Úterý, 7 února, 2023
spot_img

Karolína Kurková, Eva Herzigová nebo Hailey Bieber ukázaly na virtuální přehlídce svá těla i vlastní modely. Bojují tak proti koronaviru

Kim KardashianHailey BieberKarlie Kloss, Adriana Lima, Irina Shayk nebo třeba české krásky Eva Herzigová a Karolína Kurková. Nejznámější světové modelky, modelové a hvězdy se sešli na speciální virtuální přehlídce s názvem Fashion Unites, aby předvedli zajímavé kousky ze svého šatníku a podpořili tak boj proti koronaviru. A jak celá akce probíhala? Podívejte se na video. 

Módní editorka a stylistka Carine Roitfeld přišla v době koronaviru se skvělou myšlenkou. A to uspořádat módní přehlídku CR Runway ve virtuální podobě. Akci s názvem Fashion Unites moderoval novinář, spisovatel a televizní hvězda Derek Blasberg a po improvizovaném mole se prošly největší módní ikony a celebrity, jako jsou Kim Kardashian West, Hailey Bieber, Karlie Kloss, Adriana Lima, Winnie Harlow, Irina Shayk, Alessandra Ambrosio, Eva Herzigová nebo Karolína Kurková. 

Hailey Bieber, Foto: Shutterstock

Virtuální přehlídka, na níž ukázala každá hvězda modely ze svého vlastního šatníku z prostor vlastního domova, měla ale hlubší význam, než jen aby předvedla dokonalá těla, tváře a oblečení. Akce totiž vznikla ve spolupráci s amfAR, která je lídrem ve výzkumu infekčních chorob a k vývoji účinných léčebných postupů pro COVID-19 bude využívat zkušenosti a odborné znalosti získané během 35 let, kdy se podílela a podporovala inovativní výzkum AIDS. Hlavním cílem virtuální show, na níž si své výstupy natáčela každá módní ikona úplně sama, tak bylo nejen dopřát chvíle kreativní inspirace a zábavy všem, kteří dodržují doma karanténu, ale také zvýšit povědomí o činnosti organizace a podpořit fond amfAR v boji proti koronaviru. Během přehlídky i po jejím ukončení totiž může pod videem každý přispět libovolnou částkou.  

Zajímavostí je, že modelky stylizovala sama Carine Roitfeld na dálku a přes telefon probíhalo i poradenství ohledně líčení a účesů. Jsem velmi hrdá na to, že jsme všichni vystoupili z našich komfortních zón a vytvořili tuto událost. Kadeřníci poprvé začali oživovat své vize bez použití rukou, modelky řídily záběry zpoza kamery a já jsem se naučila, jak stylizovat vzhled pouze pomocí toho, co jsem viděla prostřednictvím videohovoru v telefonu,” svěřila se pro Global newsJak se celá akce povedla, můžete posoudit ve videu nebo sledovat módní boj proti koronaviru pod hashtagem #FashionUnites. 

 

Roční předplatné + dárek

Předplaťte si WHAT a my vám darujeme kousek té nejčistší přírody. Díky biOrganica.cz si užijete hýčkání aktivizující super-food maskou nebo pečující čokoládovou maskou z dílny britské 100% bio značky Inlight.

Vychází 31. ledna

S výukou finanční gramotnosti je třeba začít od útlého věku, tvrdí...

Ačkoli si české děti podle průzkumů finanční gramotnosti nestojí špatně, není rozhodně výjimkou, že žáci základních škol netuší, jakou hodnotu mají předměty, které vlastní,...
Gucci

Rasismus a ošoupané tenisky: Gucci pod palbou kritiky

Na značku Gucci se snesla vlna kritiky. Lidé na sociálních sítích ji nejdříve kvůli černému svetru se sytě červenými ústy obviňovali z rasismu, nyní...

Psi, fazole a hara hachi bu. Objevte tajemství dlouhověkosti podle modrých zón

Na světě existuje pět záhadných oblastí, kde se lidé navzdory nápadným kulturním rozdílům běžně dožívají devadesáti a více let a méně často je potkávají srdeční choroby a rakovina. Čím to je?

Miloš Urban: Kapři mají hlad před bouřkou

Známé osobnosti se s námi podělily o své oblíbené historky spojené se sluncem, vodou a letní pohodou. První z...

4 wellness resorty v Čechách a na Moravě, které musíte vyzkoušet

Pokud už nemáte v plánu vyjíždět objevovat krásy cizích zemí, ale přesto byste ještě před koncem dovolené vyrazili na...
Vychází 31. ledna
Zavří­t reklamu