Středa, 7 června, 2023
spot_img

Kiehl’s představuje rostlinnou péči ze semen konopí

Odborníci značky Kiehl’s, inspirováni lékárenskou tradicí, se stále snaží hledat využití účinných bylin ve svých výrobcích. Není tomu jinak ani u nové řady Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Collection. Tato nekomedogenní řada zahrnuje lehké zklidňující sérum a šetrný čisticí gel.

 

Obě novinky se skládají z ingrediencí získaných z přírodních zdrojů včetně oleje ze semen konopí setého a oleje ze zeleného oregana. Tyto ingredience společně působí na pleť zklidňujícím efektem, zajišťují její rovnováhu a zároveň ji pomáhají hydratovat. „Již v počátku byla lékárna Kiehl’s známá tím, že účinné látky získávala z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, které se kombinovaly s pokročilými vědeckými poznatky, aby tak vznikla naše jedinečně účinná složení,“ uvádí Cammie Cannella, vedoucí vzdělávání a zákaznického zážitku společnosti Kiehl’s. „I dnes se nadále inspirujeme vědeckým výzkumem vedeným na rostlinách, bylinách a výtažcích, a expertízou, kterou jsme vyvinuli při maximalizování jejich blahodárných účinků. Věříme v sílu přírodních ingrediencí a nadále používáme mnoho z těch, které jsme poprvé objevili v době, kdy naše značka byla spojena s praxí homeopatické lékárny.”

Bylinná řada Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Collection je tedy vhodná pro všechny typy pleti, včetně problematické, mastné i té se sklonem k nedokonalostem. Řada byla také testována na citlivost pleti. „Olej ze semen konopí setého je jedním z nejbohatších zdrojů polynenasycených mastných kyselin, které hrají důležitou roli pro zdravě vyhlížející pleť,“ říká Nancy Ilaya, vědecká ředitelka značky Kiehl’s.

Foto: Archiv značky

Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Cleanser

Jedinečný šetrný čisticí pěnivý gel zklidňuje pleť a přináší jí pocit pohodlí pro viditelně svěží, zdravě vyhlížející pleť. Obsahuje 96 % ingrediencí získaných z přírodních zdrojů, které šetrně pomáhají zbavovat pleť nečistot způsobujících nedokonalosti, aniž by jí ubíral tolik důležitou hydrataci.

Foto: Archiv značky

Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

Toto sérum s 60 % obsahem oleje ze semen konopí setého a s účinnou směsí zklidňujících bylin má odborně namíchané složení, které zajišťuje silnou účinnost s lehkou, rychle se vstřebávající aplikací. Přes noc dochází k viditelnému redukování zarudnutí, sérum přináší pleti úlevu od nepříjemných pocitů a zároveň posiluje kožní bariéru. Non-aknégenní a nekomedogenní složení také přináší pleti celodenní hydrataci.

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 29. května

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...

Charitativní pop-up představí nejlepší módní návrháře z Ukrajiny

Hotel Andaz Prague bude od 1. do 3. června hostit prodejní akci na podporu designérů, kteří kvůli současné situaci na Ukrajině museli omezit svou činnost. Část výtěžku poputuje i ukrajinské armádě. 

Aktivistka Greta Thunbergová sahá po „Nobelovce“

Je jí šestnáct a dokázala spojit studenty z celého světa. Švédská aktivistka Greta Thunbergová bojuje proti nedostatečné činnosti politiků v oblasti...

Cesty Lukáše Loskota: Organický život u protinožců

Lukáš Loskot  vybudoval velmi oblíbený concept store s niche parfémy a luxusní přírodní kosmetikou Ingredients. Je ale také vášnivý...

Moderátorka Daniela Drtinová: Jako by ve mně žily dvě odlišné osobnosti

Před rozhovorem se známou novinářkou vám hlavou víří tisíce otázek toužících po zodpovězení. Daniela Drtinová totiž patří k té...
Vychází 29. května
Zavří­t reklamu