Ladies mohly získat mnohem více výhod než doposud. Není tak divu, že v průběhu pandemie zaznamenala společnost u nás a na Slovensku 2100 nově registrovaných Ladies a Gentlemanů, což je víc než dvouciferný nárůst v porovnání se stejným obdobím minulého roku. Je ale dost možné, že nárůst zájmu ještě nedosáhl svého vrcholu. Jen na území České republiky totiž bylo ke konci června evidovaných 135 599 nezaměstnaných žen. Je tedy téměř jasné, že registrací přibude, až budou ženy postupně hledat možnosti, jak přispět do rodinného rozpočtu.

Vášeň pro kosmetiku a kariérní růst

Především v době současné nejistoty, kdy může kdykoliv dojít k uzavření kamenných obchodů, se může jednoduché nakupování pomocí digitálních nástrojů ukázat jedno z nejlepších řešení. Kromě obstarání kosmetiky pro sebe, rodinu a blízké navíc mohou ženy spojit svou vášeň pro líčidla s osobním růstem a budovat si kariéru. Třeba jako Sales leaderky, které se věnují vlastním prodejním aktivitám a zároveň zabezpečují nábor a zaškolení vlastního týmu tvořeného Avon Ladies.

Zjednodušení podnikání

Společnost, která vnímá všechny podoby krásy, podporuje ženy v objevování svého potenciálu a překonávání výzev, se nyní zaměřuje zejména na posílení digitálních nástrojů pro zjednodušení a urychlení podnikání. Počet objednávek přicházejících z online katalogů se totiž od loňského roku zvýšil téměř pětinásobně.  Revolučním zlepšovákem v této oblasti je pak aplikace AvonOn, která už funguje na Slovensku a v České republice bude spuštěna během podzimu. Ta má zaměstnancům zjednodušit práci, je zdrojem všech důležitých informací o kampaních, umožňuje zadávat objednávky dvakrát rychleji než předtím nebo sdílet důležitý obsah na sociálních sítích během pár vteřin.

O možnostech spolupráce s AVONem se dozvíte více na www.avon.cz / www.avon.sk

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 2. října

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Vítězové Eurovize prodali trofej, aby mohli koupit drony pro ukrajinskou armádu

Skupina Kalush Orchestra z Ukrajiny, která ovládla letošní ročník hudební soutěže Eurovize, vydražila vítěznou cenu za 900 tisíc dolarů. Peníze věnuje na podporu ukrajinských...

Každý vegan zachrání za život v průměru 7875 zvířat, říká organizátorka festivalu Veggie Náplavka

Iva Linda Maruščáková je úspěšnou thaiboxerkou, mimochodem mistryní republiky. Vedle toho je ale také velkou propagátorkou rostlinné stravy a ochrany zvířat. Vede přednášky třeba o tom, co lidem z psychologického hlediska brání vzdát se masa.

Veganka v Oktagonu: Magda Šormová o bezmasé stravě v bojovém sportu a v těhotenství

Jedna z prvních českých MMA zápasnic si vydobyla respekt u nás i ve světě. Ve stejné době, kdy začala s bojovým sportem, přestala z etických důvodů jíst maso. Před šesti lety přešla komplet na veganskou stravu. Jak to jde dohromady se sportem a jak s těhotenstvím? Rozhovor totiž probíhal v době, kdy Magdě zbývalo jen pár týdnů do porodu.

Studio Zahy Hadid v Číně postaví kulturní centrum nad rušnou silnicí

Projekt nového centra je ukázkou promyšleného přístupu, který propojuje technologické inovace s respektem k přírodě a k lidem.
Vychází 2. října
Zavří­t reklamu